Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Makabryła Roku 2014. Lublin "doceniony"

Utworzony przez g, 27 kwietnia 2015 r. o 22:19
Lublin sięga DNA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jaki to był piękny park: radoslawsobik.pl/businessview/parkkolodomusa/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Mnie to budynek może być nawet  w kropki !!!   Najważniejsze , żeby jak najszybciej  służył nie miastu i województwu   -   tylko  PACJENTOM    !!! Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Mnie to budynek może być nawet w kropki !!! Najważniejsze , żeby jak najszybciej służył nie miastu i województwu - tylko PACJENTOM !!! Amen.
Niektórzy tego nie rozumieją i krzyczą na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nigdy nie kwestionował jego powstania. Chodzi tylko o to by wpisywał się w krajobraz miasta. Bardzo dobrze, że powstał ale te kolory burzą krajobraz i wcale nie chodzi o to by wszystko było szare czy beżowe ale o to by wyglądał schludnie i nie ingerował tak agresywnie w otoczenie. Podnoszenie argumentu o leczeniu i przeciwstawianiu go argumentom estetycznym to błąd logiczny. Jedno i drugie nie ma ze sobą nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Mnie to budynek może być nawet  w kropki !!!   Najważniejsze , żeby jak najszybciej  służył nie miastu i województwu   -   tylko  PACJENTOM    !!! Amen.
Dla mnie to możesz sobie ogolić łeb w szachownicę, wytatuować się na małpę, ubrać jak debil i co tam sobie jeszcze chcesz. Ten budynek nie został zbudowany dla ciebie ale dla miasta a w mieście obowiązują zasady i prawa w zakresie kształtowania i ochrony krajobrazu jako dobra wspólnego i mieszkają ludzie którzy to rozumieja i nie zgadzają się żeby o naszym otoczeniu decydowali tacy abnegaci jak ty i jak ci co pomalowali Ogromnie Ważny dla Lublina i Lubelszczyzny Gmach w sraczkowate majtki klauna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skandal i granda, ze mamy 2 miejsce a w kwestii wycinki tez moglibyśmy zgłośic paru kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie osobiście super kolory ! Lepsze takie niż szara smutna fasada która na dzień dobry jeszcze przygnębi pacjenta i rodzinę . Widoczny z daleka każdy trafi i oby nikt nigdy nie musiał go odwiedzać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie osobiście super kolory ! Lepsze takie niż szara smutna fasada która na dzień dobry jeszcze przygnębi pacjenta i rodzinę . Widoczny z daleka każdy trafi i oby nikt nigdy nie musiał go odwiedzać .
Dla mnie osobiście to możesz sobie ogolić łeb w szachownicę, wytatuować się na małpę, ubrać jak debil i co tam sobie jeszcze chcesz zrobić  żeby poprawić humor swój i swojej rodziny. Ten budynek nie został zbudowany dla ciebie ale dla miasta a w mieście obowiązują zasady i prawa w zakresie kształtowania i ochrony krajobrazu jako dobra wspólnego i mieszkają ludzie którzy to rozumieją i nie zgadzają się żeby o naszym otoczeniu decydowali tacy abnegaci jak ty i jak ci co pomalowali Ogromnie Ważny dla Lublina i Lubelszczyzny Gmach w sraczkowate majtki klauna (czyli  w te twoje super kolory).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Dla mnie osobiście to możesz sobie ogolić łeb w szachownicę, wytatuować się na małpę, ubrać jak debil i co tam sobie jeszcze chcesz zrobić  żeby poprawić humor swój i swojej rodziny. Ten budynek nie został zbudowany dla ciebie ale dla miasta a w mieście obowiązują zasady i prawa w zakresie kształtowania i ochrony krajobrazu jako dobra wspólnego i mieszkają ludzie którzy to rozumieją i nie zgadzają się żeby o naszym otoczeniu decydowali tacy abnegaci jak ty i jak ci co pomalowali Ogromnie Ważny dla Lublina i Lubelszczyzny Gmach w sraczkowate majtki klauna (czyli  w te twoje super kolory).  
Drogi gościu pewnie masz depresję i firmę która tylko czeka jak złapać kontrakt na przemalowanie budynku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...