Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011: Matematyka. ODPOWIEDZI, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 5 maja 2011 r. o 08:15 Powrót do artykułu
Jedna i druga matura jest na 50 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja już..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pociśnięte! pestkunia! sporo geometrii ale dalo rade.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam pytania testowe? Czego było najwięcej? A w otwartych co ciekawego było? Może pamiętacie jakieś zadania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są już gdzieś odpowiedzi z matury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś jest na tyle szalony, że ma już odpowiedzi z matmy, z zadań testowych? Pilne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pinokio napisał:
czy ktoś jest na tyle szalony, że ma już odpowiedzi z matmy, z zadań testowych? Pilne
Albo chociaż pytania zamknięte może ktoś pamięta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak macie jakies pytania to podajcie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zad 1. obliczyć całkę po krzywej łamanej zad2. stosując tw. Greena obliczyc całkę po okręgu zad3. zbadać holomorficzność funkcji zad4. prawdopodobieństwo całkowite itd pozdro dla rodziców maturzystów co boją się o dzieciaczki! Matematyka królową nauk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zad 5 obliczyć całkę potrójną Matura podstawowa jeśli chodzi o poziom to dno. A Ci co jej nie zdają to po prostu skończeni deb***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23zad zamknięte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogłby ktos napisać jakie mniej wiecej były zadania. I czy była trudna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zad. 6 zbadać przebuieg funkcji zad. 7 zbadać zbieżność szeregu zad. 8 obliczyć granicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
zad. 6 zbadać przebuieg funkcji zad. 7 zbadać zbieżność szeregu zad. 8 obliczyć granicę
Ale mi jest szkoda takich cwaniaczków jak Ty. No ale cóż zrobić i tacy ludzie mają prawo żyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa dopiero Matematyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy ze była prostaaaaaa? gr?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdarzenie prawdziwe: jestem mieszkańcem jednego z większych miast Lubelszczyzny,maturę zdawałem ponad 30 lat temu,nie jestem matematykiem ale lubię rozwiązywać zadania matematyczne.Trzy lata temu natknąłem się na bardzo ciekawe zadaniematematyczne z czterema niewaiadomymi.Nie potrafiłem go rozwiąząc,poprosiłem o pomoc znajomego matematyka ( mgr,studia dzienne,nauczyciel liceum ).Powiedział,że to zadanie jest nie do rozwiązania.Planowałem to zadanie wysłać na UMCS,ale pokazałem to zadanie innemu matematykowi ( mgr,studia dzienne,nauczyciel liceum ).Zadanie to rozwiązał migiem.Śmieszna i żenująca zarazem sytuacja.Zastanawiam się jak mogą nasi uczniowie zdawać dobrze maturę z matematyki,jeśli częst uczą ich nieudaczni nauczyciele.Jeśli ktoś chce wiedzieć jakie to było zadanie,to proszę na tym forum podać swój e-mail,to treś udostępnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik portalu napisał:
Zdarzenie prawdziwe: jestem mieszkańcem jednego z większych miast Lubelszczyzny,maturę zdawałem ponad 30 lat temu,nie jestem matematykiem ale lubię rozwiązywać zadania matematyczne.Trzy lata temu natknąłem się na bardzo ciekawe zadaniematematyczne z czterema niewaiadomymi.Nie potrafiłem go rozwiąząc,poprosiłem o pomoc znajomego matematyka ( mgr,studia dzienne,nauczyciel liceum ).Powiedział,że to zadanie jest nie do rozwiązania.Planowałem to zadanie wysłać na UMCS,ale pokazałem to zadanie innemu matematykowi ( mgr,studia dzienne,nauczyciel liceum ).Zadanie to rozwiązał migiem.Śmieszna i żenująca zarazem sytuacja.Zastanawiam się jak mogą nasi uczniowie zdawać dobrze maturę z matematyki,jeśli częst uczą ich nieudaczni nauczyciele.Jeśli ktoś chce wiedzieć jakie to było zadanie,to proszę na tym forum podać swój e-mail,to treś udostępnię.
piterw11@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik portalu napisał:
Zdarzenie prawdziwe: jestem mieszkańcem jednego z większych miast Lubelszczyzny,maturę zdawałem ponad 30 lat temu,nie jestem matematykiem ale lubię rozwiązywać zadania matematyczne.Trzy lata temu natknąłem się na bardzo ciekawe zadaniematematyczne z czterema niewaiadomymi.Nie potrafiłem go rozwiąząc,poprosiłem o pomoc znajomego matematyka ( mgr,studia dzienne,nauczyciel liceum ).Powiedział,że to zadanie jest nie do rozwiązania.Planowałem to zadanie wysłać na UMCS,ale pokazałem to zadanie innemu matematykowi ( mgr,studia dzienne,nauczyciel liceum ).Zadanie to rozwiązał migiem.Śmieszna i żenująca zarazem sytuacja.Zastanawiam się jak mogą nasi uczniowie zdawać dobrze maturę z matematyki,jeśli częst uczą ich nieudaczni nauczyciele.Jeśli ktoś chce wiedzieć jakie to było zadanie,to proszę na tym forum podać swój e-mail,to treś udostępnię.
marioan4@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNO1777 jest gra online, która symuluje gospodarczego systemu politycznego i wojskowego, jak w prawdziwym świecie. Jesteś obywatelem XVII wieku, który walczy na wszystkich szczeblach do góry hierarchii społecznej. Można otwierać przedsiębiorstwa, stają się naczelnik, można budować wojskowy imperium. Wszystko zależy od Ciebie. W przeciwieństwie do innych gier tego typu, wirtualne pieniądze z ANNO1777 mogą być wymieniane na prawdziwe pieniądze i odwrotnie. Innymi słowy, sukces finansowy w wirtualnym świecie gry staje się sukces finansowy w świecie rzeczywistym.
Ostatnio edytowany 5 maja 2011 r. o 12:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...