Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nieźle, ja też poproszę mieszkanko za free
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już i tak podzielili ludzi; jedni wykupili za grosze iini spłacają 30 lat;  znam takich biednych co dostają 3 pokojowe mieskzanie, całe wyposażenie: meble, pralka itp z Caritasu, żarcie też i w d.. piętami się biją A ta niby średnia klasa, ale stanów niższych tyra i tyra i guzik....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bieda... bieda... bieda... Coś co na zachodzie jest oczywistością i normalnością u nas sięga rangi wydarzenia godnego pomnika. No cóż wybory idą trzeba rozgłosu.... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wziąłem kredyt na 30 lat, z racji że pracuje nie mam szans na mieszkanie socjalne. Chyba jednak nie opłaca się pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bierz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna gazetka gloryfikuje łysonia w drodze na fotel prezydenta. teraz festiwal wdzięków tego niedacznika będzie trwał codziennie. Oprawa wspaniała: łysoń, pokropek a potem parapetówka.  Większość mieszkań dla cwaniaków wiedzących gdzie stoją konfitury. Poniektórzy biedacy przyjechali własnymi wieśwagenami i ałdicami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne mieszkania. Do mediów: pokażcie za rok w jakim będą stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli koszt jednego nowego, wykończonego pod klucz mieszkania wyniósł średnio ok. 130 000 zł. Wiecie już na jaką kasę robią Was deweloperzy ???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 tysięcy osób czeka... a może zamiast czekać zaczęłiby pracować na mieszkanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam do mojego mieszkania komunalnego.mieszkam ponad 10 lat - nie jeden chciałby miec w takim stanie dom. nie kazdy niszczy, wiekszosc dba o miejsce w którym zyje. to normalne. Ludzie w komunalnych mieszkaniach tez normalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, po co ja odkładałam przez 20 lat- odmawiałam sobie wszystkiego, nigdzie nie pojechałam odpocząć , bo wszystko na mieszkanie. Wystarczyło przecież poczekać jak niektórzy. Zgroza, kiedy to się skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha jak już ktoś wyżej zauważył średni koszt budowy jednego mieszkania to 131 000. dalej kupujcie mieszkanka od developerów :) jaja jest przebitka? 100%? w modnych dzielnicach nawet więcej. jakby tak przez rok czy dwa wstrzymać się z kupnem mieszkania to szybko spuściliby z tonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda sępów i nie robów DO ROBOTY A NIE DZIECI KLEPAĆ I SĘPIĆ !!! oczywiście pomijając nie pełno sprawnych, reszta to zwykłe sępy, samochód potrzebny i dresik a na dach nad głową nie łaska zarobić, najpierw przeswietlić towarzystwo z każdej strony a dopiero mieszkania rozdawać, wystarczy zobaczyć jak żyją i czym jeżdżą mieszkańcy obok w TBS mieszkania załatwione bo nikt nie może zabrać i zlicytować bo nie jego,i chulaj dusza piekła nie ma kto takim mieszkania daje co za debilne prawo, karani z długimi, chore!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety: coraz więcej takich "leserów" mamy w tym kraju (co mądrzejsi już dawno wyjechali stąd za granicę...) -"zrobił" pięcioro dzieci ale o mieszkaniu nie pomyślał! Zamiast pracować, to "robi" (ale tylko dzieci "robi") :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak za komuny, otwieranie, przecinanie wstęg...śmiechu warte te działania Panie Żuczku, razem z Panią Wcisło stanowicie swego rodzaju ludzi marketingu który budujecie za pieniądze podatników...chwalicie się że coś zrobiliście ...a przecież kasę za to bierzecie! czy ja się chwalę co zrobiłem w swojej firmie? nie bo mi za to płacą co miesiąc 10-tego. Ale wy już szykujecie się do wyborów. Panu Żukowi mało jeden fotel prezydanta to rezerwuje już nawet drugi w sejmiku gdyby mu nie poszło w wyborach śmiech na sali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, po co ja odkładałam przez 20 lat- odmawiałam sobie wszystkiego, nigdzie nie pojechałam odpocząć , bo wszystko na mieszkanie. Wystarczyło przecież poczekać jak niektórzy. Zgroza, kiedy to się skończy.
 
Boże, po co ja odkładałam przez 20 lat- odmawiałam sobie wszystkiego, nigdzie nie pojechałam odpocząć , bo wszystko na mieszkanie. Wystarczyło przecież poczekać jak niektórzy. Zgroza, kiedy to się skończy.
Nie martw się!  -nie tylko Ty, ja też tak mialem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wydawanie naszych podatków na ludzi nie pracujących. oni dostają zasiłki i jeszcze miedzkania smiechu warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej samemu wybudować dom? Przy dzisiejszych cenach mieszkań, bardzo wygórowanych, dom dużo bardziej się opłaca... zobaczcie sobie projekty pracowni MG Projekt to naprawdę nie jest drogie, a co dom to dom :)
Ostatnio edytowany 20 września 2014 r. o 18:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...