Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Drożej za wodę i ścieki mimo remisu w Radzie Miasta

Utworzony przez Gość, 29 stycznia 2015 r. o 13:00 Powrót do artykułu
PiS jak zwykle swoje. Podwyżkę dla czteroosobowej rodziny o 2,5 zł miesięcznie nazywają zrujnowaniem budżetów mieszkańców. Się uśmiałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
36 podzielić na 12 miesięcy = 3 złote strzelam w ciemno, że babcie więcej na tace wrzucają w każdą niedzielę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO PO CO SĄ RADNI JAK RATUSZ I TAK ZROBI SWOJE, PYTAM NO PO CO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nie i nie ! Chcę obniżki bo jest moja ukochana deflacja. Aga (mam już dość podwyżek)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga a czystą wodę w kranie chcesz mieć czy już niekoniecznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre to ciągle odwoływanie do spraw Kościoła. Chcesz to dajesz (nie ma obowiązku). Podwyżka jest dla wszystkich nawet tych co jej nie chcą. Ja mieszkam na Czechowie (SM ) i co trzy miesiące do rachunku za wodę odczytanych z wodomierzy mam doliczany Fundusz uzupełniający w kwocie ponad 40 złotych (cztery kwartały razy 40 złotych to 120 złotych). Proszę przeliczyć przez ilość mieszkań w Spółdzielni. To naprawdę ogromne pieniądze. Jak twierdzi Spółdzielnia te pieniądze idą na awarie sieci wodociągowej. To dopiero są PRZEKRĘTY. Jeszcze kolejna podwyżka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Piotr Ty to im pokłony składaj że Ci nie sikają do tej wody! "stulcie ryja i do pracy dajcie mi trochę porządzić" śpiewał kiedyś Skiba z Big Cyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w Kraśniku burmistrz z PiS i rada miasta też sami radni PiS i też nam zafundowali podwyżkę za wodę i ścieki, może by tak ktoś z lokalnych struktur PiS-u w Lublinie zadzwonił do kolegów z Kraśnika i ich naprostował? Czy to tylko próba przypodobania się lubelskim wyborcom przez lokalnych darmozjadów z opozycji?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółka musi wykazac zyski wiec wszyscy musimy sie jej dołożyc aby pan prezes za 2 miesiac podpisal sobie podwyzke i zatwierdzil premie w firmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co roku wiecej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ważne ,że jest deflacja i powinna być obniżka.NIEGOSPODARNOŚĆ pokrywa się coroczną podwyżką .BURDEL i bałagan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gupi ciólu powinna być obniżka, anie podwyżka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70 groszy miesięcznie ale mi podwyżka nie panikujcie wyjdźcie na ulice i zobaczcie jak się nam pięknie miasto rozwija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdźcie jaka mamy w kraju kwotę wolną od podatku.... W krajach afrykańskich jest lepiej... Jeszcze dołożmy więcej podatków i podwyżek, bo w korycie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w  MPWIK jest totalny przerost zatrudnienia ,,,,naprzyjmowali znajomych i roznych znajomych protegowanych  wazniejszych ludzi ,,,,i teraz okolo 300 pracownikow,przychodzi do pracy i nie ma co robic , wiec najczesciej graja sobie na komputerch,,,,sredni koszt utrzymania 1-zatrudnionwgo to 50-60 tysiecy zl  rocznie ,,poza tym wodociagi zakupili nadmierna ilosc sprzetu ktorego utrzymanie kosztuje miliony,,,w firmie jest kilkunastu dyrektorow ,sekretarki,gabinety itd,,,,,no i kosztowna rada nadzorcza ktorej przewodniczacy -protegowany ZUKA -- oprócz MPWIK pracuje jeszcze w wielu innych firmach tak ze na prace w wodociagach i myslenie o firmie ma naprawde mało czasu,,,,przy oszczednym gospodarowaniu i i zarzadzaniu firma koszt wody i sciekow moze z powodzeniem byc o 10-15% nizszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...