Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księża-Kochanki?TRAGEDJE!

Utworzony przez tracący wiare w kościuł..., 27 lutego 2010 r. o 13:44
ksiądz jest kochankiem pewnej kobiety???????mąż się powiesił??????czyja WINA????klechy czy żony ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO SOBIE TRAC WIARE JA W BOGA WIERZE A NIE W KSIEZY > ODPOWIE KAZDY Z NAS ZA SWOJE GRZECHY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest pewne powiedzenie, którego przytaczać nie trzeba bo każdy wie o co chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafianie powinni wywiwść Go na taczce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz spowiada daje pokutę twej najdroźszej przyjdz Po spowiedzi,Myślisz to tylko KSIĄDZ i Co dalej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem osobą wierzącą ,ale nie powiem że latam na mszę świętą w każdą niedzielę. Denerwuję mnie to jak zachowują się księża.Wieczne problemy typu :za mała ofiara ,kolęda za mało młodzieży w kościele itp, a jaki oni dają przykład nie rozumieją ,że ludzie nie mają pieniędzy,maja własne problemy większe niż wymiana drzwi w kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ktoś powiadomi biskupa? A może dawno to wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TO SOBIE TRAC WIARE JA W BOGA WIERZE A NIE W KSIEZY > ODPOWIE KAZDY Z NAS ZA SWOJE GRZECHY
Skoro każdy odpowiada za swoje grzechy to po co ksiądz w konfesjonale próbuje mnie pouczć skoro mieszkając pod jednym dachem z wiele lat młodszą gospodynią stwarza sobie możliwości popełnienia grzechu, chyba, że razem odmawiają różaniec o czym nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podaj szczegoly bo takie pierdzenie to mnie mierzi sprawdzilem kilka razy te sensacje i jakos nie znalazlem mow prawde a jak nie to nie puszczaj takich bakow bo niepotrzebnie smierdza a nic z nich nie wynika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
podaj szczegoly bo takie pierdzenie to mnie mierzi sprawdzilem kilka razy te sensacje i jakos nie znalazlem mow prawde a jak nie to nie puszczaj takich bakow bo niepotrzebnie smierdza a nic z nich nie wynika
Tępić czarne kleszcze! ksiądz z kobitą pojechali na wczasy a mąż sie powiesił. I ludzki dramat kto winny ? Kto naucza ludzi , spowiada i rozgrzesza ? Jakim prawem niszczy ludzki związek przez Boga pobłogosławiony ? No to z błogosławieństwem biskupa , będzie cicho, przetwać, maluczkie nie podniosą głosu, prasa nie rozdmucha ! dramat też mieć taka babę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedz do Malowej Góry na pleb,_e i się zapytaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja jestem osobą wierzącą ,ale nie powiem że latam na mszę świętą w każdą niedzielę. Denerwuję mnie to jak zachowują się księża.Wieczne problemy typu :za mała ofiara ,kolęda za mało młodzieży w kościele itp, a jaki oni dają przykład nie rozumieją ,że ludzie nie mają pieniędzy,maja własne problemy większe niż wymiana drzwi w kościele.
Ale klepiesz durnoty. Bo te drzwi to są dla księdza, czy dla Ciebie zeby Cię nie podwiewało a już do koscioła zbłądzisz. Poza tym nawet jak wierzysz i do kościoła nie latasz to nikt Cię do dawania kasy nie zmusza. Tymczasem se tak piszesz bo nie masz co z sobą zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
celnik napisał:
Ale klepiesz durnoty. Bo te drzwi to są dla księdza, czy dla Ciebie zeby Cię nie podwiewało a już do koscioła zbłądzisz. Poza tym nawet jak wierzysz i do kościoła nie latasz to nikt Cię do dawania kasy nie zmusza. Tymczasem se tak piszesz bo nie masz co z sobą zrobić.
zmusza i wymusza. A jak nie chcesz widzieć i wiedzieć to piszesz głupoty ! starsi ludzie głodują ale żeby nie być gorszym rzucają na tace papieowe pieniądze, oszczędzaja na sobie i rodzinach a ksęża maja coraz to inne wymysły i coraz droższe samochody wierzyć może każdy, a drzwi do kościoła kołkiem sie nie zapierały i nic by sie nie stało gdyby były zabytkiem swiadczącym o zdolnościach dawnych cieśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytacie i nie wierzycie ? TO jest prawda ,przez księdza powiesił się wspaniały człowiek.Niech spoczywa w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wina leży tylko po stronie księdza? Ta kobieta jest raczej osobą wierzącą, gdyż często widać ją w kościele. Wina także leży po jej stronie, bo jaka wierząca osoba tak czyni? Dorosła osoba chyba powinna sobie zdawać sprawę jakie konsekwencje to za sobą niesie. Przecież takie rzeczy nie pozostają długo tajemnicą, prędzej czy później prawda wyszła by na jaw. Nie wierzę, że rodzina o tej sytuacji nic nie wiedziała. Przecież mogli jakoś zareagować, puki sprawy nie doszły za daleko. Jak okrutnym trzeba być, aby wyrządzać taką krzywdę swoim bliskim, a przede wszystkim mężowi, któremu przyrzekła przed ołtarzem miłość, wierność i uczciwość aż do śmierci... no właśnie aż do śmierci... Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czytacie i nie wierzycie ? TO jest prawda ,przez księdza powiesił się wspaniały człowiek.Niech spoczywa w spokoju.
Tak ci księża to tak jak"Mihalda"pisała w starożytności-wilcze gardła mają.Ale z tego co już od dawna wiemy wilczy pociąg do kobiet!!!Powinni im wycinać genitalia.Bo za kasę idą na księży.A potem latają i patrzą gdzie wetknąć swojego "ptaka"ŚWINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
A czy wina leży tylko po stronie księdza? Ta kobieta jest raczej osobą wierzącą, gdyż często widać ją w kościele. Wina także leży po jej stronie, bo jaka wierząca osoba tak czyni? Dorosła osoba chyba powinna sobie zdawać sprawę jakie konsekwencje to za sobą niesie. Przecież takie rzeczy nie pozostają długo tajemnicą, prędzej czy później prawda wyszła by na jaw. Nie wierzę, że rodzina o tej sytuacji nic nie wiedziała. Przecież mogli jakoś zareagować, puki sprawy nie doszły za daleko. Jak okrutnym trzeba być, aby wyrządzać taką krzywdę swoim bliskim, a przede wszystkim mężowi, któremu przyrzekła przed ołtarzem miłość, wierność i uczciwość aż do śmierci... no właśnie aż do śmierci... Pozdrawiam.
Może jeszcze ten drań dawał im ślub?Po jej stronie leży wina?To tylko kobieta-zwykła.A ten buchaj-ksieżulek.Osoba świecka,dla niektórych prawie święta!!!!!!!!UKAMIENIOWAĆ GO SUKINSYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ONA~ napisał:
Tak ci księża to tak jak"Mihalda"pisała w starożytności-wilcze gardła mają.Ale z tego co już od dawna wiemy wilczy pociąg do kobiet!!!Powinni im wycinać genitalia.Bo za kasę idą na księży.A potem latają i patrzą gdzie wetknąć swojego "ptaka"ŚWINIE
A gdzie rozum durnowatych babsztyli?!Pewnie zszedł poniżej pasa, albo nigdy go nie miały. Bardziej winię kobietę niż tego księdza. Jest takie mądre przysłowie, którego nie zacytuję, bo nie chcę obrazić kobiet mających własną godność i zasady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo napisał:
Może jeszcze ten drań dawał im ślub?Po jej stronie leży wina?To tylko kobieta-zwykła.A ten buchaj-ksieżulek.Osoba świecka,dla niektórych prawie święta!!!!!!!!UKAMIENIOWAĆ GO SUKINSYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No tak jak nie dzieci molestują,to żon się czepiają to biją na katechezie!A jak za murami klasztornymi cuda wyprawiają.Orgie sexualne!To sami zboczeńcy.Nic dziwnego że baby się czepił.A wyboru dużego nie ma.Więc co go obchodzi że ma męża/miała/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzie rozum durnowatych babsztyli?!Pewnie zszedł poniżej pasa, albo nigdy go nie miały. Bardziej winię kobietę niż tego księdza. Jest takie mądre przysłowie, którego nie zacytuję, bo nie chcę obrazić kobiet mających własną godność i zasady.
Zostaw kobiety w spokoju.A ksiądz powinien być księdzem a nie wpier....ć się w małżeństwo.Powiedziałam.Ucinać razem z jajami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 24

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...