Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łamali zabezpieczenia w automatach do gier. Zarobili krocie

Utworzony przez eh..., 6 marca 2014 r. o 12:56
hm...to brzmi dosyc skomplikowanie. Nie mam pojecia o czym mowa i redaktorek takze nie rozjasnil mi tematu. Czyzby chodzilo o urzadzenie elektroniczne umozliwiajace wygrane...? ale jak to dziala i w jaki sposob zlodziejaszki owym "wichajstrem" sie poslugiwali??? Cos wiecej, czy tylko zwykle rzucenie tematu...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma w tym nic złego jak złodziej okrada złodzieja,od razu z urzędu jest na to amnestia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile to jest "krocie" ? - 15 000 zł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) ale jak to dziala i w jaki sposob zlodziejaszki owym "wichajstrem" sie poslugiwali??? Cos wiecej, czy tylko zwykle rzucenie tematu...?
No, szkoda jeszcze, żeby Ci redaktorzy pisali, jak takie urządzenie zbudować... Co, "dorobić" by się chciało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm...to brzmi dosyc skomplikowanie. Nie mam pojecia o czym mowa i redaktorek takze nie rozjasnil mi tematu. Czyzby chodzilo o urzadzenie elektroniczne umozliwiajace wygrane...? ale jak to dziala i w jaki sposob zlodziejaszki owym "wichajstrem" sie poslugiwali??? Cos wiecej, czy tylko zwykle rzucenie tematu...?
trudno nazywać transmiter wichajstrem .Lepiej idź na włam z łomem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm...to brzmi dosyc skomplikowanie. Nie mam pojecia o czym mowa i redaktorek takze nie rozjasnil mi tematu. Czyzby chodzilo o urzadzenie elektroniczne umozliwiajace wygrane...? ale jak to dziala i w jaki sposob zlodziejaszki owym "wichajstrem" sie poslugiwali??? Cos wiecej, czy tylko zwykle rzucenie tematu...?
jak to działa ? naiwny jesteś czy głupi , szukając na łamach DW rozwiązania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...