Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 matematyka: ODPOWIEDZI i arkusz

Utworzony przez Aga, 5 maja 2011 r. o 14:51 Powrót do artykułu
Ale nie podawajcie abcd bo są pomieszane odpowiedzi i ja mam tam gdzie wy c ja mam d... podajcie cała odp..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu w zad 23 jest odp 7 a nie 5!!?:<<<<<<<<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga po to ci daja pod spodem arkusz zebys sobie porownala odopwiedzi ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sobie porównaj z arkuszem jaki jest w necie )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze masz źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam jakies 60%;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zadaniu 23 wyjdzie 7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos napisał:
czemu w zad 23 jest odp 7 a nie 5!!?:<<<<<<<<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo powinno być 7 3*6+4*12+2x /20 =4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos napisał:
czemu w zad 23 jest odp 7 a nie 5!!?:<<<<<<<<
hm.. bo 7 to dobra odpowiedź..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z zamkniętych mam 12 punktów ale też się zastanawiam czemu w zadaniu 23 jest 7 a nie 5? tak to by było już 13 punktów bo otwarte słabo poszły więc tu każdy punkt jest ma miarę sukcesu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to przecież było pare grup...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby do sierpnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile mozna czekac na rozwiazania? napisaliscie "za chwile reszta rozwiazan" jakies 2 godziny temu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam że w zad. 26 będzie odpowiedź <-2,0>. zwróćcie uwage na polecenie, jest mowa o przedziale maksymalnej długości w którym funkcja maleje. a wykres w punkcie (0,0) się załamuje. wiec nawet jakby mialo być do 2 to by były dwa przedziały. ale oni chcą jeden, czyli <-2,0>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura ta byla cholernie trudna... juz nawet nie porównuje poprzedniego roku bo nie ma co.. mieli banalna... w tym roku ktos kto jest slaby z matematyki jej nie zda... ja mam jakies 11- 13 z zamknietych... a otwarte wiekszosc zle procz nierownosci... jeszcze dane wszedzie byly takie ze ciezko bylo obliczyc....jeszcze na te odp tyle czekac..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie wyniki http://www.edulandia.pl/Edulandia/1,98377,9542859,Matura_2011__matematyka__poziom_podstawowy__odpowiedzi.html?as=2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura owszem była trudniejsza niż w tamtym roku a dane do zadań otwartych podchwytiliwe ponieważ wychodziły dziwne wyniki i cięzko było wyliczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli w zadaniu z tym turystą i tym ciągiem arytmetycznym (x,y,19) mam dobre wyniki ale rozwiązałem to zadanie tak w głowie przez podstawianie i można powiedzieć że mam do dupy obliczenia to dostanę chociaż po jednym punkcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie...będą przyznane punkty za poprawne odpowiedzi w zadaniach otwartych ale bez obliczeń...tylko same odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...