Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łąki miejscem religijnym? Na razie stanie "papieska ławeczka"

Utworzony przez blee, 17 października 2014 r. o 14:21 Powrót do artykułu
juz całkiem tym ludziom sie popier***iło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko da się doprowadzić do absurdu. Tylko czy warto to robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... Ojcze Święty, zachowaj ich w Twoim imieniu, które Mi dałeś..." - Ewangelia Jana 17:11 --- Nikogo też na ziemi nie nazywajcie ojcem swoim; albowiem jeden jest Ojciec wasz, Ten w N.I.E.B.I.E" - Ewangelia Mateusza 23:9 - nie chodzi tu o ziemskich ojców ale o duchowe tytuły jak papież\ojciec święty - Rzym łamie nakaz Jednorodzonego Boga Jezusa ale nie tylko w tej jednej kwestii._   ____ świadectwa 58 księzy o oszustwach i absurdach rzymskiego katolicyzmu i jego naukach sprzecznych z biblią- KSIĄŻKA : "DALEKO OD RZYMU BLISKO BOGA"   _____ Youtube : młody wiek ziemi lektor   _____ Youtube : papież głową kościoła wymysł katolicyzmu   ____ Google : Nobliści biblia a nauka   _____ Google : Forum Biblia o kulistej ziemi blogspot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ale numer! Pozostaje zadać pytanie, czy Kraśnik kompletnie wyludnił się już z osób rozumnych? Co na to Episkopat i hierarchowie?  Nie widzą zgorszenia? Hm.... jednak Ściana Wschodnia kurczowo trzyma się zabobonu i ignorancji ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pójdę się pomodlić za ich głupotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi w Kraśniku oraz władze w nim i radnych kompletnie coś opuściło lub im spadło na głowę, najpierw chcą robić dach kościoła z państwowych pieniędzy, a teraz stawiają wszedzie figury, ja proponuje niech kraśnik nazwie się Janem Pawełem II, i niech zamieszkają tam sami poje....ni katole. to jest chore, żeby panstwowe pieniadze z podatków dawać na kościół, który nie wie co z pieniedzy zrobic, wożą się limuzynami księza, a dzieci głodują CHORE CHORE CHORE ICH CHYBA BOG OPUŚCIŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modle się za Was o opamiętanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasi radni proponują, żeby obwodnica Kraśnika nosiła imię Pana Jarosława Kaczyńskiego. To dobry pomysł, bo Kraśnik na to zasługuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po h... budowali tyle kosciołów. I ciekawe czy z Nieba zejdzie se posiedzieć Kochanka Świetego Jana Pałwa 2-go Irena Kinaszewska i Ich syn Adam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasi radni proponują, żeby obwodnica Kraśnika nosiła imię Pana Jarosława Kaczyńskiego. To dobry pomysł, bo Kraśnik na to zasługuje.
To nie obwodnica ale zalew ma nosić jego imię. Tak powinno być a kto się nie zgadza, to nie jest patriotą Kraśnickim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierd...le, co za chorzy ludzie. Nadawanie imion placom, rondom, otwarcia milowych inwestycji - placy zabaw. Placu zabaw nie trzeba uroczyście otwierać, będzie gotowy to ludzie bez "otwarcia" będą korzystać. Rondo też obędzie się  bez imienia. Takie chore pomysły powodują, iż marnowany jest czas pracowników urzędu, którzy powinni się zajmować obsługą mieszkańców. Każde uroczyste otwarcie, nadanie imienia, itd., wymaga zaangażowania pracowników, którzy nie mają czasu na zajęcie się problemami ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...