Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: Wielkie otwarcie (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez Jacek, 17 grudnia 2012 r. o 18:58 Powrót do artykułu
Wczoraj...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe akurat z Janowa Lubelskiego bliżej jest na lotnisko do Rzeszowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z janowa Lubelskiego jest bliżej do lotniska w Rzeszowie a nie w Lublinie- chyba dziennik zmyśla te wypowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle zakładów w lubelskim rozszabrowano i dopiero po 31 latach po upadku niby komuny, jedno lotnisko wybudowano, w tak żółwim tempie to my będziemy ciągle na samym końcu w rozwoju kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Hehe akurat z Janowa Lubelskiego bliżej jest na lotnisko do Rzeszowa.
Z Janowa na lotnisko w Jasionce jest ok. 80 km, na lotnisko w Świdniku ok. 75 km, więc odleglości są porównywalne, ale kluczowe jest pytanie, czy z Rzeszowa są połaczenia do Londynu, Oslo, czy Dublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER,EXTRA,TOTNISKO BYŁO POTRZEBNE!! ALE TEN KABAN BUDZK TO TROCHĘ NIE PASI, TFU NIE LUBIE MAFII Z WATYKANU A WŁADZE LOTNISKA I MARSZAŁKOWSKIE MOGŁY SIĘ OBYĆ BEZ KLECHOWEJ GĘBY!!ZRESZTĄ ONI NIE MAJĄ KSZTY MORALNOŚCI I TAM GDZEI KASA PACHNIE IDĄ JAK W DYM!!PONOĆ TUSK OBIECAŁ NIE KLĘKAĆ PRZED CZARNYMI BURAKAMI Z K.K.???ALE TO WIDAĆ CZCZE OBIETNICE!!JAK CO POLITYK W RP OBIECA,TO MOŻNA TO MIĘDZY BAJKI WSADZIĆ!!KASIORA SIĘ LICZY!!OBYWATEL TO KRAJOBRAZ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Z Janowa na lotnisko w Jasionce jest ok. 80 km, na lotnisko w Świdniku ok. 75 km, więc odleglości są porównywalne, ale kluczowe jest pytanie, czy z Rzeszowa są połaczenia do Londynu, Oslo, czy Dublina?
to sę wejdź na www.lotniskorzeszow.pl i sprawdź rozkład wsioku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczydełko, liczydełko powiedz mi kto jest najważniejszy dla tego lotu? Jak dobrze liczę, to gdyby nie marszałek i osoby towarzyszące, to nawet połowa miejsc w samolocie do Londynu nie byłaby zajęta... 108 miejsc wykorzystanych i 92 puste - Kto za to już płaci???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczydła napisał:
Liczydełko, liczydełko powiedz mi kto jest najważniejszy dla tego lotu? Jak dobrze liczę, to gdyby nie marszałek i osoby towarzyszące, to nawet połowa miejsc w samolocie do Londynu nie byłaby zajęta... 108 miejsc wykorzystanych i 92 puste - Kto za to już płaci???
A może jak nie leciałby marszałek i osoby toważyszące to kto inny by poleciał??? Nie wpadłeś na ten pomysł???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wielki Pan Piątek też poleciał. Czyżby znowu chciał wypłynąć??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
re66666 napisał:
to sę wejdź na www.lotniskorzeszow.pl i sprawdź rozkład wsioku.
Sprawdziłem, Panie z wielkiego miasta Rzeszów, i jako żywo, połączeń z Oslo nie widzę, ale wsiok ze mnie, więc coś mogłem pominąć . A wielu wieśniaków z okolic Lublina pracuje u Norwegów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sama nazwa wskazuje Janów jaki Lubelski wspieramy sory ja bym wspierał Lubelski jest to tz patriotyzm lokalny robi to lubelak mieszkaniec Poznania .A przy okazji gratulacje dla regionu że Lublin ma lotnisko powodzenia z wlkp.2Kżdy region lubelski powinnien wspierać to jedyne lotnisko choćby było drożej bo to póżniej 3 x procentuje tak to riobią w PŃ..Do Janowa Lubelskiego nie przyjeżdża marszałem z Podkarpacia i nie inwerstuje tylko marszałek Lubelski p.Hetman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam rodzinę w Janowie i wiem, że połaczenie z Lublinem jest duzo lepsze niz z Rzeszowem zwlaszcza jesli ktos musi potem z lotniska jechac busem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
re66666 napisał:
to sę wejdź na www.lotniskorzeszow.pl i sprawdź rozkład wsioku.
Uuuuu,widzę Rzeszów wściekły bo ubędzie im sporo pasażerów a co za tym idzie linie mogą zacząć ciąć połączenia i to pseudolotnisko w grajdole trzeba będzie zamknąć.No cóż-przyroda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero teraz odlecieli do Warszawy wynajętym ENT-erem 618 oficjele ze stolicy. Musiało być ostro i długo, że ho ho.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy beda loty do szkocji ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko,że na tym waszym lotnisku mogą lądować same małe samoloty, a Rzeszów ma zaraz po okęciu najdłuższy pas startowy. Zdziwicie sie,jak Ryanair w połowie nastepnego roku przestanie latać z Lublina (bo blisko Warszawka) bo nie będzie kogo wozić. Z Rzeszowa Lata Ukraina i Słowacja, bo sami Polacy na pewno nie utrzymali by lotniska i to jest nasz (Rzeszowa) plus nad wami (Lublin)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A we wrześniu może do Monachium? Ooo... cały ratusz pijaków, cały samolot biznesmenów, cały samolot informatyków, kolejny spragnionych innych atrakcji rodem z BMW, wurstów, piwska, itd. I powoli interes zacznie się kręcić. Brawo! To jest port lotniczy na miarę naszych, może niewielkich, ale naszych możliwości, i ważne jest, że jest tu, gdzie przed wojną była fabryka samolotów, nowe lotnisko dla szkoły pilotów, znowu awiacja staje się historią. To tu budowano helikoptery dla demoludów. Nie będzie cham z Mazowsza pluł nam w twarz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeszów napisał:
Tylko,że na tym waszym lotnisku mogą lądować same małe samoloty, a Rzeszów ma zaraz po okęciu najdłuższy pas startowy. Zdziwicie sie,jak Ryanair w połowie nastepnego roku przestanie latać z Lublina (bo blisko Warszawka) bo nie będzie kogo wozić. Z Rzeszowa Lata Ukraina i Słowacja, bo sami Polacy na pewno nie utrzymali by lotniska i to jest nasz (Rzeszowa) plus nad wami (Lublin)
Nie przestanie. Modlin, to syf. Jego zaletą dla Lublina jest odległość, to kolejna godzina jazdy, syfiasty parking, obsługa. Reszów? Nawet jeśli jest tańszy o 100 PLN, to koszt dojazdu przewyższa tę kwotę. Jest szansa na powolne i systematyczne rozwijanie lotniska. Jedynym zagrożeniem jest faktycznie.... Radom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po części to racja. Rzeszów sobie , Lublin sobie,ale boje sie jednak sytuacji kiedy ktoś zainteresuje się Radomiem,żeby w lublinie nie świeciło pustkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...