Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: Mediolan poprawił statystyki

Utworzony przez Sn, 3 kwietnia 2014 r. o 10:12 Powrót do artykułu
"Liczymy, że ten rok będzie jeszcze lepszy" Będzie o to trudno, skoro od kwietnia nie ma już lotów do Dublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli były opłacalne to ktoś inny się nimi zajmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma pytanie do prezesa .Dlaczego są takie różnice cenowe -czy nie warto negocjowac z liniami aby na poczatek gdzie lotnisko jest młode i należy mu pomóc ekonomicznie  3-5 lat ceny nie były tak zróżnicowane ,bo to lotnisko dopiero pomalutku staie na słabe nogi 15 miesiecy ..Drugi wariant to tendencyjne działanie przewożnika i konkurencji ,ale w tej dobie nie wierzę ?być może konkurencji -obym sie mylił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może przypomnijcie ilu to pasażerów prognozował prezes Muszyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś pomyśli o lotach do Szkocji,w tamtym kierunku nie ma nic,dlaczego unikacie tego połączenia,tak dużo osób tam mieszka z lubelszczyzny-może w końcu ktoś odpowie mi na to pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie brakuje lotów do Szkocji  i Niemiec, a na lato fajnie byłoby polecieć do Lwowa. No ale wszystko przed nami. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierunek NIEMCY POPROSZĘ!!! - Monachium, Frankfurt. Bez tego nigdzie się nie ruszysz w Europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..a co z lotami do irlandii,odwołano wszystkie  od 01.04.2014 - za to z Modlina można pobobno codzienne tam latać,jednym słowem WYDUDKAŁ nas Modlin tzn przejął nasze loty z Lublina i tym sposobem się podnosi a my PADNIEMY JAK MUCHY /a tak na marginesie to śmierdzi mi ta zagrywka ,to musiało być nakazane odgórnie bo MODLIN TRZEBA RATOWAĆ a Lublin co tam.../ i jakoś dziwnie nikt o tym nie mówi ,nie pisze,poprosimy o zajęcie stanowiska w tej sprawie władze lotniska........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wbrew opinii sfrustrowanych ludzików lotnisko się rozwija :) to była dobra decyzja żeby je wybudować :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkocja ten kierunek na pewno by podniósł statystyki jeszcze bardziej. Ile można latać z Warszawy czy Krakowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konieczne są Szkocja, Dablin i Frankfurt. Bez tych kierunków nie ma co marzyć o rozwoju lotniska. W dalszej kolejności należy postawic na Amsterdam, Kijów, Izrael, Paryż. Wiem że nie jest prostą sprawą "załatwienie" tych kierunków ale bez tego nie będzie rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tak kłamiecie i zniechęcacie ludzi do latania z lubelskeigo lotniska? Ceny lotów czarterowych z Lublina wcale nie są droższe niż z innych lotnisk, z Itaki na Fuerteventurę wyloty z Lublina są najtańsze, a ceny pozostałych odlotów nie odbiegają od analogicznych oferowanych z innych lotnisk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego nie ma lotów krajowych np do Warszawy czy Krakowa, tyle ludzi jeździ busami czego nie mieliby polatać........ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jak co ale połączenie z Wrocławiem na pewno  byłoby oblegane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całkowicie trafna ocena internauty aa -zabrali loty do Irlandi .Dlaczego brak lotów do innych stolic .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja poproszę w przyszłości loty do Niedźwiady. Mam nadzieję, że lotnisko z droga startową z gumofilców jednak tam powstanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe to dopiero trafiona inwestycja, obsłużyła w trzy miesiące praktycznie tyle pasażerów co Rzeszów Jasionka w ciągu jednego stycznia 2014 roku :D   Brawa dla włodarzy za wydane z głową pieniądze Lublinian i mieszkańców województwa lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie loty do Belgii albo do Holandii tam jest dużo Polaków z lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś pomyśli o lotach do Szkocji,w tamtym kierunku nie ma nic,dlaczego unikacie tego połączenia,tak dużo osób tam mieszka z lubelszczyzny-może w końcu ktoś odpowie mi na to pytanie.
tym " ktoś " co pomyśli to będzie przewoźnik ! do niego kieruj te prośby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..a co z lotami do irlandii,odwołano wszystkie  od 01.04.2014 - za to z Modlina można pobobno codzienne tam latać,jednym słowem WYDUDKAŁ nas Modlin tzn przejął nasze loty z Lublina i tym sposobem się podnosi a my PADNIEMY JAK MUCHY /a tak na marginesie to śmierdzi mi ta zagrywka ,to musiało być nakazane odgórnie bo MODLIN TRZEBA RATOWAĆ a Lublin co tam.../ i jakoś dziwnie nikt o tym nie mówi ,nie pisze,poprosimy o zajęcie stanowiska w tej sprawie władze lotniska........
nakazane ? i Ryanair natychmiast wykonał polecenie ? nie pleć głupot !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...