Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i co macie cos ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja już po angielskim Uważam że list i wiadomość była prostą sprawą do napisania co do słuchu myślę że też dało się zrozumieć więc myślę że trudno nie było xD Pozdrawiam wszystkich Maturzystów xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
List był prywatny do kolegi z Angli który ma przylecieć do nas do Polski Trzeba było napisać Co ma ze sobą zabrać, że planujemy imprezę podczas jego pobyty i jaki jest dla niego odpowiedni termin tej imprezy. gdzie zamierzasz urządzić tą imprezę i dlaczego to jest akurat to miejsce. Poproś go żeby przywiózł ze sobą rzecz którą zostawiłeś u niego podczas ostatniego pobytu u niego i obiecaj że odbierzesz go z lotniska jak przyleci. a wiadomość dotyczyły : Miałeś jechać do kolegi lecz zgubiłeś dokumenty. Że jest ci przykro i Powiedz że niestety nie przyjedziesz bo zgubiłeś dokumenty Ile masz czekać na odbiór nowych dokumentów I czy jest możliwy przyjazd w innym termin Tak pokrótce to co było do napisania xD pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi sie, ze calkiem niezle mi poszlo ! matura baardzo prosta wedlug mnie czekam na odpowiedzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam własnie wyszedłem z maturki według mnie była łatwa list do kolegi z Anglii i notatka to znajomego z przeprosinami. Po pierwszy słuchaniu pomyślałem że albo jest bardzo łatwa albo podchwytliwa Pozdrawiam Wszystkich maturzystów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura była dość łatwa. Czeka mnie jeszcze poziom rozszerzony o 14:) Zobaczymy jak to będzie kiedy wstawią odpowiedzi;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są już odpowiedzi Matura z angielskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miesliscie w T/F
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
she-elf napisał:
Jak miesliscie w T/F
musiałabym zobaczyć arkusz, żeby ci powiedzieć, bo nie pamiętam - a z resztą mogło być kilka wersji:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zaznaczyłam PPFFF tylko mogą być różne gruupyy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak moglo byc kilka wersji z angielskiego jak wszysce sluchali tego samego nagrania z plytki cd? puknij sie w czulko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banał jeszcze tylko rozszerzony o 14 ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proste. Rowniez czekam na rozszerzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były grupy. Pomieszane były odpowiedzi. Ogólnie maturka baaardzo przyjmna w porównaniu do dnia wczorajszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antek napisał:
jak moglo byc kilka wersji z angielskiego jak wszysce sluchali tego samego nagrania z plytki cd? puknij sie w czulko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylo kilka wersji,pozamieniane były odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja miałam PPFPF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak były rzeczywiscie grupy pomieszane to mam przesrane w pierwszym zadaniu wzięłam 1 zad od kolezanki kurdee bo nie bardzo je rozumiałam to juz mam 10% w plecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No grupy są na 100%. moze cos sie pokryje, spokojnie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...