Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy chętny do strefy ekonomicznej w Kraśniku

Utworzony przez kazik, 26 lutego 2015 r. o 16:56 Powrót do artykułu
Niech buduja beda nowe mijsca pracy bo ja jako mlody miszkaniec Krasnika widze ze to miasto tonie.. sam wlasnie kupuje dom kolo Lublina tez bez szalu ale zawsze to miasto wojewodzkie i perspektywy lekko lepsze a zamierzam otworzyc wlasna dzialalnisc i mysle ze duzo pewniejsza perspektywa utrzymania tej dzialalnosci bedzie wlasnie tam a Krasnik hmm to tak jak Rosja to stan umyslu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszustwo przyjma kilka osob,juz barany z fabryki okien przyjeli kilka osob-chamstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazik=tomek zmień klawiaturę na polskojęzyczną, bo cię ktoś rozpozna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu a ty zmien sobie łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to co jak mnie rozpozna to loda mi zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to co jak mnie rozpozna to loda mi zrobi
Marzyciel:) Uchlasta ci kozikiem przy samych jajcentach i za dziewuchę będziesz robił :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idz spac bo jutro do roboty dziewczynko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idz spac bo jutro do roboty dziewczynko
Nie muszę, na mnie tyrają tacy frajerzy jak ty:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwestia tego ile macie środków do zainwestowania, bo np. JARTOM ma w Bieruniu wolny magazyn w SSE, tak więc pod względem inwestycyjnym to potencjał jest teraz na prawdę ogromny, ale inna kwestia jest taka, czy znajdą się na to wszystko odpowiednie środki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypada tylko potierdzić - JARTOM. To właśnie w takich inwestycjach widać największy potencjał, to właśnie w nie można najlepiej zainwestować, lecz jednocześnie pamiętajcie o środkach. To przecież nie jest byle jaka inwestycja, to temat z potencjałem i możliwościami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie obiecana przetwórnia owocowo- warzywna , od 20 lat tylko się mówi a nic się nie robi. Co to za strefa ekonomiczna , gdzie zatrudnionych jest 15-30 osób. To jest miasto gdzie potrzebnych jest 8000 miejsc pracy. Miasto zamieszkują przeważnie emeryci. Czas coś pomyśleć o zatrzymaniu młodych ludzi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast stawiać pomnik smoleński , trzeba zacząć zabiegać o nowych inwestorów . Sami nie przyjdą!!! Myślicie Włodarze miasta tylko o swoich kabzach a reszta mieszkańców was nie interesuje!! A co z młodzieżą , czy im się nie należy lepsze życie !!!! Nie wszyscy chcą i mają perspektywy opuścić miasto . Czy majà tam wegetować!!! Czy im się nic nie należy od życia !!!! Oni chcà wędkę a nie rybę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...