Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kredyt we frankach: Jak przywrócić raty do poziomu z grudnia

Utworzony przez Annonim, 28 stycznia 2015 r. o 13:51 Powrót do artykułu
Tymczasem mBank obniżył spread z 6 do 3% :) pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daleko od kredytów! To nie  Boża manna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbcie paniki! Nie świrujcie!! Za chwilę przyjdzie belka i zrobi franka po 20 groszy!! Musi tylko dopić koniak w knajpie "sowa i przyjaciele". Taka to ona jest ta belka!Banki będą wam płacić raty, a nie wy im!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei nie mam jakieś konkretnej recepty na obniżenie rat z poziomu grudnia, ale np. przy ewentualnym liczeniu zysków i strat, związanych nie tylko z Frankiem, ale też z innymi walutami korzystam z https://internetowykantor.pl/kalkulator-korzysci/, co znacząco pomoga nastawianiu się na kolejne wahania kursów, zmiany i pozwala przewidzieć następne finansowe kroki, związane z frankowym horrorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem frankowiczem. Każde sprawdzanie kursu franka przyprawiało mnie o zimny pot... i nadal tak jest, z tym że pojawiły się perspektywy na odzyskanie pieniędzy, a na pewno na zmniejszenie salda! Ja akurat jesstem w getinie i dołączyłem do grupówki prowadzonej przez lexa z wrocka. Z millenium się udało - bank oddaje kasę, więc tutaj też musimy wygrać! podaję kontakt do człowieka, który zajmuje się moją sprawą: l.przybylowicz@kancelaria-lex.org tylko do niego mam, nie wiem czy prowadzi nabór również na inne grupy, ale można zapytać. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jesteś niewypłacalnym przedsiębiorca i chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowelizacji ustawy dot. upadłości przedsiębiorców zachęcam do zapoznania się ze stroną http://nowaupadlosc.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...