Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin Airport: Polecimy nad morze, na Wyspy i do Egiptu

Utworzony przez Gość, 10 marca 2012 r. o 13:58 Powrót do artykułu
Nie bujajcie w obłokach,skupcie się na realnych ekonomicznych krokach.Jak przyjdzie dopłacać do lotniska,to co powiedzą ludziska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielenie skóry na niedźwiedziu. A co w wypadku, gdy port lotniczy nie wypali, a władze wojwódzkie będdą miały inne zmartwienia niż utrzymywanie lotniska na dużym minusie, czy jest jakis plan "B"? Czyżby los podobny do lotniska w Białej Podlaskiej po wycofaniu wojska? Bialski pas startowy jest podobnej długości a do tego jeszcze mamy tam okazały terminal który niszczeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod względem ekonomicznym taki lot jest nieopłacalny, biorąc pod uwagę, że w trzy godziny możemy dojechać do Warszawy...... Do Warszawy NIE,do Rzeszowa NIE...... A co w takim razie się opłaca?Tradycyjnie jak ze wszystkimi inwestycjami na lubelszczyźnie-z tego lotniska (prawie prywatnego) poleci kilka awionetek i jak to ze wszystkim bywa-lotnisko padnie.A jeśli takie lotnisko będzie nosiło nazwę JP II lub śmiesznego prezydenta Lecha K.-to na pewno pożytku z takiego lotniska nie będzie. Ale etatów dla "swoich" będzie coraz więcej. Oby się moje słowa w guano obróciło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje pomyslu!!-Lublin zyska na tej inwestycji i promocji regionu a i ludzie beda mieli prace!Super!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko leży w ŚWIDNIKU, część lotnisko poza terenem, ale część się ociera o granice. O granice Lublina już nie, więc lotnisko zlokalizowane jest w Świdniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE PANIE PREZES, NIE BUAJAJ PAN W OBŁOKACH, BO LOTY DO NEW ZELAND, AUSTRALII TO MATRIKS!!NIECH LOTNISKO BĘDZIE WAŻNYM REGIONALNYM PORTEM CARGO, ŁĄCZĄCYM UKRIANĘ I ROSJĘ Z ZACHODEM, A PO ZA TYM LOTY DO WARSZAWY, GDAŃSKA I POZNANIA. NO I CZARTERY W WAKACJE!!DO NIEMIEC WYSTARCZY POŁĄCZENIE Z OTWIERANYM MEGA PORTEM POD BERLINEM,PO CO RZUCAĆ SIĘ NA MONACHIUM CZY INNE MIASTA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieważne czy lotnisko będzie opłacalne czy nie.... To jest nasze okno na świat!!! iięcej optymizmu bo narzekać każdy potrafi a ile więcej mozna osiągnąć gdy myśli się pozytywnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie musi przynosić zysków, byle nie przynosił jakichś kolosalnych strat. Zyskiem będzie nasze otwarcie na świat, zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej, turystycznej, no i nasza wygoda, śmielsze perspektywy podróżowania. Głowy do góry lubelaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko w Lublinie to miasto już bardziej zasługuje na Metropolie to miasto na poziomie ekstraklasy na pozycji 9-10 ,to okno na Świat .Lublin to miasto 11 uczelni i kilku teatrów ,z dzielnicą Świdnik to miasto 400 tys ,z perspektywą młodych mądrych rządzoncych .W polityce słabi posowie powinni odejść ,tam powinni być ludzie z kochający to miasto to region z tytułem naukowym np profesora czy doktora lub inżyniera infrastruktóry .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiech na sali airbus a320 lub boeing 737 to duze samoloty? to jak nazwać 747, 767 lub airbusa a340. czy te naprawdę duże u nas nie wylądują. jeśli tak to chujnia z grzybnią, bo zasięg tych małych gniotów jest koszmarnie mały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER!!!! W koncu przylatujac ze Stanow nie bede musiala sie cignac godzinami przez zatloczona W-we. Wiem, ze to bedzie Miedzynarodowe Lotnisko, a i ciekawe jakie imie mu dadza? Chyba juz byl konkurs jakim imieniem nazwac Lotnisko LUBLIN !!! Brzmi pieknie....LOTNISKO LUBLIN pozdrawiam zza oceanu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Lotnisko leży w ŚWIDNIKU, część lotnisko poza terenem, ale część się ociera o granice. O granice Lublina już nie, więc lotnisko zlokalizowane jest w Świdniku
a moze w Chamburgu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imigrant napisał:
Nieważne czy lotnisko będzie opłacalne czy nie.... To jest nasze okno na świat!!! iięcej optymizmu bo narzekać każdy potrafi a ile więcej mozna osiągnąć gdy myśli się pozytywnie...
nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich mieszkańców lubelszczyzny. mnie nie stać na zagraniczne podróże, więc nie będę korzystał z tego " okna ". bedzie korzystać z niego kilkadziesiąt tysięcy lubelaków. tak więc dla realizacji zachcianek wąskiego grona , zrzucać będą się wszyscy. z Okęcia odlatuje coś ok. 350 tys. mieszkańców Lubelszczyzny. niektórzy kilka razy ( i więcej ) w roku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Lotnisko leży w ŚWIDNIKU, część lotnisko poza terenem, ale część się ociera o granice. O granice Lublina już nie, więc lotnisko zlokalizowane jest w Świdniku
Nie w świdniku a w LUBLINIE , czy osoba nie czyta ze zrozumieniem !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Małej : a jak ty często latasz do tych Stanów,że tak ci ciężko przejechać przez Warszawę.? Ludzie chodzą co roku na piesze wielokilometrowe pielgrzymki do Częstochowy i czerpią z tego radość.A ty męczysz się jazdą autobusem przez Warszawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i znów te same teksty co w poprzednim artykule. Ja się cieszę, że lotnisko będzie miało regionalno-międzynarodowy charakter. Nie wierzę w żadne połączenia typu Rosja, USA czy Turcja, chociaż Izrael pewnie będzie. Byłaby na to szansa, gdyby nie budowany port w Modlinie i modernizacja lotniska w Łodzi, bo lotnisko lubelskie, mogłoby przejąć część klienteli z Warszawy. Na razie wystarczą RFN i WB, bo z Monachium (a raczej Memmingen, bo pewnie tam będą loty) czy z Frankfurtu można dostać się koleją lub autobusami w inne części Niemiec, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Austrii. Na pewno połącznie z Paryżem i Rzymem oraz Mediolanem miałoby sens, podobnie jak to z Kijowem, ale nie wszystko od razu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich mieszkańców lubelszczyzny. mnie nie stać na zagraniczne podróże, więc nie będę korzystał z tego " okna ". bedzie korzystać z niego kilkadziesiąt tysięcy lubelaków. tak więc dla realizacji zachcianek wąskiego grona , zrzucać będą się wszyscy. z Okęcia odlatuje coś ok. 350 tys. mieszkańców Lubelszczyzny. niektórzy kilka razy ( i więcej ) w roku .
Panie Jon,a gdzie ta Twoja Lubelsczyzna jest i bądź tak grzeczny i wskaż ją na mapie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Nie w świdniku a w LUBLINIE , czy osoba nie czyta ze zrozumieniem !!!!!!!!!!!!!!
Buja się buja, ładna blondyneczka w samolocie i czeka niecierpliwie,kiedy będzie już po locie. Przy lądowaniu pasy zapina,a na twarzy wesoła mina, i jest szczęśliwa,że wróciła z Ameryki do lublina. Potem opowie,że był to lot szczęśliwy i udany Panowie. Widziałam góry,oceany,a wcześniej ten widok był mi nieznany. Latajcie.fruwajcie i szczęśliwie do ŚWIDNIKA z lotem wracajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich mieszkańców lubelszczyzny. mnie nie stać na zagraniczne podróże, więc nie będę korzystał z tego " okna ". bedzie korzystać z niego kilkadziesiąt tysięcy lubelaków. tak więc dla realizacji zachcianek wąskiego grona , zrzucać będą się wszyscy. z Okęcia odlatuje coś ok. 350 tys. mieszkańców Lubelszczyzny. niektórzy kilka razy ( i więcej ) w roku .
I właśnie dzięki takim jak ty, ten kraj jest taki, jaki jest! I tacy jak ty, nigdy nie będą niczego mieli, nic nie zobaczą, za to wszystko będą krytykowali i czarno widzieli. A wyobraź sobie, że oprócz ciebie, tysiące ludzi z tej strony Wisły wyjechało za chlebem, mieszka kilka tysięcy kilometrów od domu i chociaż w kraju jest "tak dobrze" nie ma zamiaru tu wracać. Jednak przyjeżdżają w odwiedziny do rodziny, krewni odwiedzają ich. Sam mam rodzinę w Szkocji, byłem już kilka razy, oni przyjeżdżają dwa razy w roku. Wśród moich sąsiadów prawie w każdym domu ktoś ma rodzinę za granicą - a mieszkam w "Chamburgu". I wbrew pozorom lot tanimi liniami, jeszcze kupiony w promocji, kosztuje grosze. Na pewno więcej przeżresz i przepijesz w ciągu jednego weekendu, o czym świadczą tłumy "biednego" narodu w marketach, szczególnie w dni promocji. I będę latać i będzie mnie stać i w końcu nie będę pół dnia tłuc się do Łodzi czy Krakowa i nie mogę się już doczekać tego lotniska! Pozdrawiam wszystkich, nawet jęczących i narzekających! Będzie cudnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha napisał:
a moze w Chamburgu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...