Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w ktorym miejscu przy jana pawła bedzie to budowane?a co z budową ktora miałą powstac na rogu jana pawłą i al. kraśnickiej?kiedy powstanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po co jeszcze jedne delikatesy, czy też planowane hipermarkety. I kto tam będzie kupował? I po co kilkanaście nowych bloków mieszkalnych w budowie. Kto i za co będzie kupował nowe mieszkania. Przecież ludzie nie mają pieniędzy. A w/g PIS-u społeczeństwo ubożeje w zastraszającym tempie. Coś mi tu nie gra. Ktoś tu kłamie w żywe oczy. Czyżby prasa i telewizja? Może ktoś mądrzejszy ode mnie mi to wyjaśni. Tylko proszę o kulturalną dyskusje i bez inwektyw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Jana Pawła Business Center" ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale po co jeszcze jedne delikatesy, czy też planowane hipermarkety. I kto tam będzie kupował? I po co kilkanaście nowych bloków mieszkalnych w budowie. Kto i za co będzie kupował nowe mieszkania. Przecież ludzie nie mają pieniędzy. A w/g PIS-u społeczeństwo ubożeje w zastraszającym tempie. Coś mi tu nie gra. Ktoś tu kłamie w żywe oczy. Czyżby prasa i telewizja? Może ktoś mądrzejszy ode mnie mi to wyjaśni. Tylko proszę o kulturalną dyskusje i bez inwektyw.
Odpowiem Ci kulturalnie i bez inwektyw, że inwestorzy nie są deb***ami i dysponują swoimi pięniędzmi w sposób przemyślany, więc jeśli stawiają obiekt za kilkanaście milionów to na pewno wiedzą co robią. Bez przesady z tym brakiem pieniędzy w Lublinie, co całe ponad 300tysięczne miasto na socjalu jest? Najwyraźniej jest rynek na takie obiekty i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale po co jeszcze jedne delikatesy, czy też planowane hipermarkety. I kto tam będzie kupował? I po co kilkanaście nowych bloków mieszkalnych w budowie. Kto i za co będzie kupował nowe mieszkania. Przecież ludzie nie mają pieniędzy. A w/g PIS-u społeczeństwo ubożeje w zastraszającym tempie. Coś mi tu nie gra. Ktoś tu kłamie w żywe oczy. Czyżby prasa i telewizja? Może ktoś mądrzejszy ode mnie mi to wyjaśni. Tylko proszę o kulturalną dyskusje i bez inwektyw.
A Co Cię to interesuje? Twoje pieniądze? A mozę masz tam sklep w pobliżu i boisz się o klientów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, w centrum już prawie wszystko wybetonowane to trzeba się wziąć za dzielnice. Na Czechowie wybudowali im przed oknami skarbówkę zamiast zrobić im trochę parku, aby odizolować od spalin. Tak samo teraz tu na Czubach, zamiast izolacyjnej zieleni to budują trzy budynki, pod każdym parkingi, ale dojazdy którędy? Przecież ul. Matkin Teresy z Kalkuty nie skończona od lat, tylko ogrodzona płotem. Może najpierw trzeba by to wykończyć. Bo tak, to z tego hoteliku to będą mieli piękne widoki: na rondo, na parking po carrefourze, na płot zagradzający coś od lat nie skończonego budować no i w okna nowo powstającego budynku obok.Tam jest na tyle budowli za ciasno. No, ale teraz podawanie ręki przez okno jest chyba w modzie, skoro tak gęsto wszystko teraz budują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic wam nie jest potrzebne? To może wybudujmy tam cmentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko i córko to już nic wyższego niż ten kurnik nie dało się tam zatwierdzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eicd napisał:
Tak, w centrum już prawie wszystko wybetonowane to trzeba się wziąć za dzielnice. Na Czechowie wybudowali im przed oknami skarbówkę zamiast zrobić im trochę parku, aby odizolować od spalin. Tak samo teraz tu na Czubach, zamiast izolacyjnej zieleni to budują trzy budynki, pod każdym parkingi, ale dojazdy którędy? Przecież ul. Matkin Teresy z Kalkuty nie skończona od lat, tylko ogrodzona płotem. Może najpierw trzeba by to wykończyć. Bo tak, to z tego hoteliku to będą mieli piękne widoki: na rondo, na parking po carrefourze, na płot zagradzający coś od lat nie skończonego budować no i w okna nowo powstającego budynku obok.Tam jest na tyle budowli za ciasno. No, ale teraz podawanie ręki przez okno jest chyba w modzie, skoro tak gęsto wszystko teraz budują.
To nie komuna kiedy nie liczono się z gruntem i jego wartością, bo państwo sobie brało co chciało i ile chciało. Poza tym co Cię obchodzi jaki widok i jak blisko drogi bedą mieli klienci hotelu? Spać tam zamierzasz codziennie, czy co? Przecież to nie blok mieszkalny. Ludzie, skąd wy się bierzecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy okazji Carrefour przy Jana Pawła został zamknięty- ktoś wie dlaczego? Jakiś inny sklep tam teraz będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzi się tam kolejna Biedronka.
alojzy napisał:
Przy okazji Carrefour przy Jana Pawła został zamknięty- ktoś wie dlaczego? Jakiś inny sklep tam teraz będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dawnym Carrefoure przy Jana Pawła będzie Biedronka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie w kościele???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k. napisał:
W dawnym Carrefoure przy Jana Pawła będzie Biedronka
jestescie pewnie , ze po cerfourze bedzie Geronimo martins? 2 biedronki obok siebie na os Ruta? LOL. Biedrona juz sie buduje w okolicach Stokrotki i Rucianej. teraz druga biedrona 200 metrów dalej!!! LOL . niemozliwe! nie no... osrało szczęscie ludzi na czubach a kidys był na tym osiedlu fajny sklep alfa i starczyła na całe osiedle bida z nędzą panie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
A dlaczego nie w kościele???
A kto się pyta ??? miękka pyta !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie akurat cieszę że będzie Rossman(ostatnio chciałam kupić farbe do włosów )i ruta ,poręba,widok przebiegłam i niestety nie ma ani jednego kosmetycznego co za wiocha! co do sklepów spożywczych no niech budują aby tylko ludzie mieli kasę na zakupy:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego u nas  np. nie wybuduja   fabryki , ktora produkowalaby  PENDOLINO i Wlosi u nas kupiliby  za 20 mln za szztuke, zamiast my u nich, przeciez mamy   wolne  miejsca po URSUSIE  FSC, albo cos nowego  , dlaczego tylko powstaja  byle jakie  architektury  straszace swoim wygladem ,  obozy  pracy  za mniej niz najnizsza krajowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARCPOL - to najgorsza w Polsce sieć handlowa!  Nie polecam nikomu podjęcia pracy w tej firmie - WYZYSK, MOBING, oraz kontrole jak w PAŃSTWIE POLICYJNYM ! Praca pod ciągłą kontrolą monitoringu i działu kontroli ! Więc szczerze odradzam ! Chyba że ktoś kocha pracę w stresie z działem kontroli co 2dni na karku , którzy sprawdzają wszystko i każdego traktują jak potencjalnego złodzieja. ŻENADA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...