Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Witam. Na Marszu byłam pierwszy raz. Niesamowity duch patriotyzmu! Cieszy mnie to, że dużo młodych ludzi bierze udział w takich bezinteresownych przedsięwzięciach. Mamy już dosyć szeroko pojętej wolności, gdzie Bóg Honor i Ojczyzna- to przeżytek. To o takie wartości walczyli nasi dziadkowie , historia to tożsamość, to nasze dobro narodowe i trzeba ją przekazywać i celebrować pamięć o żołnierzach wyklętych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FASZYŚCI!!! Dobrze że czytam Wyborczą, oni mi wszystko wyjaśnili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam najnowszą balladę w wykonaniu Jana Pietrzaka pt. Łączka, wczoraj była premiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem. Ludzie na widowni powstawali z miejsc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można tylko złożyć ci kondolencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem. atmosfera OK.. jednak nie miałem pojecia, ze bede szedł pod transparentem "jezus chrystus królem Polski". dlatego to był ostatni raz!!! Niestety - popieram patriotyzm, Polskość, niezależność. Ale nie zgadzam sie na takie hasła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co powiedzieć o dzisiejszych bohaterach znaku ONR, którzy walczą o wyzwolenie z jarzma wetykańskiego, brukeslskiego, moskiewskiego, berlińskiego i ...marsjańskiego ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem. atmosfera OK.. jednak nie miałem pojecia, ze bede szedł pod transparentem "jezus chrystus królem Polski". dlatego to był ostatni raz!!! Niestety - popieram patriotyzm, Polskość, niezależność. Ale nie zgadzam sie na takie hasła!
Łał, nikt za tobą nie zatęskni. Gdyby nie dziennik wschodni to bym tej flagi nie widział.Podobno jest wolność słowa i wyznań religijnych. W czym to przeszkadza akurat Tobie?    P.S. "dlatego to był ostatni raz!!!" hahahhahahahaha rozjebałeś system, ja żałuję, że byłeś. Koszulki twoi koledzy z jesus chrystus super star, che gueverami, z sierpami ruskimi nie przeszkadzają? Idź stąd i nie wracaj.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W moim rozumowaniu to ci tzw.wyklęci chcieli powrotu przedwojennego ustroju kapilistyczno-feudalnego , i walczyli o to z tzw.socjalizmem .oni tylko walczyli w interesie swoim i szlachty. Ale czy lepiej by było gdyby w Polsce po wojnie nadal panowała tzw .szlachta ?. Zapewne ta szlachta zadbałaby o takie prawo aby 95% społeczeństwa było nadal ich parobkami. A powojenny socjalizm oderwał przedwojenne elity władzy od koryta , i pokazał Polakom że bez błękitnokrwistych kraj też może istnieć,a ludzie są tylko ludzmi. i można inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem. atmosfera OK.. jednak nie miałem pojecia, ze bede szedł pod transparentem "jezus chrystus królem Polski". dlatego to był ostatni raz!!! Niestety - popieram patriotyzm, Polskość, niezależność. Ale nie zgadzam sie na takie hasła!   Jezus chrystus nie może zostać królem Polski bo osoby skazane prawomocnym wyrokiem np .Piłata niemogą zajmować w polsce stanowisk publicznych,  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...