Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Popatrzta sie leszcze na tą bryczkę, to nie jest auto dla takich żółtodzibów jak wy . Ja też jeżdżę podobną gablotką tylko moja jest z 95 roku ale i tak takiej nikt u mnie w mojej miejscowości nie ma. BMW to jest auto ponad inne auta, widzita amerykanin aż tyle kilosów jechał by zaryzykować. Chyba rozumieta że nie paprał by sobie papierów na takie jak wy jeżdzita czyli fordziaki,fiaty i inne francuskie badziewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm z 95r. to prawie identyczna, kupiłeś za sprzedane buraki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobne mam???? ty matole 1995a 2014 co ty równasz, swoje do tego z zdjęcia.Ja mam 2005 z czterema kółkami na grilu  i nie równam się do tej fury.Pochamuj swoje ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm z 95r. to prawie identyczna, kupiłeś za sprzedane buraki?
nieważne za co burku,osiągi ma jednak podobne i rozwiązania techniki takie same , wiesz co to jest 535i to se poczytaj zanim co napiszesz znawco od siedmiu boleści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie jakiego pochodzenia jest ten 'Amerykanin'. To, że uciekał przez Hrebenne daje do myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może podróżował do "Romanii"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobne mam???? ty matole 1995a 2014 co ty równasz, swoje do tego z zdjęcia.Ja mam 2005 z czterema kółkami na grilu  i nie równam się do tej fury.Pochamuj swoje ja.
pewno ałdiuwa to ałdiuwa :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieważne za co burku,osiągi ma jednak podobne i rozwiązania techniki takie same , wiesz co to jest 535i to se poczytaj zanim co napiszesz znawco od siedmiu boleści
Tak debilu tak, wartość też ta sama, i jeszcze tak na marginesie pisze się sobie poczytaj a nie " se poczytaj"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie jakiego pochodzenia jest ten 'Amerykanin'. To, że uciekał przez Hrebenne daje do myślenia.
Izraelita.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...