Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
latwizna;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem geografia była trudna :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudna ta gera :/:/ masakra czekam na odp. ale sie boje:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Too bylo bardzo trudne.. ;| za trudne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jaka podstawa, ale rozszerzenie było cholernie trudne;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla osób, które sie nauczyły, ta matura była prosta, a dla osób nieumiejących mogła być trudna... Myśle, że z 90% będzie, jak na moje lenistwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic sie nie uczylem i na wsyzstko znalem odpowiedz... ale pwenie gdizes popelnilem blad ale to norma;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiscie podstawe pisalem;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady nie była trudna!!! wystarczyło tylko troche sie pouczyć!! czego ja nie zrobiłam, ale nie moge powiedzieć że była trudna! nie było jakieś budowy lodowcow itd, była całkowicie ogólnikowa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również uważam że był trudy niektóre zadania powinny być na rozszerzonej maturze a nie na podstawach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie była trudna trochę się pouczyć z Vademecum i jak znalazł. Zdziwiłem się, że nie ma struktury wieku i płci, bo ona zawsze jest :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, gdybyś rozwiązał 15 matur próbnych z podstaw Geci to byś porównując 15 do tej właściwej, to byś sie cieszył. Nie jesteś w stanie pomyśleć jakie trudne zadania są w zakresie podstawy. Ciesz sie z takiej, bo była na logike i trochę swojej wiedzy... W sumie na tym matura polega!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie macie odpowiedzi na poziomie podstawowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak miałeś 90% to podaj odpowiedzi, bo jakieś pamiętasz chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile wam wyszla roznica wysokosci miedzy ta szkola a szczytem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie matury pisalem na podstawie i licze na okolo 70-80 % z kazdej . Ale z geografii pisalem rozszerzony i kur*a masakra , nie wiem jak wy ale ja jakąś tam wiedze mam z gegry ale to było ponad moje siły jak będzie 50-60 % to będzie prawdziwy cudo-sukces
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaka tobie wyszła? mi chyba 20m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwacznie. roznica chyba 30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie 20, mozliwe. czas jaki wam wyszedl ? i te klimaty i wykresy mnie interesuja jak mialo byc..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi chyba 25m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...