Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z uwagi, że mieszkańczy Lublina nie chcą sortowni ani spalarni na swym terenie Lublin musi wyłozyć 28 mln zł na budowę i co roku płaic 6 mln zł za przyjęcie indeksowane o inflancję. Chcą miec u siebie czysto niech płacą, jezeli nie zapłacą nierch sortują i palą śmieci w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tragizuj. Sam zrób sobie spalarnię pod oknem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie sobie lubartowskie cwaniaki. Już dawno powinno być tak, że pracować w Lublinie powinni lublinianie, miesięczne bilety ztm powinny być sprzedawane wyłącznie mieszkańcom Lublina, za wjazd do Lublina powinno być pobierane myto ... Tak to sobie również można kalkulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obietnice wiceburmistrza Szumca oceniam w kategoriach gatunku fantasy. Dzieciom zdarza się wierzyć w bajki, ale ja wyrosłem z dziecięcej naiwności, a zresztą przekonałem się co są warte słowa tego pana. czary mary dla ubogich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obietnice wiceburmistrza Szumca oceniam w kategoriach gatunku fantasy. Dzieciom zdarza się wierzyć w bajki, ale ja wyrosłem z dziecięcej naiwności, a zresztą przekonałem się co są warte słowa tego pana. czary mary dla ubogich
Jakbyś pisał prawdę to byś się nie bał podpisać A tak a propos jakieś fakty może? |Radek to jeden z niewielu co stara się coś dla tego miejsca zrobić. Co głupio teraz durnym wójtom, co powychodzili ze zawiązku i nie poliżą nawet teraz funduszy Szwajcarów. Bliskość Lublina to największe szczęście mieszkańców Lubartowa i niestety największa bolączka lokalnych działaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...