Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
powinien być też cytat u któregoś z nich: "Ustalamy komu i jaką posadkę mam załatwić, gdy już się dostanę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyliliście zdjęcia z artykułem pt. ,,Świnie uziemione, hodowcy załamani. Mamy wypuścić..." Proszę o szybką poprawę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie do wyborców PIS-u, fanów radia Maryja i TV Trwam, studentów / absolwentów KUL-u  i tzw. ludzi wierzących którzy non stop głosują monotematycznie:  Co przez 8 lat zrobił pan profesor Piotrowski dla województwa  Lubelskiego? Co właściwie osiągnął jako europarlamentarzysta, pomijając ilość zer na bankowym koncie ? Nie zieję nienawiścią, po prostu grzecznie  pytam. czekam na odpowiedź....chętnie dowiem się o jakiś zasługach tego pana dla mojego region.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO MEDIA W TAKICH INFORMACJACH PISZĄ TYLKO O PO I PIS?! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy już wiadomo kogo wystawią inne partie oprócz PSL na listach poza tzw. "jedynkami"? Mirosław Piotrowksi już się dorobił przez te 8 lat. Powinien zrobić miejsce komuś innemu bo ile można siedzieć na tej synekurze i przecież, nie oszukujmy się, nic tam wielkiego nie robić?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hetman znowy wystawiony na zająca.Póxniej powie,że po rozmowie z ks.Pęcherzewskim zdecydował się zostać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten w roku to nie żle "napasiony".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten w roku to nie żle "napasiony".
w środku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dotyczy ich embargo dotyczące moru afrykańskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS niech stawia na europosła Mirosława Piotrowskiego - tylko dlaczego. Niech ktoś mi powie co ten cwaniaczek zrobił dla naszego województwa-regionu w czasie tej kadencji parlamentarnej w UE.  Zapomniał bym - przecież brał udział w balach charytatywnych, ubrany w frak. Wiem, że na tych balach można się nażreć i napić solidnie. To jedyny powód dla którego Pan europoseł Mirosław Piotrowski tam się pojawił.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO MEDIA W TAKICH INFORMACJACH PISZĄ TYLKO O PO I PIS?! 
Żeby upier mógł wyczytać to, co chce wyczytać i nie zauważył, że piszą też o SLD, PSL, TR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL - kandydat Przemuś Litwiniuk - jeszcze Go tylko nie ma w P.E. Ale i tam narobi afer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas wymazać psl z nowej historii. To zabytek nie do zreformowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto jeszcze wierzy i głosuje na PSL przecież to partia ludzi bez honoru im za wsze po drodze z tymi co u władzy byle zając dobre stanowisko i obsadzi je swoimi . Pragną bym aby ta partia zniknęła tak jak samoobrona .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS niech stawia na europosła Mirosława Piotrowskiego - tylko dlaczego. Niech ktoś mi powie co ten cwaniaczek zrobił dla naszego województwa-regionu w czasie tej kadencji parlamentarnej w UE.  Zapomniał bym - przecież brał udział w balach charytatywnych, ubrany w frak. Wiem, że na tych balach można się nażreć i napić solidnie. To jedyny powód dla którego Pan europoseł Mirosław Piotrowski tam się pojawił.      
Bo tak chce Ojciec Dyktator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo tak chce Ojciec Dyktator
 
PiS niech stawia na europosła Mirosława Piotrowskiego - tylko dlaczego. Niech ktoś mi powie co ten cwaniaczek zrobił dla naszego województwa-regionu w czasie tej kadencji parlamentarnej w UE.  Zapomniał bym - przecież brał udział w balach charytatywnych, ubrany w frak. Wiem, że na tych balach można się nażreć i napić solidnie. To jedyny powód dla którego Pan europoseł Mirosław Piotrowski tam się pojawił.      
Panie "Ranigaście", "Jurku" "Zaciekawiony", zmień choć treść wpisów, żeby nie było od razu widać, że występujesz w trzech postaciach. A jak chcesz sam kandydować, to nic nie stoi na przeszkodzie-zgłaszaj swoją kandydaturę, no chyba, że rozumu ci brak, a tylko anonimowo potrafisz frustracje wylewać. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Pana Hetmana głosowałem ostatnio do Sejmu no o co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na hetmana juz raz glosowalem i po raz drugi nie dam sie oszukac!!! prawdopodobny scenariusz:hetman wejdzie do europ. i przed wyb.samorzad. zrzeknie sie mandatu i bedzie startowal w wyborch samorzad. i w tym momencie wchodzi do europarl.czlonek psl ,ktory w bezuposrednim glosowaniu nie uzyskal mandatu euroosla i w ten sposob hetman ponownie oszuka swoich wyborcow.Nigdy psl najbardziej"obrotowa partia" ktora z kazdym moze... byle przy korycie zostac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na hetmana juz raz glosowalem i po raz drugi nie dam sie oszukac!!! prawdopodobny scenariusz:hetman wejdzie do europ. i przed wyb.samorzad. zrzeknie sie mandatu i bedzie startowal w wyborch samorzad. i w tym momencie wchodzi do europarl.czlonek psl ,ktory w bezuposrednim glosowaniu nie uzyskal mandatu euroosla i w ten sposob hetman ponownie oszuka swoich wyborcow.Nigdy psl najbardziej"obrotowa partia" ktora z kazdym moze... byle przy korycie zostac!
Z Hetmanem to tak jak z Tuskiem,wszystkich rodaków w chója zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejszą decyzją jest  wypełnienie kartki, chociażby przez jej przekreślenie od rogu do rogu.   Musimy iść na wybory aby oddać nawet nieważny głos,   karta wyborcza nie może pozostać pusta!!!       ONI   JUŻ  BYLI   I  NIC  NIE  ZROBILI 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...