Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubartów: Śmieci z domków dwa razy droższe

Utworzony przez Lubelak, 23 marca 2015 r. o 10:01 Powrót do artykułu
W lublinie jest 50 zł od domku i nikt nie protestuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie. Ja protestuję!!!! Ta danina na dodatkową rzeszę zatrudnionych do nicnierobienie urzędników to powrót do PRL  i dzielenia tortu na umówionych spotkaniach a nie gospodarka wolnorynkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozbój w biały dzień !!!! To ja się wymeldowuję, nie ma obowiązku meldunkowego. Od 6 lat nie miałam ani 1 zł. podwyżki, a tu śmieci 100 % górę, podatki, woda, prąd ..... nie da się żyć w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"By żyło się lepiej. Wszystkim" - jak powiedział oszust i zdrajca Donald Tusk, który potem uciekł do Brukseli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To naprawdę niedrogo w Lublinie sporo drożej. A do tej pory sądzę\e że były ceny dumpingowe wynikające błędów wynikających z bzdurnych zapisów ustawy śmieciowe Lublin zazdrości Lubartowowi tak tanich usług Może nasi urzędnicy by poszli tam na nauki gospodarności.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie. Ja protestuję!!!! Ta danina na dodatkową rzeszę zatrudnionych do nicnierobienie urzędników to powrót do PRL  i dzielenia tortu na umówionych spotkaniach a nie gospodarka wolnorynkowa.
Lepiej tak jako do tej pory do Wieprza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma piernik do wiatraka? Czy większe dla nich pieniądze zmienią cokolwiek? NIC? Tylko ilość waluty w niektórych kieszeniach się zwiększy, a w niektórych zmniejszy w proporcji 100 kieszeni uszczuplonych zasili jedną i tak do połowy pełną.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za trzy osoby zapłacę 66 zł miesięcznie, to jakaś masakra." ​A dlaczego nie segregujesz? Mało kto nie segreguje śmieci w mieście. Najwyższa pora zmienic mentalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to dyskryminacja!!!! złodziejstwo i dziadostwo!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja protetuje, dzisiaj się dowiedziałem że Nowodwór płaci 6 zł od posesji a nie od osoby a w Trzcińcu podobno 1 zł od posesji .....     a Lubartów miasto płaci 12 zł od osoby w domku...to jest żenujące, dyskryminacja i monopolizm ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw przez 10 lat płaciliśmy więcej bo budowa sortowni  w toku.,teraz bedziemy płacić wiecej bo naszych polityków miejscowych wszystkie gminy dokoła rżną od tyłu bez mydła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...