Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Poprzez umieszczenie krzyża obrażono moje uczucia religijne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś nie zna historii Konstytucji Majowej to mu przypomnę, że ówczesna hierarchia kościelną była wrogo nastawiona do tego Aktu. Więc o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego policja nie szuka , kto nielegalnie stawia krzyż . Czy tylko jest jeden winny, który niszczy???.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczyt absurdu. Zamiast szukać tego kto niszczy pomnik to szukają tego, który próbuje posprzątać. To możliwe tylko w tym katolickim bantustanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzez umieszczenie krzyża obrażono moje uczucia religijne.
Każdy normalny ma głęboko w du pie twoje uczucia komuchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego policja nie szuka , kto nielegalnie stawia krzyż . Czy tylko jest jeden winny, który niszczy???.
Policja bucu stawiała pod osłoną nocy,bu.ha,ha,ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...brak szacunku do obowiązującego w kraju prawa powoduje podważanie legitymacji polskich polityków do działania w strefie publicznej. Nie mam nic przeciw krzyżom i innym  znakom uwypuklającym deficyt intelektualny narodu w miejscach do tego przeznaczonych. W obrębie budynków/zabudowań kultu religijnego mogą sobie umieszczać, co im się najrzewniej podoba.  W wymiarze urbanistycznym miasta natomiast powinni brać pod uwagę poczucie smaku estetycznego innych mieszkańców.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....najczęściej bywa tak, iż policja "prześladuje" tych, którzy śmiecą, a nie sprzątających... W Świdniku jednak musi być na odwrót ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzez umieszczenie krzyża obrażono moje uczucia religijne.
 
Szczyt absurdu. Zamiast szukać tego kto niszczy pomnik to szukają tego, który próbuje posprzątać. To możliwe tylko w tym katolickim bantustanie.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego policja nie szuka , kto nielegalnie stawia krzyż . Czy tylko jest jeden winny, który niszczy???.
Pilnuj lepiej dęty bucu PZL-u a nie krzyża bo nie długo krzyżem padniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katopisiorku - zatknij krzyż gdzie się da. Dzięki twemu poświęceniu wszyscy nagle będą szczęśliwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawie się robi .Za kilka dni 3 Maja pewnie ktoś znowu ułamie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katopisiorku - zatknij krzyż gdzie się da. Dzięki twemu poświęceniu wszyscy nagle będą szczęśliwi.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bandytów łapać , a nie zajmować się pierdołami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Chrystus był Żydem, jego matka Żydówką . jakbyś nie wiedział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrystus był Żydem, jego matka Żydówką . jakbyś nie wiedział
Hitler też i co z tego ? a ile dobra przyniósł Światu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złożę sie ,że jak ktoś z pisu nas.ra na pomnik ,to się w końcu wezmą do roboty służby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafrazując pewnego polityka można napisać, że "jaki symbol, tacy wyznawcy"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafrazując pewnego polityka można napisać, że "jaki symbol, tacy wyznawcy"....
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
  Potrafisz coś więcej wydukać, czy się zaciąłeś na amen? A swoją drogą to jest naprawdę ciekawe, że umieszczenie dwóch desek na krzyż na czymkolwiek automatycznie uniemożliwia usunięcie tego artefaktu, gdyż "obrazi to uczucia religijne" mgliście pojętej rzeczy katolików. To ja może tak dla sportu umieszczę zbite z dwóch desek krzyże np. na drzwiach frontowych Policji - nie będą mogli ich usunąć, bo przecież obrazi to uczucia religijne. A co tam, pójdę dalej i walnę krzyże na środku kilku ruchliwych skrzyżowań. Niech ktoś je spróbuje usunąć, to będę wrzeszczał wniebogłosy, że obrażają moje uczucia religijne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...