Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Okropne... Przejaw jakiegokolwiek braku poczucia estetyki... A ten wszechobecny tandeciarski plastik - szczyt kiczu. Przykład na to, jak można zniszczyć dobry pomysł nieumiejętnym wykonaniem, bądź po prostu brakiem poczucia smaku.   Bałabym się, że moje dzieci po zobaczeniu tych potwornych plastikowych "atrakcji" miałyby koszmary nocne.   Dlaczego w Polsce nie może powstać coś ładnego, estetycznego, tylko wszystko idzie w stronę kiczu? Czy Polacy są na prawdę, aż tak pozbawieni gustu i dobrego smaku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo ciekawy pomysł, moje dzieci były zachwycone! bardzo się cieszymy z mężem, że wreszcie jest gdzie spędzić weekendowe popołudnie, przyjacielskie mordole, tańczące ptaki, plaża, punkty gastronomiczne, czysta toaleta, wspaniale rośliny, daje 10/10 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ana, co masz na myśli? czego byś oczekiwała? Jakie inwestycje poza granicami naszego kraju odpowiadają Twojemu poczuciu estetyki? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylyśmy z dwójką dzieci (5 i 7 lat). Dzieci bawiły się świetnie, chłopiec "walczył" z krasnalami, dziewczynka "czarowała" z przemiłą "panią wróżką". Cały czas chodził nam po głowie śpiew starych drzew. A kolejką pojechaliśmy dwa razy. Obszar pięknie położony, ładnie urządzony, jest gdzie spacerować, są ciekawe atrakcje min. wodne i wspinaczkowe. Dobrze zaopatrzona baza gastronomiczna i mnóstwo terenu do wybiegania się w otoczeniu kwiatów i magicznych stworów.   Zdecydowanie polecem.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo ciekawy pomysł, moje dzieci były zachwycone! bardzo się cieszymy z mężem, że wreszcie jest gdzie spędzić weekendowe popołudnie, przyjacielskie mordole, tańczące ptaki, plaża, punkty gastronomiczne, czysta toaleta, wspaniale rośliny, daje 10/10 :)
witam ile kosztuje wstęp do magicznych ogrodów jestem z okolic zwolenia i znalazłam pani post w internecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne miejsce! Szczerze polecam. Mega zabawa dla dzieci (i dorosłych też). Cos innego niż parki dinozaurów czy wesołe miasteczka. Bajecznie, kolorowo, a przy tym świetnie połączone z roślinnością, delikatne strumyki. Wszystko bardzo przemyślane i super ze sobą skomponowane.... Bardzo polecam, moje dzieci nie chciały wychodzić a byliśmy tam cały dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okropność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko piękne ale jedzenie okropne biegunka przez kilka dni z rodziną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...