Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe czy płozy do rowerów też będą zamontowane ? Zima już niedługo nastanie jak będzie można wypożyczać rowery w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płozy oczywiście są rzeczą ważną w związku z nadchodząca zimą, ja jednak bardziej niż zimy obawiałbym się różnej maści degeneratów i zwyrodnialców, którzy zapewne już dziś mają w zamiarze zdewastować lub rozkraść rowery wraz z tymi stacjami bazowymi. Zapewne dla takich krymuchów nie będzie straszny ani monitoring, ani też GPS zamontowany w każdym z rowerów. Takie prymitywy myślą tylko jak zniszczyć coś, co ma służyć mieszkańcom, czego przykładem są np. wiecznie dewastowane przystanki autobusowe. Założę się, że takie zwichrowane, przepalone i przepite mózgi już w pierwszych dniach funkcjonowania tych wypożyczalni chociażby potną opony w rowerach. Dziwne, że jeszcze się o tym nie mówi i nie pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie, tylko szkoda że nie przed wakacjami. Do wyborów i tak by wszyscy pmiętali. Teraz to strata pieniędzy.....Powagi i rozumu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo czy rower będzie można odstawić w miejscu z którego się go wypożyczyło czy obojętnie na jakim 'postoju rowerowym'?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kary Powiadomienie listowne odnośnie naruszenia Regulaminu 10 zł Opłata za przekroczenie 12 godzin wypożyczenia 200 zł Opłata za nadużycia związane z wypożyczaniem roweru 200 zł Kradzież, utrata lub zniszczenie roweru 2000 zł Kradzież, utrata lub zniszczenie audioprzewodnika  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku niepoprawnego zwrotu roweru z winy Klienta, Klient ponosi koszty jego dalszego wypożyczenia oraz odpowiada za ewentualną kradzież i zniszczenia. W przypadku trudności ze zwrotem roweru Klient ma obowiązek skontaktować się z BOK LRM.  i dalej
  1. Klient zobowiązany jest do wpięcia roweru do stojaka w taki sposób, by adapter zamontowany do widelca roweru wprowadzić do elektrozamka będącego integralną częścią stojaka i przytrzymania roweru do czasu automatycznego zamknięcia blokady. Automatyczne zamknięcie blokady sygnalizowane jest sygnałem dźwiękowym oraz fizycznym zamknięciem roweru w zamku. Rekomenduje się, aby Klient upewnił się, że rower został zwrócony w Systemie LRM. Może dokonać tego poprzez zalogowanie się w Terminalu LRM, za pomocą aplikacji Nextbike lub poprzez kontakt z BOK LRM.
  2. W przypadku braku możliwości wpięcia roweru do elektrozamka (np. brak wolnego stojaka w Stacji LRM lub awaria Stacji LRM) Klient jest zobowiązany do zwrotu roweru przy użyciu zamka szyfrowego, przypinając rower do stojaka lub innego roweru znajdującego się w Stacji LRM., zablokowania zamka, naciśnięcia przycisku „Zwrot” na części elektronicznej Terminala LRM oraz postępowania zgodnego z instrukcją na wyświetlaczu. Po zablokowaniu zamka Klient może też zwrócić rower za pomocą strony www.lubelskirower.pl, aplikacji Nextbike lub poprzez kontakt z BOK LRM.
  3. W przypadku niepoprawnego zwrotu roweru, o których mowa w punktach X.1. oraz X.2. Klient ponosi koszty jego dalszego wypożyczenia oraz odpowiada za ewentualną kradzież.
W przypadku udowodnionych nadużyć związanych z niewłaściwym wykorzystywaniem, w szczególności dokonywanie nieautoryzowanych wypożyczeń rowerów, Klient zostaje obciążony karą przewidzianą w Tabeli Opłat i Kar LRM. i tak dalej w sumie chyba będę się bał ryzykować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obojetnie na jakim postoju - bierzesz z jednej stacji, oddajesz w drugiej,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie chyba będę się bał ryzykować...
  I gitara, jednego malkontenta mniej. Jak masz problemy z techniką lepiej słusznie jej unikaj.   "Na 5 milionów wypożyczeń złożyło się: ponad 3,6 miliona wynajmów w Warszawie i 560 tysięcy we Wrocławiu, prawie 250 tysięcy w Białymstoku i 220 tysięcy w Krakowie oraz ponad 153 tysiące w Opolu, 143 tysiące w Poznaniu, 10 tysięcy w Trójmieście i 4 tysiące w Konstancinie. Wynik ten został uzyskany w ciągu zaledwie 40 miesięcy, które upłynęły od czasu, kiedy Nextbike uruchomił pierwszą polską w pełni profesjonalną sieć wypożyczalni w 2011 roku we Wrocławiu."   5 milionów wypożyczeń. Bez ciebie system nie zbankrutuje. Więcej możliwości wypożyczeń dla bardziej rozgarniętych niż ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower będzie można oddać w dowolnej stacji. Nie tylko w tej, z której się go pożyczyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nia ma stacji np. w Szerokim na Nałeczowskiej albo chociaz przy Galerii na Nałęczowskiej, no i na Turystycznej nic nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mhm ten prywatny biznes na pewno da sobie radę beze mnie ale mnie ciekawi ile z tego biznesu trafi do budżetu Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gitara, jednego malkontenta mniej. Jak masz problemy z techniką lepiej słusznie jej unikaj.   "Na 5 milionów wypożyczeń złożyło się: ponad 3,6 miliona wynajmów w Warszawie i 560 tysięcy we Wrocławiu, prawie 250 tysięcy w Białymstoku i 220 tysięcy w Krakowie oraz ponad 153 tysiące w Opolu, 143 tysiące w Poznaniu, 10 tysięcy w Trójmieście i 4 tysiące w Konstancinie. Wynik ten został uzyskany w ciągu zaledwie 40 miesięcy, które upłynęły od czasu, kiedy Nextbike uruchomił pierwszą polską w pełni profesjonalną sieć wypożyczalni w 2011 roku we Wrocławiu."   5 milionów wypożyczeń. Bez ciebie system nie zbankrutuje. Więcej możliwości wypożyczeń dla bardziej rozgarniętych niż ty.
  Od Leniaka nie można wymagać zbyt dużo. Jego mózg ma sporo defektów co uwidacznia się niestety w co do drugim jego wpisie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego znowu mnie wywaliło skoro myślę, że odpowiedź "ja też" nie zawierała linków i innych niedozwolonych rzeczy, typu spam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mhm ten prywatny biznes na pewno da sobie radę beze mnie ale mnie ciekawi ile z tego biznesu trafi do budżetu Lublina?
No widzisz Leniaku i znów ci kasa przechodzi koło nosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatary,Kalina, opuszczona przez BOGA ??? żadnej wypożyczalni w tej okolicy , a na Czubach wysyp jak grzybów po deszczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...