Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Który bank daje najtańsze pożyczki?

Utworzony przez Gość, 18 września 2010 r. o 13:56
Który bank daje najtańsze pożyczki? http://tania-pozyczka.blogspot.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden Bank nie da Ci takiej pożyczki - ale aktualne Rankingi takich ofert znajdziesz na stronie POŻYCZKI KASIASTO - tam doradzają fachowcy od pożyczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden Bank nie da Ci takiej pożyczki - ale aktualne Rankingi takich ofert znajdziesz na stronie POŻYCZKI KASIASTO - tam doradzają fachowcy od pożyczek
Faktycznie - sa tu bardzo ciekawe oferty pożyczek bez BIK 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden Bank nie da Ci takiej pożyczki - ale aktualne Rankingi takich ofert znajdziesz na stronie POŻYCZKI KASIASTO - tam doradzają fachowcy od pożyczek
  ja dostałem wczoraj pożyczkę na 6000 złotych - do spłaty 6900 - polecam po roku czasu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w Banku takie niskie i tanie pożyczki to są udzielane bez sprawdzania w BIK?  Jak to jest? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj kilka dobrych ofert http://www.uwagafinanse.pl/kredyty-gotowkowe.html kredytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można sobie przejrzeć pożyczki przez porównywarkę. Na stronie chwilovka.pl jest ta z której ja korzystałem. O wiele lepsza opcja niż tak brać pierwszą lepszą ofertę z brzegu. Wbrew pozorom chwilówka chwilówce nierówna i rozbieżności w warunkach przy konkretnych firmach potrafią być bardzo duże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w obecnych czasacj rzadko się zdaża, żeby banki nie sprawdzały BIKU. Zauwazyłam, że getin bank się teraz reklamuje, że bika nie sprawdzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...