Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: Ile zarabia górnik w Bogdance, ile kasjer w Lidlu

Utworzony przez zola, 13 września 2010 r. o 12:23
no i kolejny dowód na to że ludzie po studiach zarabiaja psie grosze a taki "ryl dołowy" po zawodówce dostaje godne pieniądze i emeryture w wieku 40 lat ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie - górnik w Bogdance - 3500 na rękę a spytajcie się ile mniej zarabia taki sam górnik w spółce pracujacej dla Bogdanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zola napisał:
no i kolejny dowód na to że ludzie po studiach zarabiaja psie grosze a taki "ryl dołowy" po zawodówce dostaje godne pieniądze i emeryture w wieku 40 lat ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puste rype po podstawówce zawsze mieli lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zazdrościsz tych pieniążków to zatrudnij się w kopalni i wtedy pogadamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, ze jak jestes zyciowa niemota to i wyzsze wyksztalcenie Ci nie pomoze. A jak jestes zaradny, to i w miare dobrze mozna zyc po zawodowce. Co do pierwszej wypowiedzi... Bez komentarza po prostu. Praca "kreta" jest praca zajebiscie ciezka, to praca wysokiego ryzyka. "Kretowi" te pieniadze i wczesniejsza emerytura sie po prostu nalezy i koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Co do pierwszej wypowiedzi... Bez komentarza po prostu. Praca "kreta" jest praca zajebiscie ciezka, to praca wysokiego ryzyka. "Kretowi" te pieniadze i wczesniejsza emerytura sie po prostu nalezy i koniec.
a dlaczego jemu sie nalezą a np. budowlanocowi pracującemu na wysokosciach juz nie? On ma bezpieczniejsza niby prace?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zola napisał:
no i kolejny dowód na to że ludzie po studiach zarabiaja psie grosze a taki "ryl dołowy" po zawodówce dostaje godne pieniądze i emeryture w wieku 40 lat ... [/quote] [quote name='Adam' date='13 wrzesień 2010 - 13:04 ' timestamp='1284375893' post='346192'] Puste rype po podstawówce zawsze mieli lepiej.
powiem wam tak, zazdrosc wam d*** sciska, ze ktos zapieprzajacy fizycznie po zawodowce w pracy wysokiego ryzyka zarabia marne 4 tysiace? w kazdej chwili moze stracic zycie, na starosc ledwo sie rusza bo jest tak wycienczony fizycznie to idzcie do takiej pracy na tydzien zza biureczka i zobaczymy czy sobie dacie rade!! mysle ze dnia byscie nie dali rady na stanowisku robotniczym! najgorzej jak ktos jest nieudacznikiem zyciowym i zazdrosci komus lepiej platnej pracy bo sam sie do takiej nie nadaje lub nie umie takiej znalezc. Jestem juz po jednym stopniu studiow i wybralem studia dlatego ze nie posiadam zdolnosci manualnych aby wykonywac jakis zawod, wiem ze moge zarabiac gownianie w porownaniu do pracownikow fizycznych, ale to byl moj swiadomy wybor ze wzgledu na preferencje a wy zawistne polaczki narzekajcie sobie dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
górnik na dole? 3500? pierwsze słyszę, chyba po dyscyplinarce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cikawa jestem bardzo ile zarabiająszefiwie kuchni w lublinie może ktoś wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zola napisał:
no i kolejny dowód na to że ludzie po studiach zarabiaja psie grosze a taki "ryl dołowy" po zawodówce dostaje godne pieniądze i emeryture w wieku 40 lat ...
Po pierwsze zależy od kierunku studiów oraz i przede wszystkim od tego co przysłowiowy Jaś umie ? a że najczęściej Jaś Gówno umie to zarabia nawet po studiach marne grosze są i inne elementy tej układanki oraz zależności ale zostajemy przy tej więc Jaś musi zazdrościć bo zachciało się mu studiować np. pedagogikę studia ma ale płaca to już zong jeżeli ją ma w ogóle albo skończył filozofię itp. no studia też ma ale płaca nadal zong więc siada przed kompa i naciska klawiaturę jaki to świat niesprawiedliwy i jak to możliwe że faciu po zawodówce zarabia w miarę godne pieniądze !-choć powiem prawdę ja w tej kasie nie widzę nic godnego bo górnik -nie kret!- powinien zarabiać więcej bo sam nie zamienił bym się z nimi na pracę i zawód , to ciężki kawałek chleba a że lepiej płatny no cóż wróć do zawodówki i po jej skończeniu zobaczysz jakie to są miody bo pisać głupoty jest bardzo łatwo to nawet wysiłku intelektualnego specjalnie nie wymaga wystarczy aby się wyrażenia trzymały kupy a te Twoje tej KUPY się faktycznie trzymają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba coś się komuś pomyliło z tym górnikiem, albo jakiś pajac napisał od tak sobie, bo to zależy od stanowiska na dole i od stażu pracy, napewno początkujący pracownik nie dostaje tyle,wiem bo mój mąż jest górnikiem i nie zarabia tyle!!! Więc niech ktoś nie pisze głupstw!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna napisał:
chyba coś się komuś pomyliło z tym górnikiem, albo jakiś pajac napisał od tak sobie, bo to zależy od stanowiska na dole i od stażu pracy, napewno początkujący pracownik nie dostaje tyle,wiem bo mój mąż jest górnikiem i nie zarabia tyle!!! Więc niech ktoś nie pisze głupstw!!!!!
Justynko,może Twój mąż jest po prostu w spółce i Ci jeszcze o tym nie powiedział,albo po pracy zachodzi na deptak albo do Żubra,a wydruku nie pokazuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodam, że z rocznym stażem pracy, i wykształaceniem średnim, oczywiście bez sobót i niedziel, na GPR4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w spółce typu Linter kolega ma ok. 1500,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alik napisał:
Jak zazdrościsz tych pieniążków to zatrudnij się w kopalni i wtedy pogadamy...
a wiesz zeby zatrudnić się w bogdance trzeba mieć wieeelkie plecy. próbowałem dostać sie do działu kadr kila lat temu cieć chciał ode mnie wziąść cv. wyśmiałem go i nawet nie miałem mozliwości złozenia dokumentów bo z ulicy nikogo nie przyjmują
Ostatnio edytowany 13 września 2010 r. o 16:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zola napisał:
no i kolejny dowód na to że ludzie po studiach zarabiaja psie grosze a taki "ryl dołowy" po zawodówce dostaje godne pieniądze i emeryture w wieku 40 lat ...
możesz zostać rylem,ale wiesz ,ze tam nie pójdziesz do pracy,bo sie boisz glębokości,i boisz sie roboty-nie masz znajomości,a praca bardzo ryzykowna,o niektórych wypadkach nawet sie nie wspomina.Chyba szedleś na studia z myślą,że bedziesz przynajmniej rządzil takimi rylami,a to pech teraz te wasze studia to o d*** potluc,marne kwalifikacje-naplenilo sie postudyjnych i studentów...po co wam to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3000 to kosmos ... My pracownicy umysłowi w DOMOSYSTEMIE zarabiamy ok 1300 zł , zapieprzamy od rana do wieczora i płacą kiedy chcą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak i po 65 latach do bozi bo nie znam górnika który dożył po 35 latach dołu więcej, a wszyscy hipokryci mówią że zdrowie jest najważniejsze, ilu synów górników idzie na kopalnie - niewiele, chyba że wybitnie są tępi i nie nadają sie do innej roboty. z mojego ośiedla nas 5 robi karire gdzie inndziej (kucharz, architekt, handlowiec, informatyk,) tyle odemnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zola napisał:
no i kolejny dowód na to że ludzie po studiach zarabiaja psie grosze a taki "ryl dołowy" po zawodówce dostaje godne pieniądze i emeryture w wieku 40 lat ...
ty Jeleniu, a wiesz ile taki ryl musi sie żelaza otargać, poprostu zazdrość was bierze nieroby,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...