Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto powalczy z Agatą Fisz o fotel prezydenta Chełma?

Utworzony przez Gość, 7 lipca 2014 r. o 14:25 Powrót do artykułu
a moze poznanski z tr?? tez lewa strona sceny  spoko kandydat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko pofesor może zmienić Chełm  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko profesor Józef Zając daje gwarancję rozwoju miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Józef Górny nie jest związany z PSL tylko jest prezesem struktur wojewódzkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor Józef Zając Ziemię Chełmską zamieni w Lubelszczyznę,bo facet zgóry zawsze ją widzi i z chełmskiej ziemi szydzi.Niech się zajmie uczelnią i niech zakończy jej rozbudowę betonowym pasem startowym,bo to jest bardzo ważne!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może żelazny kandydat PiS Gliński postawi Chełm na nogi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko profesor Józef Zając daje gwarancję rozwoju miasta
ale Modliborzyc a nie chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agata Fisz jest bardzo dobrym prezydentem, dzięki niej Chełm bardzo dobrze się rozwija, a miejsc pracy jest coraz więcej. Musi wygrać po raz trzeci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roland ale to już trochę przesady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roland ale to już trochę przesady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż żal patrzeć jak Chełm podupada, jeszcze tak źle nigdy nie było. Wystarczy popatrzeć na miasto wszystko upada a powstają tylko ciuchlandy i chińskie centra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agata Fisz jest bardzo dobrym prezydentem, dzięki niej Chełm bardzo dobrze się rozwija, a miejsc pracy jest coraz więcej. Musi wygrać po raz trzeci.
  W czym się rozwija?! Tu nic nie ma. Żadne firmy nie stawiają fabryk żeby młodzi zostali i mieli gdzie pracować. Ci młodzi co są ambitni idą na studia do Lublina, Rzeszowa, Krakowa, Warszawy, Wrocławia czy Poznania i tam już zostają. Co w ostatnim czasie powstało że mówisz że miejsc pracy przyvywa? Tylko Kaufland i nic poza tym. Jeśli nie zmieni się włodarz miasta któren przyciągnie inwestorów chcących otwierać tu jakieś fabryki to Chełm niedługo będzie przypominał skansen i nic poza tym. Już teraz można powiedzieć że Chełm to dziura zabita decham, bo nawet Zamość nas w rozwoju wyprzedził!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy na stołek leci,a Pani Fisz zostanie poraz trzeci!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wpisu Julki(tak mi się wydaje),że ten wywód pochodzi od Sokołowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wpisu Julki(tak mi się wydaje),że ten wywód pochodzi od Sokołowej.
To ta niedouczona pani, która nawet poprawnie po polsku mówić nie potrafi (bo zwykłą mówić zamiast "środki" - "śirodki" itp), umie korzystać z komputera? Niesamowite!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MORAŁ!Rządzący aferami się wypunktował,a PIS całkowicie nie zbankrutował.Chełmianie zmiany na górze widzą,a Pani Fisz niech się nie wstydzą.Lewica po wyborach u władzy będzie,bo PO po wpadce dużo nie zdobędzie,a morał: utrzymać Fisz na urzędzie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wpisu Julki(tak mi się wydaje),że ten wywód pochodzi od Sokołowej.
  Rozczaruje Cię bo nie. Nie jestem zwolenniczką ani Pani Sokół ani Pani Fisz. W ocenie jestem obiektywna. Żaden z kandydatów którzy pchają się ponownie na stołek prezydenta nic nowego nie wniosą do rozwoju miasta. I taka jest prawda. W Chełmie mam rodziców a sama dawno zdecydowałam się wynieść do innego miasta bo tu nie ma żadnych perspektyw na naukę ani na pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julka powodzenia w innym mieście i nie pisz już więcej o swoim rodzinnym mieście i nie krytykuj włodarzy jak nie znasz przyczyn takiego stanu i kto za tym stoi.Zamość znam,a niektórzy z tego grodu są nastawieni na nie wobec Chełma.Polityka oficjalna ,to są tylko słowa,a zamiary prawdziwe kumple przy biurku ustalają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm? A gdzie jest to za d upie wschodu skąd ludzie uciekają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agata Fisz jest bardzo dobrym prezydentem, dzięki niej Chełm bardzo dobrze się rozwija, a miejsc pracy jest coraz więcej. Musi wygrać po raz trzeci.
he he proszę sprawdzić dokładnie ilu młodych ludzi wyjechało za pracą i jak wygląda bezrobocie no niestety jest coraz gorzej , a o co chodzi z rozwojem Chełma?bo nigdzie go nie widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...