Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ta Matura to masaaakra . Jej i po co nam to ? tylko stres na darmo a i swiadectwo zjeba....e , ja to na bank tego nie zdam - NIENAWIDZĘ MATMYYYYYY ....... ! a te zadania dzisiaj to juz całkiem idiotyczne ;/ Fuck
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......... napisał:
Ta Matura to masaaakra . Jej i po co nam to ? tylko stres na darmo a i swiadectwo zjeba....e , ja to na bank tego nie zdam - NIENAWIDZĘ MATMYYYYYY ....... ! a te zadania dzisiaj to juz całkiem idiotyczne ;/ Fuck
a jakie pytania byly?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że jak ktoś się chociaż trochę uczył przez te dwa lata w liceum to spokojnie zda tą maturę... Mi było raczej ciężko się odnaleźć bo było kilka zadań z ciągów i wogóle to ta matura nie jest przeznaczona dla humanistów... Uważam,że to bardzo niesprawiedliwe... Pozdrawiam wszystkich MATURZYSTÓW ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podajcie jakie były zadania przykładowo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może podzielmy się swoimi wynikami? W przedostatnim otwartym wyszło mi 60km/h, w ostatnim chyba (0,2). Resztę musiałabym sobie przypomnieć. Typ zadania banalnego za 2pkt: Za dwa lata Julka będzie 2 razy starsza niż 8 lat temu. Ile lat ma Julka? Ogólnie matura do przejscia, chociaz dwóch zadan otwartych w ogóle nie ruszyłam - za trudne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dopiero skończyłem. np. zadanie otwarte. samochód przejechał 180km ze stałą prędkością. jakby zwiększył swoją prędkość o 30km/h przejechałby tą droge godzine szybciej. z jaką prędkością jechał samochód? (odp: 60km/h)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze koleżanka mnie wyprzedziła;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.D 2.B 3.C 4.B 5.D 6.C 7.D 8.C 9.C 10.A 11.B 12.B 13.A 14.A 15.C 16.C 17.A 18.A 19.C 20.A Ja tak zaznaczyłem. był lajt. u nas wczoraj na końcu sali klientka wyj**ała książke na ławke;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gas napisał:
1.D 2.B 3.C 4.B 5.D 6.C 7.D 8.C 9.C 10.A 11.B 12.B 13.A 14.A 15.C 16.C 17.A 18.A 19.C 20.A Ja tak zaznaczyłem. był lajt. u nas wczoraj na końcu sali klientka wyj**ała książke na ławke;p
Też sobie zapisałeś na ręce? Ja niestety na taki pomysl nie wpadłam he więc nie pamiętam co pozaznaczałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
y^2-4y+x^2-2x-4=0 trzeba bylo dodać liczy tak żeby wyszły wzory skryconego mnożenia (y^2-4y+4)+(x^2-2x+1)-4-5=0 (y-2)^2+(x-1)^2=9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mozecie powiedziec jak to rozwiazaliscie bo dla mnie to czarna magja.... i jakie jeszcze byly pytania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli Julka ma 18 lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czyli Julka ma 18 lat?
Tak. Dla mnie matura była łatwa, w przeciwieństwie do wczorajszej z polskiego. Tak więc skończył się czas faworyzowania humanistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamkni moje D,B,B,B,D,C,D,C,C,D,B,B,B,A,D,C,A,A,A,B Otwarte: 21 =-1 22 (-niesk.,-1)u(3,niesk.) 23 x=1 i x=3 24 Obw=14cm 25 a=-1 x=2 26 najprostsza postac to samo x 27 18lat Julka 28x=2 29 60km/h 30 (0,2) punkt wspolny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak obliczyles ostatnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można np. wyznaczyć równania 2 prostych przechodzących przez przeciwległe wierzchołki, a potem obliczyć punkt ich przecięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musialem obliczyc rownanie prostej AC i BD i punkt wspolny tych prostych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak obliczyc to zadanie z Julka i z predkoscia samochodu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej. ma może ktos wyniki z dzisiejszej probnej z maty z zadan zamknietych bo ja nie moge otworzyc ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Julką: x+2=2(x-8) Prędkość samochodu: przyrównuję czasy ze wzoru t=s/v i wychodzi równanie (180/v)-1=180/(v+30)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...