Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie promuje się w arabskiej telewizji (wideo)

Utworzony przez duzy, 10 grudnia 2014 r. o 19:34 Powrót do artykułu
Wydawać pieniądze żeby zapraszać tych brudasów do nas ??? i to z naszych podatków, ty czekasz do specjalisty 3 miesiące a tu już wiadomo na co idą pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać sie czy płakac. wartośc kontraktu równego kosztowi reklam -  a ile czysty zysk jego a ile zarobiło województwo na podatkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan "duzy" widze ma problemy ze zrozumieniem slow "eksportuj" i "inwestuj" a potem dziwic sie ze polowa ludzi nie rozumie co sie do nich mowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale co ta "reklama" ma wspólnego z woj. Lubelskim i Lublinem, bo ja, absolutnie nie widzę tu nic lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonały pomysł sprowadzać islam. Ostatni wybuch był pod koniec lat 70tych, tego budynku ze sklepem z zabawkami obok poczty. Kto jest z Lublina, ten wie o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś nie porozumienie , nasza młodzież nie ma pracy , po studiach jeżdżi po Europie na zmywak , a my będziemy przyjmować do Lubina nie wykształconych Afrykanów , wodzowie obudzcie się strzelacie sobie w kolano. Co innego gdybyśmy chcieli sprzedać nadwyżki produkcyjne np:zboże , owoce i inne produkty rolnicze bo przemysłu niestety nie mamy , to tak , pomysł samobujców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejny pomysł :(    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to jest??mój wnuk robi lepsze filmy ,a ma dopiero 8 lat.Kosztował ile ? 1 mln zł,mniej?Zero przekazu.Nic nie zobaczyłem......Co jeszcze :ja nie chcę tutaj islamu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklama zupełnie nie trafiona do odbiorców. Dlaczego sfilmowano kobiety bez burki na twarzy ? I co to za zakłady pracy ? Wystarczyło się pokręcić z kamerą przy Chodźki i akademików, byłby ujęcia jak z Pakistanu - no i falafel by się jakiś w tle załapał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słabiutkie, schematyczne, banalne, archaiczne ....Arabowie od wieków górowali nad Eruopą w tym co spot nazywa "smart minds". wtedy w lubelskie pradziadek trzcinke ciał a potem wracał do siebie na drzewo. Będą mieli niezły ubaw jak to zobaczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zobacznie jak u nas fajnie. Osiedlajcie się. Jest tu wielu katoli więc jest też kogo nawracać i gdzie ładunki podkładać. Zapraszamy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko po co reklama lubelszczyzny u arabusów? Jeszcze mało ciapatych i innych maści gówna się po Lublinie kreci? Nie potrzeba ich tu więcej, najpierw sie rozreklamujemy u szmatogłowych a za kilka lat czeka nas to co Szwecję i Holandię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze wszystko krytykujemy. A mi się podoba. Najważniejsze że myślimy perspektywicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia. Czy ktoś kto się na tym zna konsultował to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noo ale po co nam oni. Zjadą do nas z całym tym swoim Islamem ( według nich religia pokoju). Lublin powinien uczyć się na błędach innych , cała Europa pluje sobie w twarz że naściągała ciapatych a my ich zapraszamy. Nie dla Islamu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idea słuszna, ale ten film słaby. Wszystkie te nasze filmy krecone na jedno kopyto.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chcecie się dowiedzieć jak oszukują nas banki to odwiedźcie moją małą prywatną stronę. W dzisiejszych komercyjnych czasach ciężko znaleźć sprawdzone informacje. Finanse to moje hobby dlatego wyszukuję najlepsze oferty kredytowe i wskazuję czego się wystrzegać. polskiebanki cba pl (wstawicie kropki w miejsce spacji)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nie w arabskiej k*wa ludzie jeszcze wiecej tej skrzywionej religi sprowadzicie przez to do polski do lubelszczyzny!! debile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebni nam arabowie jak wrzód na dupie,jeszcze trochę a w Lublinie będą miały miejsce protesty takie jak te w niemczech.STOP DLA islamu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość, że żółta rasa na lubelszczyźnie,  to jeszcze islam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...