Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac, czyli ile zarobi na czarno prywatny kierowca adwokata

Utworzony przez marla singer, 1 października 2009 r. o 12:54
"Rzeczywiście, większość z naszych Czytelników informowała nas o zarobkach rzędu 1000-1500 zł netto, ale dotarliśmy tez do osób, których pensje kilkakrotnie przewyższają lubelską średnią". Wniosek z tego prosty - nikt kto dużo zarabia nie zajmuje się czytaniem pierduł publikowanych w DW I dla jasności: nie dlatego, że nie czyta DW to więcej zarabia, ale zarabiając więcej nie interesuje się banałami DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajcie ile zarabia sie w Fundacji PCP w Puławach!!!! Zgroza za nic nie robienie taka kasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacy są adwokaci , nikomu nie życzą zawodu adwokata ale swoim dzieciom owszem , autentyczny żart pazernego adwokata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiceprezydent Miasta Chełm emerytura około 5000zł pensja około 11000zł nagroda roczna itp. 35000zł jeszcze kilka groszy z Arbitrażu... da sie wyżyć z polityki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lp napisał:
tacy są adwokaci , nikomu nie życzą zawodu adwokata ale swoim dzieciom owszem , autentyczny żart pazernego adwokata
Smutne jest kolego/koleżanko ? to że wylewasz smutki na forum miast wziąć się do nauki - w tym roku na aplikację dostało się około 80 % zdających. Rozumiem, że ( być może po raz kolejny ) mimo iż najmądrzejszy poległeś na "trudnych" pytaniach. Czytając Twoją wypowiedź i artykuły z ostatnich dni dochodzę do wniosku, iż ci wszyscy krzykacze mają rację, że są tańsi i lepsi od ...innych. Biorą wprawdzie po kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy ale dorzucają od razu wyroki. Rzeczywiście wychodzi taniej ( to żart rzecz jasna ). To wszystko prowadzi do wniosku: nieważne jak bardzo ułatwisz ( w tym przypadku zdobycie "opluwanych" uprawnień zawodowych )- ci "najlepsi" i tak będą uważali, że powinno być jeszcze łatwiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na giełdzie GPW po zainwestowaniu 4000 zł. tygodniowo wyciągam ok.1000 zł i siedzę w domu przy kompie - musiałem "trochę" podszkolić się z ekonomi,popatrzeć jak to się kręci i jakoś mi to idzie. Ale ostrożnie - to nie jest takie proste jak napisałem w tych dwóch zdaniach - tutaj ryzyko jest duże i mozna wtopić kase. POZDRO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będąc właścicielem sklepu wyciągam 3000zł i co z tego, kiedy 1000zł to czynsz, 840zł to ZUS, 140zł to media, zostaje mi 1000zł. taki jest moj zarobek. czy ja zarabiam 3000zł, tak!, czy ja zarabiam 1000zł, tak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gracz napisał:
Ja na giełdzie GPW po zainwestowaniu 4000 zł. tygodniowo wyciągam ok.1000 zł i siedzę w domu przy kompie - musiałem "trochę" podszkolić się z ekonomi,popatrzeć jak to się kręci i jakoś mi to idzie. Ale ostrożnie - to nie jest takie proste jak napisałem w tych dwóch zdaniach - tutaj ryzyko jest duże i mozna wtopić kase. POZDRO
Hehehe "gracz" dobry nick bo na pewno nie inwestor, nawet nie inwestorek. Tacy jak Ty rozbijają się o dno w ciągu pierwszych 3 miesięcy. A biorąc pod uwagę że mamy bessę, dochodowość rzędu 25% tygodniowo .... włóżmy między bajki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bożko magdaleno - społeczenstwo bardziej interesuje ile na czarno zarobi dziennikarz DW niż jakiś kierowca o zgrozo u adwokata!!! - tym bardziej interesuje że nadal oficjalnych wynagrodzeń nie publikujecie!!!!!! Dlaczego???? Taka to tajemnica czy też coś ukrywacie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
Hehehe "gracz" dobry nick bo na pewno nie inwestor, nawet nie inwestorek. Tacy jak Ty rozbijają się o dno w ciągu pierwszych 3 miesięcy. A biorąc pod uwagę że mamy bessę, dochodowość rzędu 25% tygodniowo .... włóżmy między bajki.
Gralem prawdziwymi pieniedzmi - bardzo ostroznie - na FOREXie. Po miesiacu w ogolnym rozrachunku bylem na zero, przez chwile bylem "do przodu" o 200%. Grajac na koncie demo regularnie wtapialem, ale raz z 10000 USD zrobilem milion w 3 tygodnie. Czy jestem inwestorem? Nie. Inwestorkiem? Tez nie. Czy gram na gieldzie? nie. Czy dochodowosc rzedu 25% tygodniowo jest osiagalna na FOREXie? tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że najwięcej zarabiają dziennikarze tylko o tym nie piszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca kancelarii na czarno 1500 netto to jest żart, chyba że tygodniowo. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca kancelarii na czarno 1500 netto to jest żart, chyba że tygodniowo. Pozdrawiam.
To jest wersja dla prasy,US i dla " ciekawych "normalny zarobek to 8900 na rękę,leszcze na to zarobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...