Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie głupi. Idą do pseudorenomowanych szkół typu V LO które nic w życiu nie dają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, licea są coraz mniej warte, a już w szczególności Zamoy, który teraz już nawet nie jest w czołówce lubelskich liceów. Na palcach jednej ręki można policzyć dobrych nauczycieli. Także dyrektor nie poprawia opinii szkoły, wręcz to w nim widzi się główny problem. Wszystkie negatywne opinie krążące po internecie o Zamoyu są niestety prawdziwe. Żeby przetrwać te 3 lata trzeba mieć naprawdę mocne nerwy. Wiem, co mówię, bo właśnie zdałam do klasy maturalnej w tej szkole i żałuję, że ją wybrałam i tak wiem, że zawsze mogę ją zmienić, ale ludziom o słabych nerwach jej nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zamoyskim maturzystą z 2010 roku. Jeszcze wtedy była to całkiem znośna szkoła. Teraz opinie są coraz gorsze. Nie wiem na ile to prawda, ale trzeba zauważyć, że stara kadra stopniała znacząco, a wśród nowych tylko nieliczni podtrzymują dobrą tradycję. Obawiam się, że wielka trójka lubelskich liceów niestety jedzie już tylko na renomie. Tak jak w moich latach upadła Unia tak teraz upadł Zamoy i upada Staszic. Dlaczego? To chyba wina całego systemu. Liczne składowe - nauczyciele, dyrekcja, ale przede wszystkim uczniowie. Tak - spada jakość kandydatów, coraz większa bylejakość, coraz mniej indywidualności, coraz więcej roszczeniowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestescie jak krowy ktore duzo rycza na malo mleka daja. Jesli ktos jest zdolny to dlaczego ma nie pojsc do lepszego lo gdzie idzie elita? Lepiej zeby osoba taka wyladowala w zawodowce wpadla w gorsze srodowisko robila glupoty i zmarnowala potencjal? Takie lepsze licea daja poczucie wartości. Nooo ale niestety lepiej zeby wszyscy konczyli zawodowki albo slabe licea potem szli na studia zeby cos studiować albo nic bo przeciez baranami sie lepiej dyryguje. Zalosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V lo zupelnie nie jest renomowaną szkołą. Renomowanym liceum jest zamoy, unia i staszic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet w renomowanych szkołach można wpaść w złe towarzystwo, a jeśli chodzi o Zamoya, to nie jest tak, że człowiek się rozwija, ponieważ większość nauczycieli niestety tłamsi uczniów zamiast rozwijać ich potencjał oraz zachęcać do działania. I co do podwyższania poczucia wartości, wielu uczniom właśnie ono spada przez niewykwalifikowaną kadrę, która uczy, bo musi i wylewa swoje prywatne sprawy na forum klasy. Takie są fakty niestety, a V LO i tak wypada lepiej w rankingach niż osławiony Zamoy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne co dał mi Zamoy to fizyka i ponad 90% z poziomu rozszerzonego na maturze. Pozdro dla JG i jego uniwersyteckich metod nauczania, które uczą myśleć, a nie klepać formułki i przykłady z książki. Reszta to była tylko i wyłącznie praca własna, często po nocach i męczenie zbędnymi przedmiotami. A z takiej matmy, która niby była rozszerzona, matura skończyła się dużo poniżej oczekiwań - tylko koledzy chodzący na dodatkowe korki wyciągnęli powyżej 80%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V lo zupelnie nie jest renomowaną szkołą. Renomowanym liceum jest zamoy, unia i staszic.
   
Nawet w renomowanych szkołach można wpaść w złe towarzystwo, a jeśli chodzi o Zamoya, to nie jest tak, że człowiek się rozwija, ponieważ większość nauczycieli niestety tłamsi uczniów zamiast rozwijać ich potencjał oraz zachęcać do działania.
Z powyższym 100% racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyłam w tym roku "renomowany" Zamoy i jak większość moich kolegów przez trzy lata uczyłam się na korkach u nauczycieli z "nierenomowanej" Piątki. Oczywiście nasze dobre wyniki zostaną zaliczone na konto nauczycieli, którzy nie zrobili dla nas nic (poza daniem nam do zrozumienia, że mamy im nie zawracać głowy, tylko się w domu sami wszystkiego nauczyć). ŻAL Gdybym teraz wybierała liceum nie wybrałabym takiej "renomy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tacy mądrzy, a ilu z was wypowiada się nie mając pojęcia o nauce w wyżej wymienionych szkołach? Skończyłam piątkę i nie żałuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tacy mądrzy, a ilu z was wypowiada się nie mając pojęcia o nauce w wyżej wymienionych szkołach? Skończyłam piątkę i nie żałuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tacy mądrzy, a ilu z was wypowiada się nie mając pojęcia o nauce w wyżej wymienionych szkołach? Skończyłam piątkę i nie żałuję!
A są tacy co żałują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A są tacy co żałują.
Zawsze znajdą się tacy, którzy narzekają :) to za cieżko, to za lekko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego, co da się zauważyć wypowiadają się tu uczniowie Zamoya, więc chyba jednak mamy jakieś pojęcie, o czym mówimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdawałem maturę w prowincjonalnym liceum,w miejscowości nie mającej nawet praw miejskich.Moi koledzy z klasy są,między innymi,profesorem stomatologii,geologiem,pułkownikiem Wojska Polskiego,dr psychologii.Pogoń rodziców za rzekomo renomowanymi liceami,to przejaw ich chorej troski o dzieci.Matołowi nie pomoże najlepsze liceum,zdolny uczeń osiągnie sukces po każdym liceum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Mariana Weź pod uwagę, że kiedyś matura była przeznaczona dla elitarnego grona, więc osoby ją zdające z definicji w przyszłości stawały się kimś. Później rządzący wymyśłili sobie, że matura ma być dla każdego, żeby wskaźniki wykształcenia wzrosły. Nie ma się więc co dziwić, że z tych miernot przystępujących do egzaminu maturalnego nic nie wyrośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamoy to totalna porażka z nauczycielami, którzy zabijają w uczniach wszystko to, co najlepsze. Drogie dzieci, omijajcie tę "elitarną" szkołę szerokim łukiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdawałem maturę w prowincjonalnym liceum,w miejscowości nie mającej nawet praw miejskich.Moi koledzy z klasy są,między innymi,profesorem stomatologii,geologiem,pułkownikiem Wojska Polskiego,dr psychologii.Pogoń rodziców za rzekomo renomowanymi liceami,to przejaw ich chorej troski o dzieci.Matołowi nie pomoże najlepsze liceum,zdolny uczeń osiągnie sukces po każdym liceum.
Panie Marianie niestety zapomniał Pan, że zmieniły się realia. Jest segregacja tworzone są klasy lepszych i gorszych, ci lepsi gonią z "materiałem", ci mniej zdolni analizują mniej bo ich percepcja jest na niższym poziomie. Kiedyś korepetycje były dla słabych uczniów teraz dla najlepszy by stali się jeszcze lepsi... To już nawet nie chodzi o oceny , taki wyścig szczurów od 1A. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla przyszłych pokoleń Zamoja istnieje nadzieja, obecny dyrektor skończył właśnie swą kadencję i nie będzie już wam przeszkadzał. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od września ja idę do Zamoya, profil humanistyczy. Mam nadzieję że nie będzie tak źle jak mówicie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...