Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mam Talent 2011: Darek Hendel (wideo)

Utworzony przez Kulesza, 16 października 2011 r. o 10:53 Powrót do artykułu
Gigant woklany! Olbrzymi talent. Niezrozumiałym dla mnie że facet został odrzucony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetny facet,byłam na weselu gdzie grał i spiewał rewelacyjny:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie. Kto śpiewał piosenke w momencie jak Darek schodził ze sceny, leciało w tle, dzieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka i wielka strata że nie ma Darka w 40. Ale trzymamy kciuki tak czy tak. Jesteś wielki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek nie przejmuj się!Gienka Loske też z mam talent wywalili a Xfactora wygrał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek nie przejmuj się!Gienka Loske też wywalili z mam talent a Xfactora wygrał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek się nie przejmuje! Myślę wręcz , że te komentarze i artykuły, dadzą mu więcej wiary w to co robi! A Robi...oj robi!!!! Tak przejmującej postaci dawno nie widziałam! Uwielbiam dreszcze na plecach i gęsią skórkę na ramionach gdy ktoś tak śpiewa...ostatnio czułam to 12 lat temu na koncercie Scorpionsów:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak powinien wziąć sie repertuar w stylu roka...trochę pomiędzy Irą a Chłopcami z Placu Broni.Wiadomo, że najlepiej byłoby właśnie Stan Borys czy Niemen ale płytka muzycznie Polska tego nie kupi. Już nie ten czas na to. Panie Darku.Niech Pan obieca nam wszystkim, że nie przestanie Pan dążyc do wielkiej sceny.Pierwsza kupie płyte i bilet na każdy koncert!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja cie krece za za czlowiek... gdy spiewa przekazuje emocje z piosenki calym soba ,geniusz wokalny.. wpiszcie na you tubie malibu latino dariusz hendel...skad ten czlowiek bierze takie gory w spiewie...po prostu NIEWIARYGODNE!!! wielki szacunek zgadzam sie z chylinska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie redaktorze, tytuł tego utworu to "JASKÓŁKA UWIĘZIONA" a nie : uwięziona jaskółka. chłopak ma niesamowity głos, czego dowodem reakcje jury po występie. jury to frajerzy lub sterowane kukiełki czego dowodem, że chłopaka nie zakwalifikowali dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie pieprzenie.Szkoda faceta bo talent ma, ale komercyjne gowno, dlugo smierdzi na podeszwie, więc lepiej nich robi swoje gdzie indziej niż maja mu wsadzac w gardlo repertuar w stylu fila czy dody. Darku, chyle czoła i skamlę o płytę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie do pomyślenia że ktoś z takim głosem i talentem nie został zakwalifikowany.Jury zachwycało się ,Pani Agnieszka chciała paść na kolana ... a tu nawet nie zostal wzięty pod uwagę!!! coś tu mi nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten chłopak jest też schizofrenikiem ... ludzie z ta choroba maja rozne talenty ale bywaja tez niezbyt bezpieczni ... dla tvn zdecydowanie lepiej ze go nie ma ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zazdrosc i zawisc robi z ludzmi.Darek jest geniuszem wokalnym za kazdym razem jak slucham jego spiewu mam ciary.Darek nic sie nie stalo jury popelnilo wielki blad. A zawsze znajda sie ludzie ktorzy beda ci po prostu zazdroscic tak wielkiego talentu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja odrzucic Wielki Talent moja cala rodzina oniemiala w jak on zaspiewal jaskolke mama sie poplakala a jury go w.....lo bez slowa WSTYD I ZENADA !!!! Szkoda gadac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Ten chłopak jest też schizofrenikiem ... ludzie z ta choroba maja rozne talenty ale bywaja tez niezbyt bezpieczni ... dla tvn zdecydowanie lepiej ze go nie ma ....
No i co z tego. Nawet jak jest, to czy ty wiesz ilu schizofreników jest na świecie. Nie przesadzaj z tym niebezpiecznym. Jest wiele odmian tej choroby i więżkszość nie stanowi zagrożenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za pezpodstawne oskarzenia sa jakies konsekwencje prawne..wiec mam nadzieje ze osoba ktora przez zazdrosc i zawisc najzwklejsza na swiecie pisze o tym zdaje sobie o sprawe jakie moga byc konsekwencje.a Ty Darek nie przejmuj sie ludzmi ktorzy zazdroszcza ci talentu.Tylko Nam Spiewaj czekamy na plyte ps.mialam CIAAAARY.DZIEKI DARKU!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham jego głos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darku dla mnie to Ty wygrałeś w tej edycji, jesteś największy!, jesteś Ty a pod Tobą inni. Słucham Ciebie po raz setny, tysięczny i będę słuchała. Wal na wszystkich którzy Cię pominęli. Proszę wydaj płytę ale taka która tak jak Twoje wykonanie 'jaskółki' zrobi mi ciary. Klęcząca przed Tobą fanka......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NINA napisał:
Mam pytanie. Kto śpiewał piosenke w momencie jak Darek schodził ze sceny, leciało w tle, dzieki.
gotye feat. kimbra somebody that i used to know
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...