Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Zbudują nowe dojścia do szpitala

Utworzony przez aga, 22 września 2014 r. o 14:46 Powrót do artykułu
Przed wyborami wszystko staje się możliwe!! Dobrych kilka lat się nie dało!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówi Grzegorz Kuczyński, rzecznik prasowy Łęczyńskiego magistratu. – Traktujemy ludzi poważnie
  Śmiać się mam? 7 lat nic nie zrobili, a teraz nagle obiecują rozwiązanie problemu. Budowa nowej drogi? Przecież tam jest pole. To potrwa kolejne 7 lat, ale po wyborach może się już opóźnić. Wtedy znowu będzie nie da się. Tym ludziom nie wierzę już wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
władza w Łęcznej jest już goła ! nie można chyba już dłużej takiej indolencji tolerować wystarczy porównać wszystkie najbliższe miasta powiatowe, brak pomysłów na gospodarowanie terenem, wieczne remonty  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jak chciałem mieć drogę to sobie zbudowałem a w mieście to z innej gliny zrobione i trzeba im zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulicą Krasnystawską a nie Krasnostawską - czy wam redaktorzy nikt nie sprawdza waszych wypocin ? Żenujące . A z tą ścieżką to wogóle śmiech. Przedewszystkim co za idiota ten szpital zbudowałem ? Plecami ( albo jak kto woli od dupy strony ) do osiedla z dojazdem od peryferii? Dłuższy dojazd to i diagnoza oczywista: robiliśmy co mogliśmy , ale pacjent nie dożył dojazdu do szpitala...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosiarski trzęsie portkami przed Fijałkowskim i Pawlakiem to się wziął do roboty i pogonił Kowalskiego i Pożaroszczyka. Co robili w tej sprawie przez 7 lat? W mieście brud i syf a ludzie do szpitala chodzili po błocie. Myślą że wszyscy zapomną po jednej obietnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej późno niż wcale. Krecik Sebuś pewnie będzie dziury rył w ścieżce aż fijoła dostanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...