Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KUL pożegnał Władysława Bartoszewskiego

Utworzony przez Julia, 26 kwietnia 2015 r. o 18:16 Powrót do artykułu
żyd 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie cierpię ludzi, którzy do upadłego nie potrafią "odczepić się" od koryta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z niego profesor jak ze mnie królewna , kiedy napisał prace np. Doktorską ? ON nigdy nie studiował , miał wykształcenie gimnazjalne , nigdy nie zdał matury . Nigdy nie sprostował prawdy o sobie a wyszedł z obozu bo jego siostra wyszła za oficera SS . Takie są fakty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bartoszewski nie żyje. I nie należy nikogo obrażać. Osądzanie już nie należy teraz do ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Był świadkiem tego, o czym mówił – stwierdza ks. prof. Antoni Dębiński, rektor KUL." - a skąd ksiądz profesor m taką wiedzę? Władysław Bartoszewski, a właściwie Lejzor Bartman, sfałszował lub konfabulował na temat 99% swojego życiorysu. Może księżulo skomentuje cud, że żyd Bartman wyszedł z Auschwitz z powodu złego stanu zdrowia - podczas gdy każdy żyd da sobie rękę i nogę uciąć za to, że wszyscy oni "wychodzili" przez komin. No to kto tu kłamie? Niegdy nie był profesorem; nawet matury nie zdał. Dr HC ma na fali politycznej poprawności. Czym zasłużył się Polsce? Tym, że wpierał opcję żydowską i działał usilnie na wepchnięcię kraju w objęcia żydokomunistycznej Unii? Kiedyś (=za komuny) KUL miał renomę, status, szacunek. Teraz to dno; towarzystwo wzajemnej adoracji oderwane od rzeczywistości, z masą agentów wpływu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bartoszewski na konwencji PO nazwał Polaków z innej opcji.... byłem. I taki zostanie w mojej pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bartoszewski na konwencji PO nazwał Polaków z innej opcji.... byłem. I taki zostanie w mojej pamięci.
Nie POlacy,tylko POlskojęzyczni zawsze obrażali Polaków,nie tak dawno jeden chciał dożynać watahy. W dniu jego śmierci też mu wszyscy POdziękujemy,  POdobnie jak i wielu POzostałym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bartoszewski nie żyje. I nie należy nikogo obrażać. Osądzanie już nie należy teraz do ludzi.
właśnie! Tak samo Józek Stalin - nie żyje, więc go nie oceniajcie, nie osądzajcie i nie obrażajcie, hieny jedne! O zmarłych tylko dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie! Tak samo Józek Stalin - nie żyje, więc go nie oceniajcie, nie osądzajcie i nie obrażajcie, hieny jedne! O zmarłych tylko dobrze!
Tak jak piszesz to było za komunizmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak piszesz to było za komunizmu
no a teraz to nie ma cenzury? to spróbuj coś skomentować o bartoszewskim niezgodnie z oficjalnym zyciorysem np na portalu wyborczej albo tvnu - odzew bedzie nie gorszy niz cenzorow z komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...