Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
U mnie były jakieś ciecie że kontrol z poczty itp. To nie dość że im powiedziałem co myślę o obsłudze na poczcie, to pogoniłem cieciów burkiem i skierowałem do Tuska, który publicznie namawiał do niepłacenia tego ukrytego podatku za pośrednictwem spółki S.A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To, czy wpuścimy taką osobę do domu czy mieszkania zależy wyłącznie od naszej decyzji." I idiotą jest ten, kto tych cieciów wpuszcza do domu. Tak jak napisał ktoś wcześniej, a spierydalyać na Aleje Ujazdowskie do Urzędu Rady Ministrów, tam sidzi Rudy Oszust, który publicznie namawiał do niepłacenia abonamentu. Jeśli do dziśten Rudy Oszust nie został aresztowany, to znaczy, że nie namawiał do niczego niezgodnego z prawem. Z resztą potwierdzo to każdy leming.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie były jakieś ciecie że kontrol z poczty itp. To nie dość że im powiedziałem co myślę o obsłudze na poczcie, to pogoniłem cieciów burkiem i skierowałem do Tuska, który publicznie namawiał do niepłacenia tego ukrytego podatku za pośrednictwem spółki S.A.
Trzeba bylo postraszyc kotem ,burek to jestes ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie były jakieś ciecie że kontrol z poczty itp. To nie dość że im powiedziałem co myślę o obsłudze na poczcie, to pogoniłem cieciów burkiem i skierowałem do Tuska, który publicznie namawiał do niepłacenia tego ukrytego podatku za pośrednictwem spółki S.A.
Masz prawo strzelać do każdego chója który ci zakłóca mir domowy i cię niePOkoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zapłacił 1600 z groźbą, że naślą komornika z Urzędu Skarbowego? Ja zapłaciłem. Nie wiem czy dobrze zrobiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba bylo postraszyc kotem ,burek to jestes ty.
  Dobrze powiedziane!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Dobrali się wreszcie do doopy złodziejom!   Cała patologiczna hołota cieszyła się, kiedy Tusk namawiał do niepłacenia abonamentu RTV i chwaliła go a teraz, kiedy okazało się, że za złodziejstwo trzeba ponieść konsekwencje - Tusk już jest be :D :D :D Ale wiocha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Dobrali się wreszcie do doopy złodziejom!   Cała patologiczna hołota cieszyła się, kiedy Tusk namawiał do niepłacenia abonamentu RTV i chwaliła go a teraz, kiedy okazało się, że za złodziejstwo trzeba ponieść konsekwencje - Tusk już jest be :D :D :D Ale wiocha!
 
Bardzo dobrze! Dobrali się wreszcie do doopy złodziejom!   Cała patologiczna hołota cieszyła się, kiedy Tusk namawiał do niepłacenia abonamentu RTV i chwaliła go a teraz, kiedy okazało się, że za złodziejstwo trzeba ponieść konsekwencje - Tusk już jest be :D :D :D Ale wiocha!
  Dlaczego złodziejom? TVP była kiedyś państwowa, ale potem powstała Spółka Akcyjna. Zamiast wyzywac ludzi dowiedz się młotku, że z punktu widzenia prawa gospodarczego taka spółka może żądać zapłaty za towar tylko wtedy, kiedy ktoś coś zamówił albo podpisał ze spółką umowę. Czy posiadacze telewizorów podpisywali jakieś umowy z TVP S.A.? Jeśli nie podpisywali to znaczy, że TVP S.A. nie ma prawa żądać pieniędzy za nadawane programy, a jeśli ktoś tu jest złodziejem, to jest to rząd. A Tusk nawoływał do niepłacenia dlatego, że wtedy telewizja była w rękach PiS. Jakoś od kilku lat już cicho na ten temat, bo teraz jest w rękach Partii Oszustów, nieprawdaż? A z wiochy to jesteś ty, cieciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie płacę abonamentu od lat bo jest niezgodny z Konstytucją, poza tym nie oglądam publicznej telewizji, radia w ogóle nie słucham. Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących. Abonamet - to się nie opłaca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja płacę ten haracz - przepisy określają to jednoznacznie. Porządek prawny należy przestrzegać. W związku z powyższym uważam, że wszyscy obywatele RP posiadający odbiorniki TV lub radiowy powinni płacić ten podatek. Jak się dowiaduję o tym, że ktoś nie płaci abonamentu RTV, osobiście powiadamiam (donoszę) do odpowiedniego organu o zaległościach płatniczych danej osoby. Obowiązek prawny to święta rzecz. Spróbujcie nie regulować np. należności czynszowych lub zobowiązań kredytowych. P.S. Mam dobre wyniki w swojej donosicielskiej działalności.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2008 r wybrałem się na kilka lat do wnuka za granicą. Jako emeryt poleciłem swemu bankowi, żeby co miesiąc wpłacał za mnie abonament za RTV w kwocie 20 PLN ( wówczas opłata wynosiła 16 PLN/m-c) i bank do obecnej chwili realizuje to zlecenie. Powstała nadpłata i co robi firma co zbiera finans za abonament. Nic. W 2013 r dodzwoniłem się do Bydgoszczy i pracownica potwierdziła moją nadpłatę. I co? A no nic . Uczciwa firma napisałaby do mnie pismo, że ma Pan nadpłatę tyle a tyle więc nie płać Pan przez 3 czy 4 miesiące i będziemy uczciwie rozliczeni. No ale pracownica z Bydgoszczy orzekła mi, ze rozliczą się ze mną jak wejdą w życie nowe zasady, które wchodzą już 7 rok i nie mogą wejść. Czyli w tej firmie panuje dalej zasada ś.p Lońki Breżniewa:"dawaj iszczo dawaj wsio". Od dłużników, którzy uwierzyli w słowa Korniszona to chcą koszulę ostatnią ściągnąć ale jak jest odwrotnie to płatnika co ma nadpłatę mają w nosie. Może kiedyś oddadzą jak wejdą w życie nowe zasady. Ale na razie czekaj tatko latka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie płacę. I to nie dlatego, że nie chcę, czy mnie nie stać. Forma abonamentu jest przeżytkiem totalitaryzmu. Mam obowiązek zarejestrować w odpowiednim urzędzie, że używam odbiornika... Toż to komuna i narodowy socjalizm do spółki. Więc tak jak moi dziadkowie słuchali nielegalnie Londynu za okupacji niemieckiej, a moi rodzice słuchali nielegalnie Wolnej Europy, tak i ja używam radia i telewizora nielegalnie... A jak TVP chce, żeby ludzie płacili za jej sygnał, to niech go zakoduje. Wtedy się zastanowię czy warto płacić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Dlaczego złodziejom? TVP była kiedyś państwowa, ale potem powstała Spółka Akcyjna. Zamiast wyzywac ludzi dowiedz się młotku, że z punktu widzenia prawa gospodarczego taka spółka może żądać zapłaty za towar tylko wtedy, kiedy ktoś coś zamówił albo podpisał ze spółką umowę. Czy posiadacze telewizorów podpisywali jakieś umowy z TVP S.A.? Jeśli nie podpisywali to znaczy, że TVP S.A. nie ma prawa żądać pieniędzy za nadawane programy, a jeśli ktoś tu jest złodziejem, to jest to rząd. A Tusk nawoływał do niepłacenia dlatego, że wtedy telewizja była w rękach PiS. Jakoś od kilku lat już cicho na ten temat, bo teraz jest w rękach Partii Oszustów, nieprawdaż? A z wiochy to jesteś ty, cieciu.  
MATOŁKU można płacić za rzetelną informację i za rzetelny przekaz a nie za taki chłam jaki funduje nam postkomuna i POlszewia,to nie jest żadna telewizja publiczna tylko telewizja ZAWSZE  opcji rządzącej, jeden wielki chłam i  tuba i propaganda komunistyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Dlaczego złodziejom? TVP była kiedyś państwowa, ale potem powstała Spółka Akcyjna. Zamiast wyzywac ludzi dowiedz się młotku, że z punktu widzenia prawa gospodarczego taka spółka może żądać zapłaty za towar tylko wtedy, kiedy ktoś coś zamówił albo podpisał ze spółką umowę. Czy posiadacze telewizorów podpisywali jakieś umowy z TVP S.A.? Jeśli nie podpisywali to znaczy, że TVP S.A. nie ma prawa żądać pieniędzy za nadawane programy, a jeśli ktoś tu jest złodziejem, to jest to rząd. A Tusk nawoływał do niepłacenia dlatego, że wtedy telewizja była w rękach PiS. Jakoś od kilku lat już cicho na ten temat, bo teraz jest w rękach Partii Oszustów, nieprawdaż? A z wiochy to jesteś ty, cieciu.  
Taka ta telewizja CYCU jak i ten premier,kłamstwo,kłamstwo i jeszcze raz jedno,wielkie kłamstwo i non-stop " Czterej pancerni " tego nigdzie na świecie nie ma ,tylko w tym  " dzikim kraju " w innych normalnych krajach płacą bo tam jest NORMALNIE !!!!!!!!  nie ma tylu idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz prawo strzelać do każdego chója który ci zakłóca mir domowy i cię niePOkoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba bylo postraszyc kotem ,burek to jestes ty.
A ty cipcia pewnie masz w poprzek, więc nie mądrz się tutaj głupiutka gówniaro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tusk niech płaci za nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka ta telewizja CYCU jak i ten premier,kłamstwo,kłamstwo i jeszcze raz jedno,wielkie kłamstwo i non-stop " Czterej pancerni " tego nigdzie na świecie nie ma ,tylko w tym  " dzikim kraju " w innych normalnych krajach płacą bo tam jest NORMALNIE !!!!!!!!  nie ma tylu idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...