Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo ciekawe, mieszkam raptem 7km od granic miasta Lublin i jestem skazany na jednego dostawce internetu Tpsa z kiepską maksymalną prędkością!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jest napisane, że "powstaje" a nie, że powstała. Umiesz czytać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytanie ze zrozumieniem się kłania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet gdyby światłowód leciał po Twojej działce nie ma to żadnego znaczenia dla Ciebie, to jest sieć szkieletowa, a do twojego domu może i tak nikt nie dostarczyć bo na przykład nie ma przyłącza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazik! Internet jest dostępny na wielu wioskach a nie ma dostępu na osiedlach domkow jednorodzinnych Kośminka,Dziesiątej, Zdębia. Jedyny dostęp to od TPSA i Netii z z bardzo małą prędkością.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostało 1000 km i chca je wybudowac w okresie zimowym zwłąszacza w pasie drogowym kiedy oo listopada nie można tego robić. Co za bzdury. Propaganda sukcesu, a gdzie uzbrojenie wdmuchnięcie kabli. Moze sieć wystartuje za 2 lata jak będzie zrobiona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam tuż przy granicach Lublina jest propozycja światłowodu plus możliwość podpięcia za jedyne 89zl miesięcznie za 30mb, bez możliwości negocjacji i wyboru innej taryfy ;-) a konkurencji brak znów monopol jednego dostawcy z jego ceną to samo co było z tp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie budują - źle, budują też źle. Ot Polska i Polacy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wsiach światłowody a ja nie mam w prawie środku miasta możliwości 2 mb/s po kablu, zalosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszłość ma jedynie internet mobilny.Kabelki i światłowody to już archaiczny przeżytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...