Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz: Nie miałem żadnego romansu

Utworzony przez mietek, 4 marca 2010 r. o 17:47
Ja stanowczo protestuję przeciwko takim insynuacjom.Powiesił się bo był słaby psychicznie.Ksiądz nie ma z tym nic wspólnego.Ciemnota wiejska różne rzeczy wygaduje.Trwa nagonka na księży,zakonników,biskupów.Wróg kościoła rzuca oszczerstwa na najznakomitszą i najczcigodniejszą część społeczeństwa jaką jest polski kler i zakon.Modlę się o rozum dla Was barbarzyńcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Ja stanowczo protestuję przeciwko takim insynuacjom.Powiesił się bo był słaby psychicznie.Ksiądz nie ma z tym nic wspólnego.Ciemnota wiejska różne rzeczy wygaduje.Trwa nagonka na księży,zakonników,biskupów.Wróg kościoła rzuca oszczerstwa na najznakomitszą i najczcigodniejszą część społeczeństwa jaką jest polski kler i zakon.Modlę się o rozum dla Was barbarzyńcy.
MIETEK?A MOŻE KAZIK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To najlepszego Kaziu z okazji imieninek Zyczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moderator! ŻĄDAM natychmiast zdjąć to z czołówki Ten temat był poruszany w prasie w dniu wczorajszym.Dosyć tego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeważnie jest tak , że ludzie na wsi ( nie tylko ) doskonale wiedzą jakie słabości ma ksiądz. plotki nie biorą się z niczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł to pół prawdy, a nic nie piszecie o wczasach proboszcza w górach z żoną Jacka . Czytaj << Super Ekspres" z 3 II .2010. Proboszcz WINIEN śmierci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszek czemu twoje radio milczy na ten temat???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fota idealnie pasuje do tekstu brawoo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Ja stanowczo protestuję przeciwko takim insynuacjom.Powiesił się bo był słaby psychicznie.Ksiądz nie ma z tym nic wspólnego.Ciemnota wiejska różne rzeczy wygaduje.Trwa nagonka na księży,zakonników,biskupów.Wróg kościoła rzuca oszczerstwa na najznakomitszą i najczcigodniejszą część społeczeństwa jaką jest polski kler i zakon.Modlę się o rozum dla Was barbarzyńcy.
Ubolewam nad twoją głupotą. Twoja ciemnota przerasta nawet tą wiejską. Znam Srodowisko kleru bardzo dobrze - chociaż mieszkam na wsi i to co widzę jak postępują wobec ludzi (wiernych) i jak żerują na ich naiwnosci to przerasta ludzkie pojęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek zdejm kieckę i bądz mężczyzną nie kapłonem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnota jest po to by płacić . gawrony są po to by tuczyć się na zasiewach pospólstwa. KRUK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś mi odpowie jak zamieszcza się skany, zdjęcia na forum, z góry dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciemnota jest po to by płacić . gawrony są po to by tuczyć się na zasiewach pospólstwa. KRUK
A gdzie miłosierdzie i nauka Chrystusa - dla ciemnoty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak bardzo zaprzyjaźnił się z tą rodziną...,ale w imię tej przyjaźni nie stać go było na uczestnictwo w pogrzebie. Zapewne czekał na zaproszenie... Cóż to za przyjaźń? Domyślam się...,że bardzo interesowna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik kocha głupoty w takiej postaci bo co maja pisać jak chyba nie potrafia, a coz ja wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://yfrog.com/6uzdjciamorze107j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojechała na wczasy w góry, które wygrała u proboszcza na flecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz, a nie Zbigniew, czy Mietek ;p Kolejny dowód na to, że : 1- Ksiądz to taki sam grzesznik jak my i spowiedź za pośrednictwem księdza jest bezsensowna; 2- Potrzebne jest zniesienie celibatu i pozwolenie na zakladanie rodzin przez kapłanów. To chyba lepsze niż romanse z mężatkami, czy nastolatkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Ja stanowczo protestuję przeciwko takim insynuacjom.Powiesił się bo był słaby psychicznie.Ksiądz nie ma z tym nic wspólnego.Ciemnota wiejska różne rzeczy wygaduje.Trwa nagonka na księży,zakonników,biskupów.Wróg kościoła rzuca oszczerstwa na najznakomitszą i najczcigodniejszą część społeczeństwa jaką jest polski kler i zakon.Modlę się o rozum dla Was barbarzyńcy.
Dobrze mowisz Mietek ! Ja to i tak sie tym ksiendzom dziwie ze jeszcze calkiem nie zwariowali. Popatrz że taki ksiondz to codziennie w tv oglada takie rożne filmy i seriale a tam w kółko tylko kto kogo i z kim zdradzil, sodoma gomora ! No i nawet jakakolwiek reklama proszku do prania czy szamponu albo kosiarki do trawy nie obejdzie sie bez pokazania golej d.upy. Nic dziwnego ze taki jeden z drugim młodziak nie wytrzymuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomagała mu w zakupach.... Kadzi pleban aż śmierdzi.Ona prała mu sutanny,pomagała mu z wakupach,tak jakby sam nie mógł sobie pojechać na zakupy.A co roiła gosposia,a co robił kościelny,organista,katechetka.....Przeważnie księża "obuwają" te osoby w dodatkowe zajęcia.A może pod pozorem pomocy w zakupach jexdzili na bzykanie?A niby pranie sutanny-też na wszelki wypadek gdyby mąż zechciał niespodziewanie przyjść.A o ile mi wiadomo,sutanny nie da się ota tak wyprać w zwykłej pralce.Trzeba ją oddawać do czyszczenia specjalistycznego.A jeśłi nie daj Boże na sutannie zaschło nasienie (co się często księżom zdarza),to na pewno trzeba taką sukienkę oddać do pralni chemicznej. No i nasuwa się pytanie:skąd biedny SOKista miał pieniądze na MONDEO?Czyż to nie przypadkiem podarek księdza za wypożyczanie żony i wreszcie ludzie się o tym dowiedzieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...