Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KRZYSZTOF TUREK W JAWORZE

Utworzony przez Teresa, 28 września 2012 r. o 13:44
trafił do nas nowy dyrektor
Ostatnio edytowany 11 marca 2013 r. o 11:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znacie go? co o nim myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U NAS BYŁ ALE W OGÓLE Z NAMI NIE ROZMAWIAŁ, POCHODZIŁ PO SKLEPIE I SIĘ ZMYŁ. POTEM WIDZIAŁAM ZE POSZEDŁ DO SWOJEJ STAREJ FIRMY. ZNAM TAM PARĘ OSÓB MÓWILI MI ŻE NIEZŁĄ POLEWKĘ MIELI Z NIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna wprowadzać kary.Robi się to samo co w Meblohurcie. Zniszczy nas i przejdzie do innej konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja.W Meblohurcie pracownicy zmieniają się co chwila.Klienci którzy do nas przychodzą mówią że od nich nic się nie można dowiedzieć bo nic nie wiedzą.Skąd mają wiedzieć jak tylko zaczynają coś "kumać" to od razu są zwalniani lub się zwalniają bo nie wytrzymują presji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kary w Meblohurcie to właśnie wymysł Turka.Współczuję Wam i cieszę się że u nas już go nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczęło się, przywalił się do mnie że w obciahowej tapicerce stoi kanapa, a przeciez to nie ja ją zamawialem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze mówi ze mam szczescie bo jakby to byla jego poprzednia firma to bym musial zaplacic kare, chyba se jaja robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
art. 108 § 2 Karę pieniężną można nałożyć w następujących przypadkach: [*]za nieprzestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych, [*]opuszczenie pracy bez usprawiedliwienia [*]stawienie się do pracy w stanie nietrzeźwości lub spożywanie alkoholu w czasie pracy. § 4 kary nie powinny być nakładane dla reperacji budżetu firmy. A co do pracy w sklepach takich jak Np. Meblowy na wszystko jest czas , na zakupy mebli tak samo, kto ma kupić kupi, na siłę nikogo nikt nie zmusi. Nastały ciężkie czasy a konkurencja nie śpi, Chcąc mieć dobrych pracowników nie można ich robić niewolnikami trzeba dać im trochę praw nie tylko obowiązki. Nastrój pracowników przechodzi na klientów (szczęśliwy sprzedawca = szczęśliwy klient ) ale to już inna bajka i i troszeczkę psychologi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem za jego kadencji w Meblohurcie... nie przedłużyli mi umowy za urlop na żądanie który zgłosiłem tuż przed 10. Łajza i kawał chama. zawsze przyjeżdżał, dawał setki obowiązków i jechał. Boi się konfrontacji z pracownikami, którzy mu się stawiają. A karanie i poniżanie ludzi na oczach klientów to jego domena, więc jeśli kiedyś komuś się to trafi, niech śmiało idzie do sądu pracy... nie wiem czemu właściciele waszej firmy, zgodzili się zatrudnić takiego nieodpowiedzialnego człowieka z syndromem mniejszości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwazajcie na marazm i ogólne otepienie,do dzieła bo bedziecie wylatywac z pracy jak gruszki z kompotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był u mnie w tamtym tygodniu i kazała szukać kto założył forum na jego temat. niech się lepiej za robotę weźmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mnie ciekawi jakie obowiązki ma ten "dyrektor", czy wydaje się właścicielom Jawora, że uczyni cud i będzie większa sprzedaż? Zamiast płacić duże pobory takiemu człowiekowi od niczego powinni zainwestować w pożądną reklamę, o ile wiedzą co to jest? W tych trudnych czasach zwraca się uwagę na jakość, ale przedewszystkim na ceny. Kochani właściciele zwróćcie na to uwagę. A i jeszcze jedno... z promocjami trzeba dotrzeć do klienta, a Wy co robicie???? Wywieszacie ulotkę na drzwiach sklepu. No i ilu potencjalnych klientów wie o promocjii?... do przemyśleń zostawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie wejście taki dyrektor!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku pamięci to ludzie tworza firmę,to My witamy klientów i poświęcamy im całą swoja uwagę zatem lubimy swą pracę.Nam tez zależy by firma wciąż rozwijała się i szła z duchem czasu jednocześnie utrzymując poziom i jakość oferowanych usług.Pamiętajcie to My tworzymy markę"Jawor" i My sprzedajemy ludziom ich marzenia.Ludźmi trzeba umiejętnie kierować tak by wydobyć ich wszelkie zalety.Jeden lubi liczyć kasę,inny aranżować wnętrza a napewno kazdy z nas lubi rozmawiać z klientem. Gramy wszyscy w jednej dużynie pamiętajcie o tym! Ps.I tak jesteśmy najlepsi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uWAGA!nowy narybek z meblohurtu atakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga dla właścicieli -Wasz nowy narybek z meblohutru dostaje odsyp z firm za wprowadzenie ich do Jawora. Zwróćcie na to uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kto nie szanuje innych ma niską duszę."Exupery Wiwcie kogo mam na myśli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turka oczywiście!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie szanuje nikogo,chyba że tylko siebie i to mam wątpliwości.Każdego poniża i lekceważy.Lubi poklask i 'włażenie w tyłek".Nie umie wspólpracować tylko rozkazywać.Współczuje "Jaworowi"bo to despota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...