Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo! Oby jak najwięcej takich inicjatyw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam czy ma ktoś może informacje czy można zapisać się do takiej grupy i jakie trzeba spałnić wymagania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maja strone na fb z nr telefonu do dowodcy legii akademickiej kul (lubelski pluton obrony terytorialnej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:ph34r:   Oby to nie była "PUSZKA PANDORY"   Nie jest sztuką utworzyć i zorganizować grupę militarną, ale dużą sztuką będzie - kontrolować te grupę   ^_^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Janie, z tego co wiem i obserwuję to na pewno nie będzie to "Puszka Pandory", bo Panowie z LA KUL, JS 2063, i reszta to nie są Ludzie którzy mogli by się z wrócić przeciwko Władzom i Państwu, Oni robią coś zupełnie innego, pukają do drzwi Władz aby wspierać Państwo nie ważne od opcji która jest w danym momencie. Mało kto wie, ale Chłopaki robią dobrą robotę czy to pomoc przy powodziach, służby medyczne i porządkowe przed Pałacem Prezydenckim w kwietniu 2010 roku, szkolenie młodzież z ratownictwa medycznego i podstawowych zagadnień obronnych. W szkołach już nie ma Przysposobienia Obronnego, ludzie nie wiedzą jak się zachować podczas zagrożenia, pojawiła się w tym temacie ogromna luka, społeczeństwo jest ogromnie zlaicyzowane pod kontem obronności. Powoływanie Społecznych Organizacji które będą wspierać swój Region i Władzę jest bardzo dobrym pomysłem, jest wielu ludzi którzy chcą się przeszkolić z podstaw strzelectwa, udzielania pierwszej pomocy i innych aspektów obronności. Popieram Inicjatywę i Życzę Sobie i Lublinowi by ten potencjał został dostrzeżony i wsparty, bo Pan Burmistrz Świdnika zrobił pierwszy krok.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Formacje hitlerowskie przed wojną także powstawały w takiej samej formie i także na zapotrzebowanie społeczne i co później z tego wynikło. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Formacje hitlerowskie przed wojną także powstawały w takiej samej formie i także na zapotrzebowanie społeczne i co później z tego wynikło. :)
chyba jednak wróć do nauki historii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Formacje hitlerowskie przed wojną także powstawały w takiej samej formie i także na zapotrzebowanie społeczne i co później z tego wynikło. :)
  Niestety. Jestes w błędzie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz patrzeć na to co się dzieje przez szklany ekran telewizora, słuchać o tym na wykładach, żyć fikcją filmów akcji. Możesz też wejść w ten świat, stając się jego częścią, wzmacniając zarówno siebie jak i ideały które go tworzą.   7-9 listopada drzwi tego świata staną otworem. Zapraszamy Legia Akademicka KUL im. por. Jana Bołbotta ogłasza nabór! Więcej info na legiaakademicka.pl i na facebooku Legia Akademicka KUL        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz patrzeć na to co się dzieje przez szklany ekran telewizora, słuchać o tym na wykładach, żyć fikcją filmów akcji. Możesz też wejść w ten świat, stając się jego częścią, wzmacniając zarówno siebie jak i ideały które go tworzą.   7-9 listopada drzwi tego świata staną otworem. Zapraszamy Legia Akademicka KUL im. por. Jana Bołbotta ogłasza nabór! Więcej info na legiaakademicka.pl i na facebooku Legia Akademicka KUL  
  Bardzo żałuję, ze studiowałam w czasach, kiedy nie było LA. Chociaż, nie wiem czy bym została przyjęta, ze względu na wadę wzroku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Się przejmujesz, najwyżej byś nie widziała problemu żadnego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panowie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze kółko różańcowe by się w strukturze OTWL przydało :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze kółko różańcowe by się w strukturze OTWL przydało :)
Spróbuj się dostać :) Może założysz pierwszy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już zryw mieli młodzi jako solidarnościowcy w latach 80 i co zrobili, rozpieprzyli kraj, a teraz krąży piosenka "nienawidzę cię polsko"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ta cała OTWL to zgraja frustratów, których albo nie przyjęto do wojska albo nie mają na to szans, bo nie spełniają elementarnych wymogów - i muszą leczyć swoje kompleksy zabawą w wojnę! Gdyby przyszło im służyć w PRAWDZIWYM wojsku - po tygodniu już zapłakaliby się na śmierć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ta cała OTWL to zgraja frustratów, których albo nie przyjęto do wojska albo nie mają na to szans, bo nie spełniają elementarnych wymogów - i muszą leczyć swoje kompleksy zabawą w wojnę! Gdyby przyszło im służyć w PRAWDZIWYM wojsku - po tygodniu już zapłakaliby się na śmierć!
Wypowiedział się stary trep. I dziwi się, że młodzi nie mają szacunku do "prawdziwego" wojska....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam   Ci Panowie mają o wiele większe pojęcie o armii i współczesnych konfliktach niż nie jeden super zawodowy żołnierz. Przepiękna inicjatywa , tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odbyłem służbę wojskową. Zapier..... rejony, służby itd. Zasówałem musztrę do bólu która nie wiem do czego może się mi przydać na polu walki, byłem scigany za odawanie honorów - tylko czy w okopach moji sierżanci chcieli żebym im salutował. snajper wroga w moment by ich z tego wyleczył. Spróchniałe Wojko Polskie z sztabem pelnym dziadków do orzechów. W ciągu jednego dnia ćwiczeń w Łęczyńskim Pododziale nauczyłem się o strzelaniu, taktyce i pierwszej pomocy przedmedycznej na polu walki więcej niż przez rok służby zasadniczej. No i oczywiście wszechobecne nawyki czyli kto jest większym fleją tym lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka że do woja idą ludzie ledwo po maturze by zarabiać kase, Ci ludzie to w większości studenci którzy dopiero będą się próbowali dostać do pracy może i do służb. Nie robią tego bo muszą tylko chcą z powołania.A wy co robicie dla bezpieczeństwa jak tacy mądrzy jesteście face, kwejk, wiocha... co jeszcze. Kto myśli że jest taki cwany niech przyjdzie na ten nabór nawet tak sie sprawdzić bez pozostawania, ciekawe czy tam takie mądrale byście byli wszyscy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...