Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja już wyszedłem lipa będzie kosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki temat był na podstawowej i rozszerzonej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co było, jakie polecenia odnośnie pisania tekstu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko proste, latwo zrozumiec wszystko, problem z tym, ze ciezko ocenic ktora odpowiedz to wlasnie 'ta wlasciwa' np. przy bodajze zadaniu trzecim w sluchaniu, trzecim podpunkcie. Tam kiedy kobieta opowiada o tym, ze niektorzy nosza ciuchy, ktore promuja przemoc i alkohol oraz narkotyki poniewaz chca byc cool, ale jest to zabronione w niektorych szkolach. Najlepsze jest to, ze z trzech odpowedzi kazda pasuje. Osobiscie zaznaczylem, ze chodzilo o C, tzn, ze takie ciuchy sa zabronione w niektorych szkolach ale jesli o mnie chodzi to kazda z odpowiedzi mozna bylo podciagnac pod ta wlasciwa. Dlatego tez, problemem nie jest zrozumienie tekstu, a prawidlowa interpretacja 'zgodnie z tym czego chca od nas w kluczu'. Zabija to caly sens zadania, bo uczen nie zastanawia sie nad zrozumieniem tekstu ale tym jaka odpowiedz bedzie ta najlepsza. To samo przy T/F w sluchance, kiedy facet mowi, ze blisko siedziby UN nie ma parkingu i zaleca dojazd komunikacja miejska. A przy pytaniu bylo, czy mozna zostawic swoj samochod blisko siedziby. I teraz nasuwa sie pytanie, czy blisko = parking? Bo co jesli da sie samochod zostawic ulice dalej? Czy dalej to mozna klasyfikowac jako blisko czy juz raczej nie? Jesli o mnie chodzi odpowiedzi powinny byc DUZO jasniej formulowane, zeby sprawdzic czy uczen rozumie tekst, a nie to czy potrafi trafic w klucz. Yours Faithfully Kielon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie podac, jaki temat był do napisania na rozszerzeniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie podac tematy pisania z angielskiego i niemieckiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kielon napisał:
Wszystko proste, latwo zrozumiec wszystko, problem z tym, ze ciezko ocenic ktora odpowiedz to wlasnie 'ta wlasciwa' np. przy bodajze zadaniu trzecim w sluchaniu, trzecim podpunkcie. Tam kiedy kobieta opowiada o tym, ze niektorzy nosza ciuchy, ktore promuja przemoc i alkohol oraz narkotyki poniewaz chca byc cool, ale jest to zabronione w niektorych szkolach. Najlepsze jest to, ze z trzech odpowedzi kazda pasuje. Osobiscie zaznaczylem, ze chodzilo o C, tzn, ze takie ciuchy sa zabronione w niektorych szkolach ale jesli o mnie chodzi to kazda z odpowiedzi mozna bylo podciagnac pod ta wlasciwa. Dlatego tez, problemem nie jest zrozumienie tekstu, a prawidlowa interpretacja 'zgodnie z tym czego chca od nas w kluczu'. Zabija to caly sens zadania, bo uczen nie zastanawia sie nad zrozumieniem tekstu ale tym jaka odpowiedz bedzie ta najlepsza. To samo przy T/F w sluchance, kiedy facet mowi, ze blisko siedziby UN nie ma parkingu i zaleca dojazd komunikacja miejska. A przy pytaniu bylo, czy mozna zostawic swoj samochod blisko siedziby. I teraz nasuwa sie pytanie, czy blisko = parking? Bo co jesli da sie samochod zostawic ulice dalej? Czy dalej to mozna klasyfikowac jako blisko czy juz raczej nie? Jesli o mnie chodzi odpowiedzi powinny byc DUZO jasniej formulowane, zeby sprawdzic czy uczen rozumie tekst, a nie to czy potrafi trafic w klucz. Yours Faithfully Kielon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co było do napisania na podstawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki byl temat listu i formy pisemnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótka forma wypoeidzi to taka że chcesz kupic uzywany rower, a dluga na min. 120 słow to list o tym, że kupiłes w sklepie internetowym zagranicznym urządzenie elektroniczne i posiada dwa defekty.Napisać ze przesylka byla zle zapakowana i co proponujesz jako zadośćuczynienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś ma jakieś informacje na temat rozszerzonego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na angielskim bylo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basia napisał:
To na angielskim bylo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na rozszerzonym jaki byl temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, to co napisałem to było na angielskiem podst.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzieś są jakieś wiadomości o rozszerzonym angielskim ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o tym rowerze to jakie podpunkty byly?:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile mozesz za niego zaplacic, podac dane kontaktowe,jakies dwie cechy roweru i ze ma byc uzywany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możecie podać tak mniej wiecej co było z niemca na rozszerzeniu? bardzo proszę : D z góry dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...