Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w d...ch się poprzewracało!!! 2000zł za spanie to ciut zbyt wiele, nieprawdaż??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać ciągle za mało mamy lekarzy. Jakby kształcić ich więcej to konkurencja na rynku pracy byłaby większa, a więc z żądaniami płacowymi zeszliby na ziemię. Bogowie.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko 3 pokoje a każdy powinien mieć osobisty i oczywiście grupkę siostrzyczek do wypełnienia czasu a tak zdani są na go go 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli dopisać że ta cała akcja jest "dla dobra pacjentów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ich poj....nie ich kasa to tyle chcą. Niech założą działalność, zatrudnia ludzi, zapłacą zus, podatki, lokal, transport itd Może wtedy do tych przemadrzalych głów wyksztalconych za publiczne pieniadze coś dotrze.Jesli nie to niech się zaciągną do putina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech się zwolnią, myślę, że na ich miejsce znajdą się inni. Biedacy jeszcze im mało. Za 2000 zł ludzie pracują cały miesiąc mając czasami ukończone dwa kierunki studiów! Zachłanność niektórych jest porażająca. Gdyby dostali taką kasę to byłaby dopiero niegospodarność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urząd skarbowy wezwie by wykazali skąd wzieli pieniądze na to co posiadają i bedzie po ptakach i do pracy będą stać w kolejce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80 zł = około 20 EUR za godzine !! To niech jadą do Niemiec i zobaczą, że za taką stawkę to już naprawdę trzeba pracować, a nie tylko "być w gotowości".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja głupi zostałem inżynierem. Nauki byle tyle samo co na medycynie, teraz kasa mniejsza ale ile odpowiedzialności.... Jak lekarz spartoli robotę (a robi to większość) to mówi się, że stan pacjenta był tak ciężki że nie dało się go uratować. Jak inżynier spartoli robotę to idzie do paki......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za dwa tysiące to, niektóryz pracują cały miesiąc i też mają skończone studia a czasami i dwa kierunki pan lekarz 24 h na dyżurze w pogotowiu , rano idzie do ośrodka zdrowia gdzie niejednokrotnie olewa pacjentów .. a wieczorem do prywatnej praktyki ... a potem błędy lekarskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZOK !!! w du... naprawdę się przewróciło ! Pewnie to dla dobra pacjentów ... SZOK !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjedzie Pani Kopacz i da im podwyżki,a wy dalej Narodzie głosujcie na PO.Teraz idą wybory będą wam do nich wpierać w głowy że PO lepsze niż.... a obecny Pan Prezydent jest i napewno byłby lepszy niż.... Naród w to nie uwierzy,ale wybierze lepsze zło i znowu nic się nie zmieni zostanie tak jak jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypieprzyć na zbity pysk, i zatrudnić ukraińskich lekarzy. Będą tańsi i lepsi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pi*dole chcą 2000 tesiące za 24 gdzinny dyżur,no w d*pach im sie poprostu poprzewracało.Ja rozumiem odpowiedzialna praca ale tyle i to w naszych Polskich warunkach gdzie przynajmiej 30 % ludzi pracuje za najniszszą krajową(czytaj 1220 zł na ręke)i muszą sie cieszyć że tyle zarabiają.No to mi k*rwa ciśnienie z samego podnieśli ooooj podnieśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo dobrze napisałeś...na zbity ryj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80/h ubruttowione a nie netto, nie podniecać się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sobie założą prywatny szpital i zarabiają nawet po 2 tys/ godz.  Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
24h to nie jeden dzień a 3 dni robocze, wychodzi 640 zł brutto za dzień czyli netto jakieś 500. u mnie fryzjer bierze 20 zł od łebka i tnie 30m przez 9h czyli 18 głów (zapisy na zeszyt więc przestojów nie ma) to wychodzi 360 zł (ile on tam podatku odprowadza to tam nie wiem) w każdym razie rząd wielkości ten sam, no a praca wymaga trochę więcej kwalifikacji... sam jestem inżynierem i prowadzę nadzór nad wielomilionowymi inwestycjami z ramienia inwestora, odpowiedzialność olbrzymia bo wszystko sam podpisuje i do paki mogą mnie za błąd zgarnąc zarabiam 2000 zł na ręke. to jest chory kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozbój w biały dzień,to bandytyzm,to chyba skutki łatwego dostępu do psychotropów,to się tak w tych zlasowanych mózgach przysięgających na Hipokratesa poprzewracało.Szkoda że Dornowi nie wyszło obucie Was w kamasze,to nabralibyście pokory wobec tych co za pracę przez miesiąc dostaną 1200pln.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co? za co? za brak wiedzy, 3,4 lekarzy świadczy usługi przewoźników \. Sam jestem lekarzem i ostatnio tego doświadczyłem. Gość nie miał pojęcia co mi jest i jak do tego podejść. Tylko szpital, szpital. Jeszcze raz pytam się za co tym lekarzom taką kasę?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...