Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
michal mulawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cieszyć się ze znika z LKR ale płakać że bedzie nas reprezentowal wyżej.. ..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że Dubiel jest najlepszym kandydatem na to stanowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za to nazwisko!! tylko tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że Dubiel jest najlepszym kandydatem na to stanowisko
Masz rację jest świetny był bliskim współpracownikiem Czu. Ma doświadczenie w donosach i nagrywaniu wszystkich, nigdy nikogo nie zdradził jest wzorowym chrześcijaninem. JEST CUDOWNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że tak wspaniały człowiek nie będzie służyć Kraśnikowi na co dzień. Wszyscy wiedzą, że to Pan Stawiarski stoi za ostatnimi sukcesami Kraśnika. Ja mam tylko nadzieję, że swoją pracą w Sejmie RP zrobi jeszcze wiele dobrego dla naszej społeczności. Życzymy Panu samych sukcesów i mamy nadzieję, że dalej my Kraśniczanie będziemy spożywać owoce Pana ciężkiej pracy.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastępcą powinna zostać kobieta,poprawiłoby to wizerunek ratusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastępcą powinna zostać kobieta,poprawiłoby to wizerunek ratusza
Wizerunek ma się dobrze, baby niech siedzą w garach. Tych rozpolitykowanych jest w Kraśniku aż nadto i tylko wstyd przynoszą społeczeństwu. Żadnej baby na tym stołku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech idzie z kraśnika jak najdalej..... niech Włodarczyk myśli wkoncu sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można śmiało zapadać w sen zimowy na 4 lata - tu nic się nie wydarzy istotnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację jest świetny był bliskim współpracownikiem Czu. Ma doświadczenie w donosach i nagrywaniu wszystkich, nigdy nikogo nie zdradził jest wzorowym chrześcijaninem. JEST CUDOWNY
i jeszcze subwencja oświatowa sie klania z powodu której tak cierpia teraz kraśnickie placówki . Za tym człowiekiem nie ma zadnego dorobku, nic oprócz donosów i konfliktów z sasiadami którym utrudnia życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że tak wspaniały człowiek nie będzie służyć Kraśnikowi na co dzień. Wszyscy wiedzą, że to Pan Stawiarski stoi za ostatnimi sukcesami Kraśnika. Ja mam tylko nadzieję, że swoją pracą w Sejmie RP zrobi jeszcze wiele dobrego dla naszej społeczności. Życzymy Panu samych sukcesów i mamy nadzieję, że dalej my Kraśniczanie będziemy spożywać owoce Pana ciężkiej pracy.   
owoce ciężkiej pracy? chyba owoce czarnej jagody! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pan Włodarczyk w końcu odpocznie. Włodarczyk jest wspaniały nie doś że najlepszy lekarz w Kraśniku, świetny menedzer, wspaniały pracodawca, dobry człowiek który nikomu nic złego nie zrobił. PO PROSTU WSPANIAŁY PAN itojego wspaniałe druzgocząe zwycięzstwo. W końcu właśwy człowiek na włąściwym miejscu. BRAWO WŁODARCZYK rządż nami 100 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy lekarz w Kraśniku hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może postawić Stawiarskiemu i Włodarczykowi pomnik? Jakoś nie zauważyłem żeby Kraśnik się zmienił przez ostatnie lata. A co do Dubiela- jak za rok nie wybierzemy stawiarskiego do sejmu to znów się go "awansuje: w inne miejsce? Szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może postawić Stawiarskiemu i Włodarczykowi pomnik? Jakoś nie zauważyłem żeby Kraśnik się zmienił przez ostatnie lata. A co do Dubiela- jak za rok nie wybierzemy stawiarskiego do sejmu to znów się go "awansuje: w inne miejsce? Szkoda słów
Tak myślę że pomnik byłby dobrym pomysłem. W niedzielę na mszy powinnizbierać na ten cel tace, obiecuje że dam 10 zł. Jakby więcej takich wspaniałych ludzi było w Kraśniku to nikt bynie narzekał na brak pracy. WiecejWłodarczyk byłby świetnym Wojewodą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że Maj w końcu zrozumiał że Włodarczyk jest dobrym gospodarzemi zaczą z nim współpracować, jeśli zaczniego słuchać to też będzie świetnym menedzerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak myślę że pomnik byłby dobrym pomysłem. W niedzielę na mszy powinnizbierać na ten cel tace, obiecuje że dam 10 zł. Jakby więcej takich wspaniałych ludzi było w Kraśniku to nikt bynie narzekał na brak pracy. WiecejWłodarczyk byłby świetnym Wojewodą
Ta na prezydenta go od razu !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie Stawiarski powinien zostać w Kraśniku, aby zakończyć inwestycje, które już zostały rozpoczęte. Nie wiem, czy Włodarczyk sam tego wszystkiego nie ogarnie, chyba że Stawiarski pójdzie do Sejmu tylko po to, aby tam pobierać pobory, a pracować będzie i tak w Kraśniku, aby dopilnować inwestycji. Czas pokaże. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są telefony więc Włodarczyk będzie mógł do niego dzwonić i się konsultować w każdej decyzji. A w razie czego Stawiarski szybciutko przyjedzie do Kraśnika i opier***i kogo trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...