Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak naprawdę mało jest ciekawych z doświadczenia wiem, ze darmowy internet ( Free WiFi in Lublin ) super pomysł w innych miastach fajnie to działa ale co jeszcze ? Moze częstsze nocne ( Lublin : Nigife odkryj Lublina nocą ) przydza sie ale jakich pozostałych 6 wybiorę to nie wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo, to miasto łamie swój własny regulamin głosowania w sprawie budżetu obywatelskiego, ponieważa w czarno na białym w nim stoi, że miejsca do głosowania zostaną podane na 14 przed głosowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo, to miasto łamie swój własny regulamin głosowania w sprawie budżetu obywatelskiego, ponieważa w czarno na białym w nim stoi, że miejsca do głosowania zostaną podane na 14 przed głosowaniem.
  leć z donosem do prokuratury i nie zapomnij zabrać ze sobą Suchanowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachęcam do głosowania na rozbudowę monitoringu miejskiego o 19 kamer w śródmieściu (to dotyczy każdego mieszkańca, w końcu wszyscy chodzimy po śródmieściu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle dobrych pomysłów, ze nie wiaodmo na co zagłosować, ale najlepszy i tak był pomysł z BO i tu ukłon w stronę władz Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle dobrych pomysłów, ze nie wiaodmo na co zagłosować, ale najlepszy i tak był pomysł z BO i tu ukłon w stronę władz Lublina
Szkoda, że wczesniej nie udało się zrealizowac takiego budżetu obywateleskiego, bo to lwąsnie mieszkańcy najlepiej wiedzą, czego brakuje im najbardziej czy w dzielnicy, czy w mieście, a pomysł zgodzę się, ze super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zdziwiło az tak wilekie zainteresowanie i zaangażownaie mieszkańców, myslałem,ze chętnych będzie brak na zgłaszanie projektów, a tu prosze, ale ja stary jestem to pewnie optymizmu i sł we mnie mniej anizeli wykazali inni mieszkańcy, przyjrze się propozycjom, na pewno zagłosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurcze aż 233 projekty zostały wybrane...nieźle, czyli pomysł z obywatelskim wypalił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super,że bedzie można głosowac przez internet :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurcze aż 233 projekty zostały wybrane...nieźle, czyli pomysł z obywatelskim wypalił
Łącznie chyba ponad 400 było złożonych, więc liczby mówią same za siebie,że zaineresowanie było ogromne, mi akuurat wszytsko pasuje i w mieście i na dzielnicy, więc nic nie składałem, ale poczytam innych propozycje i na bank na cos zagłosuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CENTRUM SPORTU NA TATARACH !! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo, to miasto łamie swój własny regulamin głosowania w sprawie budżetu obywatelskiego, ponieważa w czarno na białym w nim stoi, że miejsca do głosowania zostaną podane na 14 przed głosowaniem.
nie pierwszy raz przy tym przekręcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...