Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Małe zainteresowanie zniżkami dla dużych rodzin w Puławach

Utworzony przez Gość, 15 stycznia 2015 r. o 21:34 Powrót do artykułu
a  kogo teraz stać na tyle dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia z wólki czy romów co ma po 5 bachorów i każde z innym nie chodzi do kina teatru więc w doooopie ma takie zniżki. W leroyu też nie kupuje farb czy gipsu bo mops remontuje mieszkania a zniżek na wódę i fajki nie ma.   O kant tyłka takie zniżki. Przecież wiadomo że biedota to tylko rozmnaża się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 4 dzeci i nie jestesmy rodziną patologiczną.Mam karte i nie wiem gdzie moge z niej skorzystać.Proszę o szczegółowe informacje adresy sklepów.dzięki :) apropo komentarzy żal czytać :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie czytaj dzieciorobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy mający troje dzieci to patologia. A te zniżki tak pięknie wypisane, a w praktyce, jak pójdę z dziecmi na basen to za nich normalnie muszę zapłacić,a jedynie za siebie 3zł taniej jedno wejście. Komunikacja miejska tylko dla rodzica jest tańsza, a wiadomo,że do szkoły średniej to głównie dzieci jeżdzą komunikacją miejską. W kilku miejscach się wycofali ze zniżek, jak np w drogerii natura. Zniżki na buty czy wyroby skórzane w sklepie, w którym nie kupuję ze względu na ceny. A w księgarni zniżki się nie kumulują i jak jest zniżka z początkiem roku szkolnego to więcej zaoszczędzę bez karty niż z kartą. Mam tą kartę i w zeszłym roku w sumie zaoszczędziłam 20zł przez cały rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karta dużej rodziny to czysty marketing polityczny a nie rzeczywista pomoc państwa wielodzietnym rodzinom. Ludzie potrzebują mieszkań, bezpiecznej przyszłości, stabilizacji - zniżka na basen im tego nie zapewni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy mający troje dzieci to patologia. A te zniżki tak pięknie wypisane, a w praktyce, jak pójdę z dziecmi na basen to za nich normalnie muszę zapłacić,a jedynie za siebie 3zł taniej jedno wejście. Komunikacja miejska tylko dla rodzica jest tańsza, a wiadomo,że do szkoły średniej to głównie dzieci jeżdzą komunikacją miejską. W kilku miejscach się wycofali ze zniżek, jak np w drogerii natura. Zniżki na buty czy wyroby skórzane w sklepie, w którym nie kupuję ze względu na ceny. A w księgarni zniżki się nie kumulują i jak jest zniżka z początkiem roku szkolnego to więcej zaoszczędzę bez karty niż z kartą. Mam tą
:mellow: cała prawda!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia z wólki czy romów co ma po 5 bachorów i każde z innym nie chodzi do kina teatru więc w doooopie ma takie zniżki. W leroyu też nie kupuje farb czy gipsu bo mops remontuje mieszkania a zniżek na wódę i fajki nie ma.   O kant tyłka takie zniżki. Przecież wiadomo że biedota to tylko rozmnaża się
Nie tylko na Romów i Wólce jest taka patologia!!!Są też na Eustachiewicza,Sienkiewicza...i wielu innych osiedlach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie czytaj dzieciorobie
dzieciorób żal :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 4 dzeci i nie jestesmy rodziną patologiczną.Mam karte i nie wiem gdzie moge z niej skorzystać.Proszę o szczegółowe informacje adresy sklepów.dzięki :) apropo komentarzy żal czytać :(
Wystarczy wejść na stronę Urzędu Miasta ,tam są podane adresy sklepów i instytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to czy ktos ma troje czy wiecej dzieci nie swiadczy o patologii. Prawda jest taka ze niektorzy maja jedno dziecko i sa gorsi od tych co maja wiecej. Karta duzej rodziny powinna byc uwzgledniana przez takie instytucje jak OPEC czy PGE. W koncu to tam nawiecej pieniedzy trzeba wplacac jesli np rodziny te maja wszystko na prad. Bo tak to rzeczywiscie nie odczuwa sie tych znizek. A MOPS z tego co widze nie wspiera bardziej tych rodzin. Trzeba tez zauwazyc ze partnerami karty duzej rodziny sa sklepy drogie. A wiadomo ze lepiej pojsc do tanszego sklepu kupic bez znizek niz z ta 5 czy 10% procentowa znizka w drogim. Denerwuje mnie ze wszystkie rodziny wielodzietne przez spoleczenstwo sa tak samo traktowane a nie wszyscy robia sobie dzieci po to zeby miec jak to niektorzy mowia na kim zerowac. Wiekszosc pracuje by zapewnic byt swoim dzieciom a wiadomo ze latwiej jest utrzymac 3 osobowa rodzine niz piecio. Z tego co widze wypowiadaja sie tu nieprzychylnie osoby zacofane ktore nie spotkaly sie z normalna wielodzietna rodzina i zapewne uwazaja ze taka nie istnieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przepraszam bardzo jak nasze babcie kiedyś miały po sześcioro dzieci to nie była patologia??tylko teraz jak ktoś ma więcej niż 2 to już jest patologia ?? żenada ..ja mam troje dzieci i nie dla tego że jestem patologią tylko dlatego że chcialam mieć więcej niż dwojke ,bo kocham dzieci i u mnie w rodzinie każdy ma więcej niż 2 a jesteśmy normalnymi i porządnymi ludźmi którzy mają swoje firmy i normalna pracę ,jak ktoś nie chce to może nie mieć wcale dzieci a głupie komentarze niech zostawi dla siebie ,i jeszcze jedno nigdy nie wiadomo kogo coś spotka w życiu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...