Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Transplantologia będzie przeżywać rozkwit...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko patrzeć jak będą wypadki bo hamule pomyli się z gazem i boom :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@yuri,   po twej wypowiedzi stwierdzam że nigdy z bliska motycykla, ba, nawet motoroweru nie widziałeś. Coż, ekspertem w tej dziedzinie jesteś i kropka. Internet to WIELKIE możliwości.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać baranki powyżej że nigdy nie siedzieliście na motorze. Sam zanim zrobiłem kat A jeździłem motorem od jakiegoś czasu, a szczerze mówiąc na kursie nie nauczyłem się niczego nowego, kompletnie. Przepisy są identyczne, a technikę jazdy trzeba sobie po prostu wypracować, tutaj instruktor nic nie pomoże, głąba niczego nie nauczy a i zdolnemu nic prawie nie jest w stanie przekazać. Tak więc 7 stówek zostanie co niektórym w kieszeni, z pojemnością do 125 jest w sam raz, na 600-tkę owszem zgodzę się że trzeba coś umieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej smierci na drogach i tych na motorach i zupełnie niewinnych ludzi!!! Dlaczego? Dochodzi dodatkowe narzędzie do zabijania dla niewyżytych małolatów co dopiero zrobili prawko B a samochód już nie wystarczy ! Pomysł beznadziejny totalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta, Maciej Kulak....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać baranki powyżej że nigdy nie siedzieliście na motorze. Sam zanim zrobiłem kat A jeździłem motorem od jakiegoś czasu, a szczerze mówiąc na kursie nie nauczyłem się niczego nowego, kompletnie. Przepisy są identyczne, a technikę jazdy trzeba sobie po prostu wypracować, tutaj instruktor nic nie pomoże, głąba niczego nie nauczy a i zdolnemu nic prawie nie jest w stanie przekazać. Tak więc 7 stówek zostanie co niektórym w kieszeni, z pojemnością do 125 jest w sam raz, na 600-tkę owszem zgodzę się że trzeba coś umieć.
  I właśnie te głąby czekają na niedzielę . Jak będzie początki miał na drodze w Pierdziszewie to mały ból ale jak np. na Solidarności czy Unii Lubelskiej to gorzej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adaś Lis - jedyny człowiek w Lublinie który wie coś o motocyklach. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny przepis. Może wreszcie w Polsce zmieni się mentalność i parę osób zrozumie że nie dla każdego potrzeby jest litr pojemności do lansiarskiego śmigania po mieście z punktu A do B. No i ten zasięg przy spalaniu 3l/100km przy np. 16 litrowym baku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi sie ten pomysł za bardzo nie podoba.. Więcej dawców organów na drogach będzie :/ To ja już lepiej wrócę wyliczać swoje oc na https://kalkulator.ubea.pl/ .. wolę sie zabezpieczyć przed wzmorzoną aktywnością motocyklistów :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...