Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ludwin. Kiermasz roślin i Polne Kryterium Kolarskie

Utworzony przez Gość, 20 września 2014 r. o 11:16 Powrót do artykułu
będzie można wypić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Czarnecka niech się zajmie swoim biznesem, bo żadnych roślin na tym parkingu dla "vip-ów", który w soboty zmienia się w targowisko za 3 grosze, nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztuka dla sztuki ! ILE KOSZTUJĄ TE nikomu niepotrzebne imprezy?  KTOŚ UTWORZYŁ STANOWISKO I TRZEBA WYDAWAĆ FORSE NA TAKIE GŁUPOTY! PACHNIE TO WSZYSTKO PIENIĘDZMI -NIESTETY ŹLE WYDAWANYMI !  KTO BYŁ NA TYM CYRKU Z MIODAMI TEN WIDZIAŁ JAK DBAJĄ O NASZE PIENIĄDZE.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę nic znależć na stronie gminy o kosztach tego kiermaszu i miodu, może ktoś z czytelników widział jakieś informacje? O ile wiem  dofinansowania  i ich pochodzenie powinno być podane do informacji. Jeśli są takie informacje proszę o skrót. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, nic nie można znaleźć, ale stronę redaguje chyba syn b. wójta, i " dziennikarz sportowy" Dziennika Wschodniego,a także prawdopodobnie kandydat na wójta (3 w jednym) pan A Ogórek, a jak on coś zamieści to klękajcie narody, najświeższe informacje z 2009r. Ja już mam dość tego ogórkowego pola. Wypisuję się z tej gminy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAC MINIE NASTĘPNEGO DNIA PANIE WÓJCIE PO TAKICH IMPREZACH,  A  CHODNIK CZY DROGA ZOSTAŁA BY NA DŁUGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAC MINIE NASTĘPNEGO DNIA PANIE WÓJCIE PO TAKICH IMPREZACH,  A  CHODNIK CZY DROGA ZOSTAŁA BY NA DŁUGO
  Polne Kryterium Kolarskie, mające swój finał przy Kościele w Rogóźnie nie skończyło się rozdaniem nagród zwycięzcom i pocieszeniem pokonanych. Było przecież wiele innych atrakcji. Był grill, kiełbaski(pewnie wyborcze) a nawet podawano złocisty napój. Tak proszę Państwa, przy Kościele w Rogóźnie. Miało być wesoło - jest, miało być nowocześnie - jest, ale czy musi być żałośnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Polne Kryterium Kolarskie, mające swój finał przy Kościele w Rogóźnie nie skończyło się rozdaniem nagród zwycięzcom i pocieszeniem pokonanych. Było przecież wiele innych atrakcji. Był grill, kiełbaski(pewnie wyborcze) a nawet podawano złocisty napój. Tak proszę Państwa, przy Kościele w Rogóźnie. Miało być wesoło - jest, miało być nowocześnie - jest, ale czy musi być żałośnie.   
  I tak oto na naszych oczach, dzięki wytrwałej i skutecznej, siedmioletniej polityce miłości PO i zielonych ludków, Kościół jest i będzie ośmieszany. A my Polacy coraz bardziej nowocześni, postępowi, ucywilizowani w zamian za grilla i coś do grilla przykładamy rękę do wzmacniania otaczającej nienormalności. Nasi przodkowie pewnie za moment będą przewracać się w grobach - bo dzisiaj Bóg, Honor i Ojczyzna dla wielu nie znaczą nic.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAC MINIE NASTĘPNEGO DNIA PANIE WÓJCIE PO TAKICH IMPREZACH,  A  CHODNIK CZY DROGA ZOSTAŁA BY NA DŁUGO
  Jak mawiał klasyk nazwa Ludwin wzięła się od słów "Lud (który lubi) wino" I z pewnością w umyśle klasyka nie chodziło tylko o czerwone wino. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę nic znależć na stronie gminy o kosztach tego kiermaszu i miodu, może ktoś z czytelników widział jakieś informacje? O ile wiem  dofinansowania  i ich pochodzenie powinno być podane do informacji. Jeśli są takie informacje proszę o skrót. 
  Kiermasz z miodem, bo to kraina miodem płynąca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za durnie tu piszą, widzę że im wszystko przeszkadza, a grono jarzębiny jest od 14 lat barany i będzie trwało dalej mimo waszego głupiego pieprzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Pimpek, Snajper i Konon już prowadzą kampanie i z tad te głupie komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie je pisze Krystyna z GS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za durnie tu piszą, widzę że im wszystko przeszkadza, a grono jarzębiny jest od 14 lat barany i będzie trwało dalej mimo waszego głupiego pieprzenia.
  Panie cyklista, czytaj Pan ze zrozumieniem. Gdzie i kto neguje Polne Kryterium Kolarskie. I proszę nie używaj słów o zabarwieniu erotycznym, to nie to forum.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieski spuszczono ze smyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Pimpek, Snajper i Konon już prowadzą kampanie i z tad te głupie komentarze.
  Tak o swoich panach, a fe. Skuwka i zasuwka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za durnie tu piszą, widzę że im wszystko przeszkadza, a grono jarzębiny jest od 14 lat barany i będzie trwało dalej mimo waszego głupiego pieprzenia.
Jak ci nie pasi no to nóżki na pedały i zjeżdżaj gówniarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Pimpek, Snajper i Konon już prowadzą kampanie i z tad te głupie komentarze.
  Bawidamek, Czerepach i Chyży Ruj, na pewno.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie je pisze Krystyna z GS-u.
  A może tak na temat i bez obrażania innych. Odwracanie uwagi osobistymi wycieczkami nie poprawi nastroju. Padły pytania dotyczące wydatkowania publicznych pieniędzy ponieważ brak jest oficjalnych informacji. Chyba, że miododawanie i parę innych pic kników zostało sfinansowanych ze źródeł prywatnych. Jeśli tak ta nam mieszkańcom należy się informacja, któż tak zabiega o nasze kłębuszki smakowe. Samorząd gminny niej jest raczej prywatną własnością "Pana, Wójta i Plebana". A może coś się zmieniło w otaczającej rzeczywistości? Jeżeli tak to proszę nas oświecić.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Polne Kryterium Kolarskie, mające swój finał przy Kościele w Rogóźnie nie skończyło się rozdaniem nagród zwycięzcom i pocieszeniem pokonanych. Było przecież wiele innych atrakcji. Był grill, kiełbaski(pewnie wyborcze) a nawet podawano złocisty napój. Tak proszę Państwa, przy Kościele w Rogóźnie. Miało być wesoło - jest, miało być nowocześnie - jest, ale czy musi być żałośnie.   
  Nie wiem jak Państwo, ja na pewno nie życzę sobie "beczenia" pod Kościołem Parafialnym. Chyba, że zgodnie z ogólnie przyjętą linią głoszoną przez panujących, ta ważna część naszego życia zostanie w najbliższym  czasie skierowana do prywatyzacji.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...