Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy hodowcy a embargo na mięso. "Rosja to mało pewny klient"

Utworzony przez Dziad, 3 kwietnia 2014 r. o 16:21
dziękuję polskim politykom za super politykę ze wschodem. moja firma właśnie przez to bankrutuje bo nie mogę eksportować do Rosji   dziękujęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze!!! Niech wam teraz kur wa Ukraina da zbyt na mięso i prawicowi- pier***eni - nacjonaliści z UPA. Tak żeście wspierali prawicowych bydlaków z majdanu to teraz nie płaczcie że Rosja się mści na baranach bez rozumu  :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze!!! Niech wam teraz kur wa Ukraina da zbyt na mięso i prawicowi- pier***eni - nacjonaliści z UPA. Tak żeście wspierali prawicowych bydlaków z majdanu to teraz nie płaczcie że Rosja się mści na baranach bez rozumu  :D  :D  :D
Księże Antoni nie godzi się tak bluźnić... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księże Antoni nie godzi się tak bluźnić... :D
Wiem że nie godzi ale wkór wia mnie ta Ukraina i ci bandyci z prawego sektora.  :D  Przepraszam wszystkich i szczęść Boże moj kochani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem że nie godzi ale wkór wia mnie ta Ukraina i ci bandyci z prawego sektora.  :D  Przepraszam wszystkich i szczęść Boże moj kochani.
Z Bogiem drogi Ks.Antoni,szczęść Boże tym pismakom. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję polskim politykom za super politykę ze wschodem. moja firma właśnie przez to bankrutuje bo nie mogę eksportować do Rosji   dziękujęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę
Poproś tych co wpatrzeni jak w obraz w ukraiński majdan walczyli z Putinem,może towar upchną w USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosja już może wszystko. Taki był plan. Rozbicie UE poprzez ukaranie Polski i Litwy zakazem handlu,a dopuszczając handel z innymi państwami unii. Podnieśli cenę za gaz Ukrainie ,podniosą Polsce i Litwie. A UE  nie ruszy palcem w obawie przed Putinem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
===Rosyjskiej czerwonej zarazie=== pomyliły się lata , to nie 56r. - to nie nie 68r.,,,,,, Rosja tak dostała po dupie , że tylko współczuć >150 mld dolarow wycofali inwestorzy ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwnica ruskiej ambasady pracuje z pełną mocą, co widać po dyskusji pod tym tematem, plus paru miejscowych kretynów z niedoborem witaminy B 12. Wystarczy odsunąć Putina i trochę demokracji, a problem się rozwiąże i nikt nie będzie podrzucał zarażonych dzików lub wysadzał samolotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwnica ruskiej ambasady pracuje z pełną mocą, co widać po dyskusji pod tym tematem, plus paru miejscowych kretynów z niedoborem witaminy B 12. Wystarczy odsunąć Putina i trochę demokracji, a problem się rozwiąże i nikt nie będzie podrzucał zarażonych dzików lub wysadzał samolotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwnica ruskiej ambasady pracuje z pełną mocą, co widać po dyskusji pod tym tematem, plus paru miejscowych kretynów z niedoborem witaminy B 12. Wystarczy odsunąć Putina i trochę demokracji, a problem się rozwiąże i nikt nie będzie podrzucał zarażonych dzików lub wysadzał samolotów.
Nasze pachołki Moskwy dla tych kacapów pracują !!!! mają tu więcej swoich adwokatów niż by sami chcieli !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w piwnicy ambasady yankesów nic nie robią ....zgasili świało .....czekają na vizy do Polski , tak jak Brazylii ....Yankesi oprócz vizy dostają też extra zdjęcie - buzi -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w piwnicy ambasady yankesów nic nie robią ....zgasili świało .....czekają na vizy do Polski , tak jak Brazylii ....Yankesi oprócz vizy dostają też extra zdjęcie - buzi -
Pachołek Moskwy ?? się odezwał ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
===Rosyjskiej czerwonej zarazie=== pomyliły się lata , to nie 56r. - to nie nie 68r.,,,,,, Rosja tak dostała po du*** , że tylko współczuć >150 mld dolarow wycofali inwestorzy ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Wolę ruskich i NKWD niż ukraińskie upa i polaków , którzy współpracowali z upa i strzelali do polskiego munduru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
====CZRWONA ZARAZA RUSKA=== nie przejdzie w Polsce , to wykluczone , to nie 1945r........ To że Yankesi nie sprzedadzą Ukrainie broni , to nie wszystko . Liczy się zapał do walki o prawdziwą wolność . Wolność od ruskiej zarazy ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mi się wydaje że szabel w kraju zabraknie jak debile będą szukały wroga na wschodzie. Jest pewne że te osoby,raczej sprawy sobie nie zdają z kim tańczą. To nie jest TANIEC Z GWIAZDAMI,tępe dzidy... Przyniesiecie nieszczęście na ten raczej biedny kraj.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mi się wydaje że szabel w kraju zabraknie jak debile będą szukały wroga na wschodzie. Jest pewne że te osoby,raczej sprawy sobie nie zdają z kim tańczą. To nie jest TANIEC Z GWIAZDAMI,tępe dzidy... Przyniesiecie nieszczęście na ten raczej biedny kraj.
Rosja jest głównym wrogiem Polski. Każde osłabienie Rosji jest w interesie Polski. Więc won pachołku kacapski do budy, może byc i ruska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosja jest głównym wrogiem Polski. Każde osłabienie Rosji jest w interesie Polski. Więc won pachołku kacapski do budy, może byc i ruska.
Mądrzy ludzie mówią, żeby nie polemizować z idiotą, bo postronne osoby mogą nie zorientować się kto jest kim.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądrzy ludzie mówią, żeby nie polemizować z idiotą, bo postronne osoby mogą nie zorientować się kto jest kim.  
Goebbels powiedział że kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą. Więc należy powtarzać fakty oczywiste i pracować u podstaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądrzy ludzie mówią, żeby nie polemizować z idiotą, bo postronne osoby mogą nie zorientować się kto jest kim.  
OCZYWIŚCIE TYLKO IDIOTA TRZYMA STRONĘ ROSJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...