Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Najlepsze szkoły nauki jazdy. Ranking WORD

Utworzony przez iavtyp estimate, 20 stycznia 2014 r. o 19:16 Powrót do artykułu
a jak wygląda sytuacja w WORD zamosc chelm biała tam nie ma korupcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że najlepszy jest Ośrodek Szkolenia Kierowców to "Lider" w Karczmiskach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie red. Puzio chciałbym jako wierny czytelnik doczekać Pana artykułu, który bedzie obiektywny i rzetelny- na tym ma przecież polegać dziennikarstwo, prawdziwe! A Pan wyraźnie sympatyzuje z ośrodkiem Osior, który zbierał laury jakiś czas temu, a Pan nie omieszkał wspomnieć o nim zaraz na początku tekstu. Skupmy sie na ośrodkach, które stanęły na podium
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo wiadomo, że Mateusz najlepszy :-) l nauczy i pogadać można :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Jan... Spójrz człowieku ile poszczególne szkoły przerobiły kursantów a później pisz cokolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Kumo! Chwalą nas. - Kto? - Wy nas, my was.   P.S.Znając lubelski WORD, to pewnie w sumie kursanci ze zwycięskiego ośrodka dali najwięcej łapówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam jak najbardziej Lider , bardzo dobry ośrodek szkoleniowy , miła atmosfera , dobrze uczy , uczciwie , bez jakichkolwiek zarzutów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w artykule nikt nie wspomniał jak przeprowadzane są te rankingi? Z tego co wiem, to liczone są tylko i wyłącznie osoby, które zdały za pierwszym razem a co ze szkołami których wszyscy kursanci zdali np.za drugim?tu będą na końcu rankingu a w rzetelnych i mądrych statystykach zajęłyby czołowe lokaty. Najpierw niech obrazują właściwe i sprawiedliwe zasady bezpieczeństwa potem niech przeprowadzają rankingi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw niech opracują rzetelne zasady a potem niech przeprowadzają te rankingi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw niech opracują rzetelne zasady a potem niech przeprowadzają te rankingi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mateusz Wójcik czemu mnie to nie dziwi. jezdzac z tym gosciem nie da sie oblać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, Pan Mateusz wymiata, polecam , dzięki niemu zdałem za pierwszym w lublinie niby jeszcze starszą wersję egzaminu ale jednak :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja robiłem  w osk AUTOPAR nie polecam,strasznie tam jest nic się nie nauczyłem, TRAGEDIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja robiłam kurs w EWANIE W LUBLINIE ,mają bardzo dobrych instruktorów,którzy przykłdaja sie do swojej pracy,także polecam ten osk  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam OSK ARKA jestem bardzo zadowolona ze szkilenia było profesjonalnie i bezstresowo  POLECAM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak stoi 'ELA' w rankingu , może ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak stoi w rankingu ,tego nie wiem -ale dla mnie to nie miałoby znaczenia,gdybym miał wybierać jeszcze raz wybrałbym "ELĘ"-ale prawko już mam :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie jedna z najlepszych szkół jazdy w Lublinie jest OSK Ewan z Klebberga http://ewan.lublin.pl. Tam zajeli się mną tak, że zdałem prawo jazdy już za drugim razem. Serdecznie polecam także Wam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODMOSU NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Szczerze polecam szkołę jazdy  DAYTONA. I nie jestem żadnym instruktorem tej szkoły (aby sie zareklamować) tylko rodzicem syna który zdał teorię i praktykę za 1 razem (tydzień po tygodniu) SAM BYŁEM W SZOKU !. Właściciel szkoły Pan Sebastian-pełen profesjonalizm.POLECAM!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...