Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Kraśnik im. Jana Pawła II" wywołał burzę w internecie. To nie był żart Jeżeli nie żart, to – po prostu - durnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz strach będzie wysikać się pod drzewem, bo będzie spore prawdopodobieństwo że obsika się figurę świętego. A to już obraza uczuć religijnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwszy teraz piszcie wy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma lipy jest papież :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik chce być świętszy od papieża. Racja durnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sam Papież prosił, żeby mu pomników nie stawiać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jak wczesniej pisalem, zachodzi prawdopodobienstwo jeszcze bardziej patriotycznego gestu "genioszow" z Ratusza, ze zasniemy w Krasniku, a obudzimy sie w "Jano Pawlowie Krolewskim" , lub innym "Wojtyllowie"! To juz przestalo byc smieszne. Wladze centralne powinny z wieksza uwaga przygladac sie celom, na ktore wydawane sa pieniadze z dotacji panstwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lasy są wdzięczne, że tysiąclecie chrześcijaństwa obchodzono w PRL'u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już palmy były nad zalewem, a teraz...brak słów, właściwie jest mi nawet przykro, bo myślę, że Papież nie chciałby tego...w takim miejscu...ale przecież w Kraśniku zostali już prawie sami emeryci- wybory blisko, a park miał być dla dzieci...pewnie znowu się mylę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakaś paranoja, teraz wiem żeby nie głosować na tych "normalnych" inaczej. Menelik sobie siądzie na ławeczce, przeczyta słowa Papieża po czym przechyli jabola i odda mocz pod rzeźbę. Istny debilizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nie nie mial byc pomnik nie rzezba ! Pomnik większy od tego w Swiebodzinie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro to nie żart to pomysł pomników jeszcze durniejszy.Bowiem prawdziwym dzielem sztuki jest żywa przyroda a nie jakieś tam wydłubańce.Ubolewam nad tym i równocześnie współczuję,bowiem jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to odbiera mu rozum.Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może pomnik Włodarczyka ni to lekarza ni to burmistrza w parku się zmiesci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam, oj tam! Nic się nie stało! W Kraśniku wiedzą,że głupota nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papierz nauczał by pomagać bliźnim, ale po co dać kasę na biednych skoro można zrobić 12 pomników by mieli gdzie chodzić, chociaż o głodzie zapomną w "świętym parku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro to nie żart to pomysł pomników jeszcze durniejszy.Bowiem prawdziwym dzielem sztuki jest żywa przyroda a nie jakieś tam wydłubańce.Ubolewam nad tym i równocześnie współczuję,bowiem jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to odbiera mu rozum.Amen
Święte słowa Tadeuszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i zastanawiam się, czy piszący je, są na pewno mieszkańcami tego miasta i okolic, czy to  zwolennicy byłego burmistrza i zakłamanej telewizji Kraśnik. Pomimo, że żaden ze mnie katolik, to jednak  szczerze popieram pomysł, bo JP II był, jest i będzie jedynym Polakiem, któremu należy się szacunek. A pomysł z pomnikami jest  jak najbardziej trafiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr, a wiesz kto to powiedział?   "Nie budujcie mi pomników, zróbcie coś dobrego dla ludzi."  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ale wiocha!!! Dziki Wschód!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr, a wiesz kto to powiedział?   "Nie budujcie mi pomników, zróbcie coś dobrego dla ludzi."
Lenin ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...