Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto doprowadził do ruiny przedszkole samorządowe nr 10 w Białej Podlaskiej?

Utworzony przez bialczanin, 8 grudnia 2010 r. o 18:33
Co się tam dzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze miasta powinny się zainteresować tym przedszkolem. Miałam tam dziecko, warunki fatalne i ta dyrektorka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialczanin napisał:
Co się tam dzieje?
Kto doprowadził - Wydział Edukacji Urzędu Miasta - pewnie chcą prywatyzacji !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, że to tylko nieudolność dyrekcji placówki, a nie zamierzona akcja urzędu miasta. Nowe-stare władze miasta mają okazję to udowodnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Miejmy nadzieję, że to tylko nieudolność dyrekcji placówki, a nie zamierzona akcja urzędu miasta. Nowe-stare władze miasta mają okazję to udowodnić.
Niech p. Marchel z subwencji , której w części pozbawiła szkoły niepubliczne i publiczne też jak twierdzą niektórzy [odważni] dyrektorzy.Ale wybory się odbyły i cały problem zamieciony zostanie pod dywan , chyba że nowy prezydent od oświaty zrobi porządek. Co Pan na to p. Godlewski !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n-l napisał:
Niech p. Marchel z subwencji , której w części pozbawiła szkoły niepubliczne i publiczne też jak twierdzą niektórzy [odważni] dyrektorzy.Ale wybory się odbyły i cały problem zamieciony zostanie pod dywan , chyba że nowy prezydent od oświaty zrobi porządek. Co Pan na to p. Godlewski !?
n-l , o czym ty mówisz.Już jest po wyborach i wszystko zostanie po staremu , chyba że ks. dyr katolika nie odpuści !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bb napisał:
Władze miasta powinny się zainteresować tym przedszkolem. Miałam tam dziecko, warunki fatalne i ta dyrektorka...
Od dawna wiadomo, że to prywatny folwark pani L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest tam fatalnego? Bo ciekawie się zaczęło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialczanin napisał:
Co się tam dzieje?
NO WŁAŚNIE CO TAM SIĘ DZIEJE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O CO WAM CHODZI? POSIŁKI SĄ UROZMAICONE I SMACZNE. PANIE SĄ MIŁE. POWOLI SĄ ROBIONE REMONTY. MOJE DZIECI SĄ ZADOWOLONE I JA TEŻ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś był PKS i było dobrze... http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101212/NEWS01/682705600
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto chce zaszkodzić Pani dyrektor i placówce- wiadomo ktoś kto nie ma odwagi się podpisać mam już tam drugie dziecko i lepszego przedszkola i dyrektorki nie zalazła, a jestem z innej dzielnicy. Wstyd tak kogoś oczerniać nie mając słuszności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEDSZKOLE NR 10 TO NAJLEPSZE W CAŁYM MIEŚCIE , ODCZEPCIE SIĘ OD DYREKTORKI I NAUCZYCIELEK. MAM TAM 2 DZIECI I N IE SZUKAM INNEGO. JEST FAJNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE ZAJMIJCIE SIĘ SWOIMI PROBLEMAMI MAM TAM DZIECKO OD 4 LAT I WSZYSTKO JEST OK. REMONTY ROBIONE, OBSŁUGA ŚWIETNA, DYREKCJA I NAUCZYCIELKI ZAWSZE UŚMIECHNIĘTE I SERDECZNE DO DZIECI I RODZICÓW. ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ CO MU NIE PASUJE, WIĘC NIECH ZMIENI PRZEDSZKOLE, A NIE PRÓBUJE KOMUŚ ZASZKODZIĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje dziecko również chodzi do tego przedszkola już 4 rok i nigdy mi przez myśl nie przeszło że coś jest nie tak. lepszego przedszkola nie znam. Jest miło, atmosfera domowa niemalże, panie bardzo fajne niektóre wręcz do rany przyłóż. Posiłki smaczne, takie normalne, domowe. Jak komuś nie pasuje to niech sobie założy własne przedszkole i tam pośle swoje dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też mam tam swoje dziecko i jestem bardzo zadowolona. chyba ktoś zazdrości... Panie bardzo dobre i miłe, dziecko uwielbia chodzić do przedszkola...ktoś chyba chciał dołki kopać... nie ładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...